Man vasektomija, bet draudzene stāvoklī

 
Reitings 18
Reģ: 31.10.2018
Situācija tāda, kā jau virsraksts norāda - draudzene laimīga paziņoja ka ir stāvoklī, taču man ir veikta vasektomija pirms 4 gadiem.
Draudzene par manu vasektomiju nezin, tiku viņai teicis ka nevēlos bērnus, taču neko vairāk arī netiku stāstījis par veikto procedūru.
Procedūra bija veiksmīga, ejot uz regulārajām pārbaudēm var redzēt ka viss ir kā vajag - arī pēc draudzenes paziņojuma uzreiz nākošajā dienā aizskrēju uz pārbaudēm un rezultāts tāds pats - viss kārtībā, peldētāju nav.
Skaidrs, ka situācija nav tīra un bērns nav mans.
Meitene ir kā septītajās debesīs, ložņā pa māmiņu portāliem un gan jau bijusi šeit arī palasīties.
Attiecības ir cauri, nedz par meiteni nedz svešo bērnu es nerūpēšos, tas ir vairāk kā skaidrs.
Nevēlos arī dusmu karstumā sev kādreiz tik mīļo meiteni izmest no mājas uzreiz šodien, taču arī nevēlos klausīties želabās un gaudās, kas noteikti sekos, ja centīšos paskaidrot visu lēnām un mierīgi...
Ieteikumi, padomi?
Kā jūs rīkotos šādā situācijā?
23.07.2019 13:30 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Tu tagad aizstāvi, atvainojos, vieglas uzvedības sievieti,

A tu rādi ar pirkstu uz sievieti par kuru tu zini NEKO. Tev nav ne jausmas par viņas versiju. Ja nu viņa izvarota? Ja nu viņa nemaz nav draudzene, bet šis čalītis patiesībā bijis friendzone, ir tas ar kuru krāpa, un viņa viņam ''piešuj''?
Smejies, smejies, bet es zinu personīgi sievieti, kuru izvaroja, kamēr draugs bija komandējumā. Un viņa plānoja par to neko neteikt, līdz uzzināja, ka stāvoklī un draugs,protams, loģiski domāja, ka viņa. Ne uz uzreiz, bet viņa par to pateica viņam.
Tu nezini neko par šīs sievietes situāciju, tikai to, ka attiecīgais vīrietis tagad smejas, jo redz viņam vasektomija un sīcis nav viņa...
23.07.2019 18:50 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Laba reklāma vasektomijai☝
23.07.2019 19:02 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Es kaut kā nemanīju ka autors gardi smietos. Krāpšana, izjukušas attiecības, baigi jautri.
23.07.2019 19:21 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Doublechoco @ 23.07.2019 19:21
Es kaut kā nemanīju ka autors gardi smietos. Krāpšana, izjukušas attiecības, baigi jautri.
to es pieminēju...
Bet iedomājies kādā varētu būt vecim situācija ja viņš būtu auglīgs....
Jūs tikai to sievieti aizstāviet
23.07.2019 19:26 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Reeceejpele @ 23.07.2019 18:50

A tu rādi ar pirkstu uz sievieti par kuru tu zini NEKO. Tev nav ne jausmas par viņas versiju. Ja nu viņa izvarota? Ja nu viņa nemaz nav draudzene, bet šis čalītis patiesībā bijis friendzone, ir tas ar kuru krāpa, un viņa viņam ''piešuj''?
Smejies, smejies, bet es zinu personīgi sievieti, kuru izvaroja, kamēr draugs bija komandējumā. Un viņa plānoja par to neko neteikt, līdz uzzināja, ka stāvoklī un draugs,protams, loģiski domāja, ka viņa. Ne uz uzreiz, bet viņa par to pateica viņam.
Tu nezini neko par šīs sievietes situāciju, tikai to, ka attiecīgais vīrietis tagad smejas, jo redz viņam vasektomija un sīcis nav viņa...

Es ne par ko nesmejos. Bet kāda ir varbūtība, ka ir izvarošana? Un izvarošana jau ir kriminālatbildība.
Nevajag jau katru sānsoli tagad saukt par izvarošanu.
Un pat ja ir izvarošana, tad manuprāt loģisks solis būtu aborts.
23.07.2019 19:39 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Tas ir tipisks banaļņiks, tā meitene varbūt ir nokrāpusi tikai, lai tiktu pie bērna, forums te tagad neizzīlēs viņas motīvus. Autora motīvi vazektomijas slēpšanai gan ir skaidri, viss ir tik banāli, ka izklausās pēc troļļa, lai te visus uzkurinātu.
23.07.2019 19:47 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Bet vēl smieklīgāk būtu, pat par spīti visām pārbaudēm utt, tomēr tas viens tajā reizē izdzīvoja un tas tomēr ir tavs bērns. Tas būtu vēl smieklīgāk. Pagaidi tur kaut kādu laiku un uztaisi dns testu.
Liekas jā, jā. Nekādi bērni. Nav iespējams. Bet šādi gadījumi ir pasaulē fiksēti.
23.07.2019 22:02 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
Aizej norausti un paraugu aiznes uz laboratoriju, varbūt ''Tavējie'' tomēr dzīvi :D
Un ārsti būs pieļāvuši ''brāķi'' veicot Tev to vasektomiju.
23.07.2019 22:14 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
Tu rūpēsies gan par meiteni un it īpaši par svešo bērnu!!!
Ja nē - švakulis :D
23.07.2019 22:20 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
Varbūt tomēr tiešām tas bērns ir no Tevis. Bet ja nē, tad pasaki viņai par savu vasektomiju. Vispār arī es nesaprotu, kāpēc nepateici to sākumā, varbūt meitene vēlas bērnus, bet nu... neko nepārmetu.
23.07.2019 22:20 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
Vienkārši pēc tam uztaisi DNS testu.
23.07.2019 22:21 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
mani sajūsmina, ka te apskatīts tikai viens gadījums.
Klasika ir, ka ārsts nav pateicis, ka ir 100% nespēja radīt bērnus. Arī ar vasektomiju var notikt apaugļošana. Anglosakšu valstīs šis ir pamats tiesvedībai pret ārstu. Ja nu izrādās, ka paša bērns, nevis draudzenei paslīdējusi kāja, aizcilpo līdz spējīga medicīnas tiesību jurista. ?
23.07.2019 22:21 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Vēl smieklīgi būtu, ja draudzene pastarpināti, no kāda cita uzzinājusi faktu par vasektomiju un tagad čakarē čali :D
24.07.2019 00:04 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Kakju.tante @ 24.07.2019 00:04
Vēl smieklīgi būtu, ja draudzene pastarpināti, no kāda cita uzzinājusi faktu par vasektomiju un tagad čakarē čali :D
tas būtu vēl jautrāk. Meitene laikam iekšēji smejas katru mirkli ?
24.07.2019 00:45 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Atraduši ar ko jokot.... tā jau ar sirdi var aiziet!
Piekrītu ka autors ož pēc troļļa, bet paldies par tēmu...
Vēlreiz pierādijās ka sievietēm bērnu būšana ir svarīga, laikam tas instinkts ir spēcīgs
24.07.2019 00:50 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
MGTOW101 @ 24.07.2019 00:50
Atraduši ar ko jokot.... tā jau ar sirdi var aiziet!
Piekrītu ka autors ož pēc troļļa, bet paldies par tēmu...
Vēlreiz pierādijās ka sievietēm bērnu būšana ir svarīga, laikam tas instinkts ir spēcīgs
un ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Ir tādi, kas bērnu gatavi taisīt par visu sievas negribēšanu. Tāpēc nerunā par sevi.
24.07.2019 03:16 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Es nekādā ziņā neattaisnoju meiteni, bet - par vazektomiju ir jāpaziņo vēlākais trešajā randiņā, labāk jau pirmajā!

Vai tu pirmajā randiņā ari pieprasi no vīrieša ārsta izziņu, ka viņš ir auglīgs?
Ir absolūti muļķīgi uzsākt attiecības ar cilvēku, kas saka, ka bērnus negrib ar domu, ka vēlāk viņš mainīs domas. Ja tu gribi bērnus, bet viņš ne, tad tev ir jārēķinās, ka ari pēc 10-20 gadiem viņš tos joprojām var negribēt un tev tas ir jāpieņem
24.07.2019 11:57 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Uzskatu, ka vīrietim vajadzēja informēt sievieti par vazektomijas faktu. Es esmu par attiecībām, kurās neslēpj tādas lielas lietas, ja cieni un mīli otru cilvēku. Man 20 gados arī bija puisis, kurš teica, ka bērnus nevēlas. Man bija tāds - es gan gribētu, bet kaut kad ļoti vēlāk. Un viss, tēma slēgta, jo tajā laikā tas nebija aktuāli. Ar puisi pēc laika izšķīrāmies, un tagad viņam ir divi bērni no savas sievas. Tā kā ir normāli, ka kāds bērnu nevēlas, bet pieaug, un izmainās kaut kas prātā, hormonos, dzīves vērtībās utt. , un pēkšņi saproti, ka ļoti gribi to pēcnācēju. Sieviete taču arī ir tikai cilvēks ar savām cerībām, ilgām, iecerēm attiecībā uz savu dzīvi, varbūt viņai šķita, ka vīrieša nostāja mainīsies. Ja viņa zinātu, ka viņš ir nogriezis sev spēju radīt bērnus, skatītos uz abu kopā būšanu savādāk, un, iespējams, netērētu savas dzīves laiku, jo prātā pulsētu - ar viņu es nekad nebūšu māte. Jo tomēr "es negribu bērnus" un "man nevar būt bērni" ir divi ļoti dažādi jēdzieni. Tad nu vecis dabūja ar bumerangu par savu negodīgumu. Tas, ka sieviete nokrāpa, nebrīnos. Divi negodīgie satikās, tāds tādu atrod.
24.07.2019 14:27 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
ja teici, ka nevēlies bērnus, tas nozīmē, ka izmantojāt kontracepciju. Kadu? Krāpšana, protams, briesmīga lieta, bet riebīgi, ja, piemēram, sieviete lietoja tabletes, kamēr tas vispār nebija nepieciešams... Jo čalis noklusēja visu patiesību

Es arī par šo aizdomājos - kā notika izsargāšanās?
Kopumā uzskatu, ka ir negodīgi noklusēt šādu faktu ilgstošās un nopietnās attiecībās. Piekrītu, ka "es negribu" un "es nevaru" ir divas ļoti dažādas lietas. Un attiecībām ejot uz priekšu, attīstoties, vīrietis atkal saka - es negribu, nevis saka, ka vairs nevar, tā ir melošana. Nav jau nozīmes - sieviete cer vai nē, jo vīrietis melo, un nekas apsveicams tas arī nav.
Tas pats jau iepriekš minētais izsargāšanās jautājums. Kāpēc jātērē līdzekļi (prezervatīvi, spirāle) vai jālieto tabletes, kuras nemaz reāli nav vajadzīgas un var atstāt iespaidu uz veselību?! Tā arī ir krāpšanās no vīrieša puses. Abi labi.
24.07.2019 14:41 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Kāda starpība pateica vai nē? Nu bija savi apsvērumi (dumji vai gudri par to šobrīd diskusija nav). Runa ir par meitenes rīcību un kā pateikt. Nekāda jau baigo ieteikumu nevar būt, saki kā gribi viņai tā pat būs nepatīkams pārsteigums.
24.07.2019 16:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits