Bezmiegs mani iznīcina

 
Reitings 13
Reģ: 11.07.2019
Mokos jau 4 gadus ar izteiktu bezmiegu. Jau gadu nestrādāju, veselības problēmu dēļ. Neviens to nesaprot, jo uzskata, ka bezmiegs ir visiem un tas ir pārejošs. Bet nekā! Man katru gadu paliek aizvien sliktāk un palieku ar katru dienu fiziski nespējīgāka, ir dienas, kad esmu uz gultas un nevaru paiet no bezmiega izraisītām sirdsklauvēm.
Esmu bijusi uz vairākām tomogrāfijām galvai. Uzrāda info par mikroskopisku smadzenīšu infarktu. Bet no kādiem 7 ārstiem tikai viena neiroloģe par to nošausminājās un izrakstīja AD. Pārējie visi sūta pie psihiatra...kuri arī izraksta AD :(
Pārējie visi izmeklējumi ir normā. Ir arī zarnu trakta darbības traucējumi, to vienīgi neesmu pārbaudījusi.
AD neesmu mēģinājusi, katru otro vai trešo dienu dzeru trankvilizatoru, lai varētu izgulēties. Miegazāles tikai halucinācijas rada, nepalīdz saglabāt miegu (tāpat turpinu mosties pēc 4 stundām). Dabīgās nelīdz vispār...
Varbūt jums ir kādi ieteikumi, kā sameklēt bezmiega īsto cēloni un sākt ārstēt? Pie kāda ārsta vēl skriet? Es tiešām vairs nespēju dzīvot, tuvojos jau invalīda stāvoklim.?
12.07.2019 12:10 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.08.2011
Kventiapīns.. un gulēsi ka nosista. Ja reiz minēji, ka lieto trankvilizatorus, tad šis ir neiroleptiķis -mazāk smaga artilērija.
10.08.2019 22:21 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Arī mokos tāpat, man VD , nedaudz palīdz lēna un dziļa elpošana pirms iemigšanas, reizēm vīna glāze pirms miega, vasarā atvērts logs. Baldriāņi tikai pasliktināja visu.
11.08.2019 14:35 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.08.2011
Vienu gan nesaprotu - raksta autore minēja, ka dzer trankvilizatorus, bet baidās no AD... hmm. AD tomēr ir vieglāks nekā jebkurš trankvilis. Bet tiešām iesaku sākt ar neiroleptiķiem.
11.08.2019 21:56 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
izskatās, ka elle arī ķirurģijas pacientam uzturu savu piedāvātu
12.08.2019 04:26 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
te viena minēja kventiapīnu (vispār kvetiapīns). dikti populārs, jā, bet nu... man notur rīta miegainību. tam ir vairāk histamīna iedarbības laikam
12.08.2019 04:28 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Novēlu tikt atpakaļ uz sliedēm ātri :) jo ilgāk būsi ar šīm problēmām, jo sarežģītāk būs atgriezties normālā ikdienā un miegā . Tev jāpiespiež sevi ļoti, tā man šķiet . Ja esi glīta, pamēģini randiņus, iespējams kāds puisis var Tevi iedvesmot un iegrozīt domas pozitīvākā gultnē.
p.s cik veca esi ?? :D ķermenim attīstoties fiziski ir iespējamas šādas pazīmes un bezmiegs
12.08.2019 06:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits