Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko teikt bērnam?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveicināti, man ir radusies sekojoša situācija. Es satiekos ar meiteni, kurai ir mazs bērns (bērnudārza vecums). Mēs satiekamies ar viņu brīvdienās, bet viņas bērniņš, ko viņa uz vakaru vai pa dienu atstāji pie vecmammas, nesen sāka baigi aktīvi iztaujāt kāpēc viņa aizej, uz kurieni viņa brauc un ar ko mēs tur nodarbojāmies (un kāpēc viņš nevar kopā ar mums). Kā var paskaidrot piecgadīgam bērniņam ka diviem pieaugušiem cilvēkiem dažreiz ir nepieciešams pabūt vienatnē? ? Un vēl ir otrs jautājums: mēs nezinām ka paskaidrot bērnam (viņš jau kādu laiciņu dzīvo jau bez tētiņa), kas es esmu. Pagaidām mana meitene sāka, ka esmu draugs, bet man liekas, ka bērns nesaprot ko tas var nozīmēt un kādu nozīmi dažreiz pieauguši ieliek vārdā „draugs”. Vai ir vērts teikt mazam bērnam, ka es esmu viņas puisis?
21.07.2019 15:02 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Tu tiecies ar viņu tikai kompānijas / seksa dēļ? Tad jau vēl ok, ja viņa sīko atstāj pie omes, citādi braukt kaut kur kopā, piem. uz jūru, un jāņem līdz sīkais knēvelis.... Es to negribētu?
21.07.2019 15:39 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Jā, pirmais jautājums, cik tas viss nopietni. Tracina cilvēki, kas katru piestaigātāju iepazīstina ar bērniem. Nu kāpēc ļaut pieķerties? Labāk, ja mazo atstāj kāda uzraudzībā. Gan jau pats negribi arī, lai vienmēr ir līdzi.
Ja nopietni, tad ar vārdu ''draugs'' arī pietiekami mazam bērnam pašlaik. Tēvs ir būtībā vai nav nemaz? Arī šim aspektam liela nozīme.
21.07.2019 16:34 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Reeceejpele @ 21.07.2019 16:34
Jā, pirmais jautājums, cik tas viss nopietni. Tracina cilvēki, kas katru piestaigātāju iepazīstina ar bērniem. Nu kāpēc ļaut pieķerties? Labāk, ja mazo atstāj kāda uzraudzībā. Gan jau pats negribi arī, lai vienmēr ir līdzi.
Ja nopietni, tad ar vārdu ''draugs'' arī pietiekami mazam bērnam pašlaik. Tēvs ir būtībā vai nav nemaz? Arī šim aspektam liela nozīme.

Ja viņa man nekrāps – tad ja, tas ir nopietni.
21.07.2019 16:59 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Bērni ar vārdu "draugs" saprot to, ar kuru kopā spēlējas utt. No vienas puses, nevajadzētu no bērna neko slēpt, no.otras puses - bērns var pieķerties ļoti ātri Tev..
21.07.2019 17:34 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Pieķerties nav slikti, vienkārši sāpīgi bērnam, ja jums abiem nesanāks.
21.07.2019 17:35 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Nu pieci gadi nav nekāds dižais vecums.
Bet, nejau vienmēr vajag to seksu-ja uztver nopietni šīs attiecības, kāpēc gan dažreiz mazo nepaņemt līdz, piemēram, aizbraukt kaut kur, bērnu laukumu, parkiem, vai vienkārši uz veikalu.
Ja vēlēsies dzīvot kopā, mazajam nebūtu tāda trauma, ka pēkšņi svešs cilvēks viņa mājās. Ja arī pajautātu, kāpēc tagad dzīvosiet kopā, tad vienkārši vajag atbildēt, ka tu mīli mammu un arī viņu, gribi būt blakus, protams, ja tā nav, tad nemelo un ja viņa ir tikai spēle, tad neko labāk neteikt.
21.07.2019 22:20 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pagaidi ilgāk.. Pēc iepriekšējām diskusijām spriežot Tev tā ir vienkārši seksuāla aizraušanās. Pagaidi vai vispār nezūd seksuālā interese, interese par sievieti kā tādu. Vai Jums vispār ir arī kādas citādākas kopīgas intereses kā vien gultas prieki, seksuālo tērpu meklēšana?
Bērni ātri pieķeras un man personīgi ļoti besī gadījumi, kur nav nekas īsti nopietns ,iepazīstina ar bērnu, bērns ar laiku jau sāk uztvert kā tēvu un tad pēc gada vīrietim apnīk , pamet sievieti , nesazinās vairs ar bērnu, bet bērns vēl ilgāku laiku uztver kā tēvu, nesaprot ,kur pazuda.
21.07.2019 23:02 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Es nesaprotu: kāpēc bērnam ir jābūt sāpīgi? Es esmu priekš viņa svešs cilvēks. Atceros, ka dzīvoju pie tantes, kad mana mamma bija slimnīcā. Tur māsai bija puisis – es pie viņa nepieķeros, kaut gan tas viņu mājā bija vienīgais vīrietis – vēl rādīja man savu ieroci (viņš par apsargu strādāja).
24.07.2019 10:03 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
ir dažādi bērni. Es arī nekad neesmu pieķērusies pie mātes dažu mēnešu vīriešiem, jo man bija tētis. Iespējams ja bērns nekad nav redzējis tēvu un izjutis tēva mīlestību tad pieķertos.
24.07.2019 10:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!