Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Alkohols

 
Reitings 774
Reģ: 14.03.2014
Sveiki visiem, kuri lasa! :)
Man ir mazliet sasāpējis jautājums un īsti nezinu kā viņu risināt, ceru uz jūsu ieteikumiem.
Esmu attiecībās ar vīrieti gandrīz pusgadu, viņam klasiskais ofisa darba laiks, man maiņu, tai skaitā arī naktis. Līdz ar to sanāk, ka brīvdienās viņš paliek mājās viens. Tā kā uz vietas viņš nosēdēt nevar un es nemaz to neprasu, sanāk tiklīdz aizeju uz darbu viņš sarunā tikties ar draugu/iem(man zinot), un puišu kompānijā iedzer. Pēdējā laikā tās ir katras brīvdienas. Viss jau būtu pupu mizas, bet katra tāda iedzeršana beidzas ar vemšanu, paģirām, briesmīgām galvas sāpēm, jas man nešķiet normāli. Pats attaisno ar to, ka vienkārši nedrīkstot jaukt dzērienus, bet tāpat nekas nemainās. Piebildīšu, ka pusaudžu gados vīņam bija asins saindēšanās ar alkoholu. Savukārt, man tētis bija alkoholiķis, visu bērnību atskatījos dzeršanas, vemšanas u.t.t, pati praktiski nedzeru, max 3 vīna glāzes 1x mēnesī un arī tas sākās tikai ar viņu. Laikam liela nozīme ir arī tam, ka strādāju bārā, līdz ar to pēdējā laikā tas ir viss ko redzu- dzērušas sejas gan darbā, gan mājās. Iespējams dēļ tā visu uztveru pārāk saasināti un tas ir normāli.
Katrā ziņā, ceru uz jūsu skatu no malas. Kā man rīkoties šādā situācijā? :-/
21.07.2019 16:56 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Izrunājies ar vīru, pasaki, ka tev tas nepatīk un ja mīl tiešàm, būs gatavs atmest vai vismaz maksimāli ierobežot. Ja nav gatavs, tad nemokies, jo tālāk būs trakāk. Ja cilvēks ikdienā nepārtraukti iedzer un jāsaka piedzeras līdz nelabumam, tad nav ko savu dzīvi bojāt, labāk noteikti nebûs. Zinu, ka tagad tā grūti visu pamest un tà, bet ilgterimiņā bûsi tikai ieguvēja - tadi alkoholiki neārstējas.
21.07.2019 17:22 |
 
Reitings 9
Reģ: 20.07.2019
Ja izrunāt nav iespējams un viss atkal atkārtojas, tad bēgtu no tāda un atpakaļ neskatītos.
21.07.2019 18:25 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
Man nav skaidrs, kādēļ vispār uzsāki attiecības, kopdzīvi, ar šādu vīrieti. Parasti šādus cilvēkus nevar pārtaisīt.
21.07.2019 19:14 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
Tas nav normāli, ir pieejami daudzi vīrieši, kuriem nav šādas problēmas.
21.07.2019 19:15 |
 
Reitings 774
Reģ: 14.03.2014
Paldies visiem par ieteikumiem. :)
Nu sākumā jau neviens nestāsta par visām ballīšu būšanām un sekām. Nedēļas nogalēs izdzēra pāris glāžu vīna ar mani un ar to viss aprobežojās. :)
21.07.2019 21:43 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
law7 uzsāk kopdzīvi, jo sākumā šādi vīrieši slēpjas un neizrāda savas tieksmes. Kad jau ir labi iekārtojies attiecības tad sākas.
Ieteiktu kārtīgi izrunāties. Galvenais nepārmet ka ir dzērājs, jo tas izsauks tikai strīdu. Bet uzzini vai viņam gribas dzert arī katru vakaru, jo viņš pats par to domā utt. U can tad jau skaties, ja tas atkārtojas tad mantas somā un prom.
21.07.2019 22:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits