Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Ceļojums. Lidojums.

Sveiki! Kā jūs meklējiet ceļojumus - lidmašīnu biļetes, starpvalstu autobusus? 🛫 Kādas mājaslapas variet ieteikt, lai būtu izdevīgāks biļešu piedāvājums? ⭐ Cik es zinu, tad izdevīgāk sanāk lidot no Viļņas, bet varbūt kādam ir vēl kādi ieteikumi? Dalamies pieredzē! 🚀
26.07.2019 13:35 | Saite

Skatoties uz kurieni lidojums. Sākumā apskatu Airbaltic piedāvājumu, jo tur liela iespēja dabūt tiešo reisu normālos laikos un uz lidostu, kas nav ellē ratā. Iesaku apsvērt, vai 80 eur ietaupījums ir tā vērts, lai kratītos uz Viļņu vai atlidot velns zin kur.
Vēl uz daudziem galamērķiem izdevīgi ir ceļojuma aģentūru piedāvājumi. Sanāk lētāk un ērtāk, nekā organizēties patstāvīgi.
26.07.2019 14:20 | Saite

Lētu patstāvīgu ceļojumu idejas var pameklēt travelfree.info. bet tur bieži vien ir piedāvājumi nesezonā, tur arī ir jāapsver, vai tas ir tā vērts. Pēdējā brīža piedāvājumus gan var atrast labus.
26.07.2019 14:24 | Saite

Sveika.
Varu ieteikt tev vienu “knifiņu”, ja meklē caur dažādām ceļojumu mājaslapām un tev piedāvā, piemeram, airBaltic lidojumu kaut kādos datumos pa izdevīgu cenu, apskaties oficiālo airBaltic mājaslapu, tur visticamāk būs lētāk:)
26.07.2019 15:53 | Saite

Ar lidmašīnu neesmu izvēlejusies, bet drīz braukšu celojumā ar autobusu. Es skatos celojumubode.lv, tuur ik pa laikam uzpeld atlaides
26.07.2019 16:18 | Saite

Konotiek, kur brauksi?:)
26.07.2019 16:25 | Saite

minnyminny @ 26.07.2019 16:25
Konotiek, kur brauksi?:)

precīzi visu neatceros, bet tūre pa Eiropu
pirmā nakts bija Polijā, tad attiecīgi nākamajas dienā seko Vācija, Francija, bija vēl viena valsts, manuprāt.
Mani vairāk uzrunāja tieši Luvra kā vēstures un kultūras cienītājai :)
26.07.2019 17:19 | Saite

Mani vairāk uzrunāja tieši Luvra kā vēstures un kultūras cienītājai

Iesaku biļeti uz Luvru pirkt internetā, jo savādāk nostāvēsi garās rindās.
26.07.2019 19:42 | Saite

Es izmantoju aero.lv mājaslapu, kad pērku biļetes, tur arī var noķert pa lēto
26.07.2019 19:43 | Saite

Meitenee0 @ 26.07.2019 19:42

Iesaku biļeti uz Luvru pirkt internetā, jo savādāk nostāvēsi garās rindās.
ja jau konotiek brauc ar autobusu no ceļojumubode, tad jau nebūs jāstāv rindās, man šķiet. :)
Pati skatos arī celojumubode.lv un nesen braucu ar autobusu ceļojumā no šīs mājaslapas.
26.07.2019 21:12 | Saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits