patīk darba kolēģis

 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Sveiki visiem un visām! Esmu nonākusi nepārāk patīkamā situācijā, ar prātu domājot liekas vispār stulbi ko domāt un cerēt.. ahh. Nesen sāku darbu kompānijā X un sēdēju blakus diviem puišiem. Abi tādi patīkami, draudzīgi cilvēki, bet viens tā īpaši. pat nezinu ar ko iepaticies, pēc vizuālā tāds viduvējs, bet runājot ar viņu ir tik patīkami un interesanti klausīties, liekas ka varētu visu mūžu klausīties viņa runas. Nevienā klausoties nav bijusi tik patīkama un nepiespiesta sajūta kā ar viņu. Reizēm sarunājāmies tiešām ilgu laiku no vietas pat darbam īsti nepievēršoties. Kolēģi arī jau ķircinās kā mums kas veidotos uz palikšanu.
Un te es nonāku pie problēmas. Viņš ir ģimenes cilvēks, vecāks par mani. Viņš daudz par bērnu un sievu neko nesaka, bet tā ir lieta, kuru man grūti no viņa klausīties. Negribas dzirdēt, it kā nekas tāds neeksistētu. Un es arī nevaru līdz galam saprast, vai es viņam patīku. Vai viņš gribētu lai starp mums ir kas vairāk kā draudzīgas attiecības vai tomēr ir lojāls pret ģimeni. Visvairāk nezinu kā man darīt pareizāk. Ar prātu saprotu, ka nebūtu pareizi ne no viņa, ne no manas puses kaut ko veidot un cerēt, bet ja nu liktenis ir lēmis, ka tā tam ir jābūt?
18.07.2019 21:59 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
minnyminny @ 19.07.2019 21:33
Nedomāju, ka esam sakritušas, vienkārši brīdinām par sekām ;) Neko ļaunu par autori nedomāju.
es jau esmu pārliecināta, ka ģimeni nepamestu, un visas tikšanās, ja notiktu, būtu slepus. Viesnīcas, pie kaut kādiem ezeriem, mašīnā, tālāk no pilsētas. Vēlāk pati meiča sagribētu ko vairāk un tad gan ģimene pajuktu.
Bet mēs te uztaisījām tādu diskusiju-beigās pašam vīrietim šī meitene nemaz nav simpātiska un mājās ar sievu smej, ka traka kolēģe tik ļoti kontaktē. ?
20.07.2019 01:45 |
 
Reitings 3
Reģ: 20.07.2019
personīgi šo problēmu atrisināja teiciens "out of sight, out of mind".
šāds iemesls nebija darba maiņai, bet darba maiņa atrisināja divas problēmas - dabūju labāku darbu un arī šāda veida problēma atrisinājās pati no sevis. win-win. nezinu cik reāli šajā situācijā, bet skaidrs ir viens, sēdēšana tālāk neatrisinās satikšanos virtuvē, darba pasākumus utt. tāpēc reāli tikai reāli stāva vai darba maiņa varētu līdzēt tā reāli.
20.07.2019 10:17 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
Ilgi sekoju līdzi šai diskusijai, bet tagad gan iekomentēšu. Man arī patīk aizņemts puisis. Nu un? Ne jau tagad es iešu jaukt ārā viņa attiecības. Gribu tomēr, lai viņš ir laimīgs.
Jā, es saprotu, Tev viņš ļoti simpatizē, bet taču nevar tā vienkārši izjaukt viņa ģimeni, vēl jo vairāk šajā gadījumā bērni + laulātā būs cietēji. Jā, es zinu, tas ir sāpīgi varbūt, ka Tava mīlestība ir neatbildēta, tikai no Tavas puses pret viņu, bet dzīve ir pārāk īsa, lai skrietu pakaļ aizņemtam. Varbūt Tu vispār drīz satiksi citu un viņu aizmirsīsi. Ja jau darbs nav nekāds prestižais, varbūt Tu vari to nomainīt, bet, protams, ja tāda iespēja ir. Pašai tā būs labāk. Padomā par to. Es Tev noteikti neko nepārmetu, jo daļēji saprotu, kā jūties. Viss nāk atpakaļ. Nedomāju, ka labi būtu pašai sākt kaut ko bīdīt.
Dzīvoju pēc tāda principa - viss notiek tā, kā tam jānotiek. Ja būt lemts, tad būs, ja nē, tad nē. Labāk pati neko nedari. Ļauj visam notikt kā tam jābūt.
20.07.2019 12:08 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
Un vispār arī pat aizņemti puiši tā dara - pakoķetē, pasmaida mīļi, parunā jauki, bet tas jau nenozīmē, ka uzreiz vēlas kaut ko vairāk. :)
20.07.2019 12:11 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Tāpēc nevajag precēties!
20.07.2019 13:09 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
MGTOW101 @ 20.07.2019 13:09
Tāpēc nevajag precēties!
Nu ja, Tavu nostāju pret precēšanos mēs jau zinām! :d
20.07.2019 13:35 |
 
Reitings 3
Reģ: 20.07.2019
iemetīšu vēl divus savus centus, skatos, ka daudzi te raksta, ka var nākt atpakaļ (karma utt.), ka nav, ko līst citu attiecībās utt. Es tomēr teikšu, ka karma ir muļķības un kāpēc gan nelīst citu attiecībās? Iespējams, izjauksi vidējas vai sliktas attiecības, uzlabosi dzīvi sev un vīrietim, nu kādam pabojāsi, bet nu ko darīt?
citi vēl saka, ka, ja jau atnāks pie Tevis, tad aizskries citreiz prom pie nākamās. Tā var būt un var nebūt. Ir jāskatās vai viņš atnāk pie Tevis sliktu principju, vērtību dēļ, vai tomēr ar reālu skatu uz labāku dzīvi utt.
ir vienkārši jānovērtē situācija utt. nekas nav viennozīmīgs, un tas, ka lielākai daļai šeit ir citas vērtības, principi nav Tava daļa. pašai jāsaprot kas ir kas.
20.07.2019 14:33 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Kāpēc vienkārši nevar uzlikt TABU aizņemtiem cilvēkiem, kā sievietes tā arī vīrieši? Izšķīries un dari, ko gribi.
Un nekāda laime šai meitenei nebūs 100%,jo vīrs visu laiku ies pie bērna, pie kura pieradis, tad sieva zvanīs-bērns slims, bērnam tas, vai tu lūdzu neizpalīdzēsi utt.
Pati pēc tam sēdēs mājās un raudāsi no iedomām, ka viņš tur ar sievu pa gultu ņemas.
20.07.2019 15:00 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Reizēm sarunājāmies tiešām ilgu laiku no vietas pat darbam īsti nepievēršoties. .

Vabūt viņam vienkārši patīk ar tevi aprunāties, liecies interesants cilvēks?
. bet tā ir lieta, kuru man grūti no viņa klausīties.

Protams, ka tu negribi klausīties par sievu un bērniem. Jo tu taču esi “ieķērusies” viņā un negribētu savu “topošo” vīrieti dalīt ar vēl kādu
. Un es arī nevaru līdz galam saprast, vai es viņam patīku.

Nevajag jaukt draudzīgas attiecības ar lielo mīlestību. Tas, ka tev viņš patīk, nenozīmē ka arī tu viņam patīc. Iespējams Patīc kā darba kolēģis, bet vai viņš gribētu šķirties no sievas un bērniem un dalīt ar tevi vienu gultu?
Es tavā vietā neriskētu spert soļus, lai izjauktu cita cilvēka ĢIMENI!!!! Ja būtu draudzene, varētu pabīdīt malā, bet ne jau sievu, bērnus un izjaukt laulību. Bērni arī būtu cietēji.
Varbūt tev nekāda daļa nav gar bērniem un viņa sievas labklājību, bet manuprāt tas neko labu neliecinātu, ja vīrietis ir devis savu jāvārdu sievai, ir radījis ģimeni un te kaut kādu brunču dēļ būtu gatavs šķirties. Un ja tu ar viņu apprecētos un radītu bērnus un arī būtu kāda sieviete darbā, kura līdz ausīm samīlējusies un gatava izjaukt laulību? Šķiet, ka patīkami nebūtu tev. ?
20.07.2019 15:49 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Es jau tā skatos, ka visi apstākļi vēršas pret to, lai kādas manas jūtas būtu. Jā, ko tad citu es varēju gaidīt, pati apzinos, ka neko atbalstāmu nedaru. Darbā situācija arī sagriezusies, bet lai kā es negribētu, jūtas ir un būs. Ahh... Šo rakstot un domājot ir neiespējami neraudāt..
20.07.2019 23:10 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Katrā ziņā centīšos rīkoties pareizi, patreiz visi apstākļi vēršas pret to, lai kas starp mums veidotos.
20.07.2019 23:11 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
16.08.2019 12:30 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
16.08.2019 13:04 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Ļaujies un turpini, varbūt jūs esat viens priekš otra. Bet esi drosmīga, personiski informē arī viņa bērna māti, vai uzstāj uz to, lai viņai ir zināmi notikumi. Tas prasa mugurkaulu, bet ir nepieciešams
16.08.2019 14:30 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
īsumā sakot viņam.. Ja starp mums kaut kas būs, tad par to jābūt zinošai arī vīrieša ģimenei . Ja viņš spēj būt godīgs uz abām pusēm, viss ir iespējams .. Ja nespēj, ir iespējama karsta, slepena dēka, ja to vēlies. starp citu, nenosodītu arī par šādu izvēli.. Veiksmīgu dienu .
16.08.2019 14:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ary @ 16.08.2019 14:30
Ļaujies un turpini, varbūt jūs esat viens priekš otra. Bet esi drosmīga, personiski informē arī viņa bērna māti, vai uzstāj uz to, lai viņai ir zināmi notikumi. Tas prasa mugurkaulu, bet ir nepieciešams
Ja gribi mirt, tad točna, vēl tikai trūkst, lai neliktu miera viņa sievai :D :D :D
Ary, ko Tu runā muļķibas? Pat ja kādreiz viņiem kas izveidotos, vīrietim ir jāinformē sava ģimene par radušos situāciju, nevis teksta autorei jālien vēl dziļāk. Vienkārši KO?Kas jums galvā darās?
16.08.2019 14:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vispār nesaprotu kāpēc cilvēki tik daudz sev galvā kko izdomā, sapņu fantāzijas, izdomātas attiecības un situācijas. Tu pat nezini vai viņam patīc. Uzzini un tad sāc domāt. Nevis lec virsū visai viņa ģimene.
Un vienmēr aizdomātos par otru pusi, ja Tu būtu tā vīrieša sieva, un kaut kāda kolēģe gribētu Tev viņu nocelt.
16.08.2019 14:39 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
woman_wonderland @ 16.08.2019 14:36
Ja gribi mirt, tad točna, vēl tikai trūkst, lai neliktu miera viņa sievai :D :D :D
Ary, ko Tu runā muļķibas? Pat ja kādreiz viņiem kas izveidotos, vīrietim ir jāinformē sava ģimene par radušos situāciju, nevis teksta autorei jālien vēl dziļāk. Vienkārši KO?Kas jums galvā darās?

ja viņa vēlas nopietnas attiecības, tad tam jābūt ultimātam- godīgi pret visiem , visu izstāstot ! Ja tikai dēku, karstus mirkļus, ok, cita runāšana ... Nav mana problēma , ja domā savādāk..
16.08.2019 14:40 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
tāpēc jāszin ko vēlas.. nevis tikai, ok, pamazām pārgulēsim pa slepeno, pamazām palaiskosimies.. un ko tālāk ?? skaidrībai jābūt pirms tam . nevis jādzīvo ilūzijā. jāsaprot ko gribi pati, un kas ir pieņemams . jānovelk kaut kādas līnijas.
16.08.2019 14:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits