Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezmiegs mani iznīcina

 
Reitings 13
Reģ: 11.07.2019
Mokos jau 4 gadus ar izteiktu bezmiegu. Jau gadu nestrādāju, veselības problēmu dēļ. Neviens to nesaprot, jo uzskata, ka bezmiegs ir visiem un tas ir pārejošs. Bet nekā! Man katru gadu paliek aizvien sliktāk un palieku ar katru dienu fiziski nespējīgāka, ir dienas, kad esmu uz gultas un nevaru paiet no bezmiega izraisītām sirdsklauvēm.
Esmu bijusi uz vairākām tomogrāfijām galvai. Uzrāda info par mikroskopisku smadzenīšu infarktu. Bet no kādiem 7 ārstiem tikai viena neiroloģe par to nošausminājās un izrakstīja AD. Pārējie visi sūta pie psihiatra...kuri arī izraksta AD :(
Pārējie visi izmeklējumi ir normā. Ir arī zarnu trakta darbības traucējumi, to vienīgi neesmu pārbaudījusi.
AD neesmu mēģinājusi, katru otro vai trešo dienu dzeru trankvilizatoru, lai varētu izgulēties. Miegazāles tikai halucinācijas rada, nepalīdz saglabāt miegu (tāpat turpinu mosties pēc 4 stundām). Dabīgās nelīdz vispār...
Varbūt jums ir kādi ieteikumi, kā sameklēt bezmiega īsto cēloni un sākt ārstēt? Pie kāda ārsta vēl skriet? Es tiešām vairs nespēju dzīvot, tuvojos jau invalīda stāvoklim.?
12.07.2019 12:10 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Novēlu tikt atpakaļ uz sliedēm ātri :) jo ilgāk būsi ar šīm problēmām, jo sarežģītāk būs atgriezties normālā ikdienā un miegā . Tev jāpiespiež sevi ļoti, tā man šķiet . Ja esi glīta, pamēģini randiņus, iespējams kāds puisis var Tevi iedvesmot un iegrozīt domas pozitīvākā gultnē.
p.s cik veca esi ?? :D ķermenim attīstoties fiziski ir iespējamas šādas pazīmes un bezmiegs
12.08.2019 06:51 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
te viena minēja kventiapīnu (vispār kvetiapīns). dikti populārs, jā, bet nu... man notur rīta miegainību. tam ir vairāk histamīna iedarbības laikam
12.08.2019 04:28 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
izskatās, ka elle arī ķirurģijas pacientam uzturu savu piedāvātu
12.08.2019 04:26 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.08.2011
Vienu gan nesaprotu - raksta autore minēja, ka dzer trankvilizatorus, bet baidās no AD... hmm. AD tomēr ir vieglāks nekā jebkurš trankvilis. Bet tiešām iesaku sākt ar neiroleptiķiem.
11.08.2019 21:56 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Arī mokos tāpat, man VD , nedaudz palīdz lēna un dziļa elpošana pirms iemigšanas, reizēm vīna glāze pirms miega, vasarā atvērts logs. Baldriāņi tikai pasliktināja visu.
11.08.2019 14:35 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.08.2011
Kventiapīns.. un gulēsi ka nosista. Ja reiz minēji, ka lieto trankvilizatorus, tad šis ir neiroleptiķis -mazāk smaga artilērija.
10.08.2019 22:21 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Atminējos par autogēno treniņu, kas labi palīdz tikt galā ar stresu - https://youtu.be/lGdp8ssFirM
24.07.2019 19:20 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Meditācija un pāris stundas ilga pastaiga, auksta duša(wim hof metode), gan ir svētīga lieta, ja to var iekļaut ikdienā, bet stress un nemiers rodas arī no bezmiega + vēlme pēc augsta ogļhidrātu daudzuma, kas paturpina to pašu nemieru. Un tā var griezties uz riņķi līdz kapam.
Arī psiholoģisko uztveri, depresiju un stresu bieži nosaka tieši uzturs un hormoni. Nevajag arī domāt, ka 1g tabletes kaut ko risina, bet 2kg pārtikas neko neietekmē. Ķīmiskas reakcijas rodas no visa!
Psiholoģisku atbalstu, jeb vienkārši patīkamu cilvēcisku kontaktu vajag gan mums visiem. Un psihoterapijai var būt vieta tajā visā, jo ārsts no malas reizēm atpiņķerēt to mudžekli, kas neļauj dzīvē virzīties uz priekšu.
Cilvēks vēršas pie tautas, jo to, ko viņai ir izrakstījuši vairāki ārsti pēc kārtas, lietot nevēlas. Labāk ir novest sevi līdz invaliditātei, dzīvot ar sirdsklauvēm un jukt prātā, nekā lietot AD.
Kā es sapratu, tad viņa ir pamēģinājusi, bet tas nestrādā. ?
19.07.2019 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Saprotu Tevi.
Ieteikumi meditēt, sportot ir labi, bieži gan virspusēji. Tevī, iespejams, ir psiholoģiska rakstura problēmas, neatrisināti dzīves (eksistenciālie) jautājumi, trauksme, elementārs stress, ar kuru neesi tikusi galā. Varbūt esi no jūtīgajiem cilvēkiem, kuriem galva apgriežas otrādi, skatoties uz vienu punktu, kamēr cits vienkārši skatās. Varbūt vāries augstā temperatūrā un izjūti dzīvi saasināti, un tas, ļoti apgrūtina elementāru atpūtu, grūti izslēgties.
Fiziskā kustība noteikti palīdz, ja ne uzreiz atrisina miega problēmu, tad uz brīdi jūties sazemētāk, mierīgāk, reizēm pat laimīgāk. :)
Labs (!) terapeits varētu palīdzēt. Meklējumi var ieilgt, apbruņojies ar pacietību. Un nebaidies iet dziļumā un risināt problēmu pat, ja to kalns un smagums liekas nepārvarams.
Bezmiegs ir vakars uz ezera, saku no pieredzes. Bet to var kaut nedaudz apārstēt, ja ne pilnībā atrisināt. Lai Tev veicas!
19.07.2019 14:38 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Cilvēks vēršas pie tautas, jo pat tās zāles nepalīdz.

Cilvēks vēršas pie tautas, jo to, ko viņai ir izrakstījuši vairāki ārsti pēc kārtas, lietot nevēlas. Labāk ir novest sevi līdz invaliditātei, dzīvot ar sirdsklauvēm un jukt prātā, nekā lietot AD.
19.07.2019 13:46 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Kārtējo reizi elle nāk un reklamē keto diētu. what a surprise. Dažkārt nomaina uz fastingu.
19.07.2019 12:53 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Ja tu esi bijusi pie vairākiem ārstiem un tie izraksta vienu un to pašu, tad domāju, ka tev vajadzētu sākt lietot tās zāles. Šaubos, vai cilvēki no foruma bez medicīniskās izglītības spēs ieteikt kaut ko labāku kā profesionāļi - ārsti. Homeopātija un tautas medicīna ir velti izšķiests laiks šajā gadījumā.

Zāles gandrīz vienmēr apkaro sekas un šeit cēloni neviens nav nosaucis. Cilvēks vēršas pie tautas, jo pat tās zāles nepalīdz. Grūti ir nosaukt cēloni, ja problēma ir ēdiena macro proporcijās, kas izjauc hormonālu līdzsvaru. To var noskaidrot ar eksperimentēšanu.
19.07.2019 12:28 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Neesmu eksperts, bet nepareizs uzturs bojā hormonu balansu un tas var radīt nevajadzīgu trauksmi, arī miega traucējumus. Uzturs slēpjas aiz 70% slimību un kaišu...
Ir tāda keto diēta, kas stabilizē hormonu līdzsvaru( tauki ir veselīgi, jo ipaši extravirgin olive oil un coconut oil, sviests, olas). Ja vēlies vari pamēģināt. Tāpat līdztekus nevajadzētu ēst ne vēlāk kā 4h pirms gulētiešanas. Pozitīvi, ja reizi nedēļā var iekļaut atslodzes dienu no ēdiena - ļaut atpūsties.
Miegu var arī traucēt liekais svars, ja nospiež elpvadus utt. ir telefona aplikācijas, kas ieraksta skaņas naktī un tad var izvērtēt kādi trokšņi tiek izdvesti un vai nav vēl kāds traucēklis.
Var arī izmērīt āderes, jo tas arī var traucēt.
19.07.2019 11:36 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
nikitinna es domāju, ka esmu vienīgā weirdo, kas skatās ASMR ?
17.07.2019 22:41 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Kafiju dzer?
Ja jā, tad ieteiktu atmest + sāc intensīvi nodarboties ar sportu.
17.07.2019 22:40 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Es ieteiktu pamēģināt to, ko te jau ieteica. Pagulēt citās diennakts stundās. Varbūt tur tā vaina? Es arī dažreiz naktīs jūtos spējīgāka kaut ko darīt, bet dienās labprāt guļu, lai gan režīms ne vienmēr man to ļauj tā saplānot vēsā mierā.
17.07.2019 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Es arī iesaku ASMR video. Ieraksti youtube - asmr for sleep atrodi tāsu asmr veidu, kas tev patīk vislabāk, jo viņi ir dažādi. Mani vislabāk nomierina un iemidzina asmr ar tapping, scratching, no talking.
Varu padalīties ar saviem mīļākajiem asmr kontiem, varbūt Tev noder:
*ASMRSleepyHead
*Gibi ASMR
*DennisASMR
Katrā no kanāliem ir dažādi tipu asmr, atradīsi arī sev uzrunājošu. Vienkārši- pamēģini.
Piemēram šis - man ja pirmajās sekundēs rodas patīkamas sajūtas:
https://m.youtube.com/watch?v=6nPGxkTCEuo&feature=youtu.be
16.07.2019 22:38 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nav jau tikai vienas miega zāles, varēs piemeklēt noteikti. bet jā, rodas iesaids, ka pati neko necenties
16.07.2019 21:37 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Parbaudi nieres,noteikti. Bez jokiem. Ja ir nieru mazspēja, tad šādi notiek.
16.07.2019 20:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!