Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Receptes un sporta vingrinājumi

 
Reitings 3
Reģ: 11.07.2019
Labvakar!
Uzsākšu ar nelielu ievadu pirms ķeros klāt galvenajam.. :)
Principā līdz šim esmu piedalījusies dažādās maksas sporta un veselīga uztura aktivitātēs, teikšu godīgi, sākot daudz maz jau skatīties ko ēdu, tā jau uzlabojas pašsajūta.... kad jau vairāk sāk pieturēties pie vi vingrinājumiem un ēdienu, tā , protams , bez rezultātiem neiztikt. :) Šo gadu laikā pie šī visa strādājot esmu zaudējusi kg 10...bet noteikti ir kur tiekties, lai vasarā var šortas droši uzvilkt.. :)
Gribēju noskaidrot - cik daudz personu būtu gatavi iegādāties šādas receptes, vingrinājumus, ieteikumus ? Pašlaik plānoju visu sakārtot, lai smuki un dažādi , bet pieturēties tomēr pie veselīgam receptēm un aktivitātēm organismam.  Prātoju vai kādam būtu vēlme šādu saņemt? ( Plāns izvedoot kādu grupu instagram / facebook, kur visi kas iegādājas kadu periodu var mainīties ar idejām, ieteikumiem, manis liktā informācija, iedvesmot viens otru. :)
Ja, Ir Interese rakstam uz e- pastu - [email protected]
( interesē, attiecīgi kad būšu pabeigusi šo aptauju un pieņēmusi lēmumu informāciju sakārto - ziņošu. )
Jauku vakaru. :)
11.07.2019 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Agnese Grauduma tieši ar to arī nodarbojas un bizness iet uz urrra. Vinai ir edienkarte-katru dienu receptes ar noteiktam sastavdalam, jaed strikti pec programmas, un vingrinajumi ielikti.
Man loti nepatika, ka, pievienojoties šādā grupā, vinas nosacijumi bija -katramu dienu vakara jaieliek bilde ar visiem 4 edieniem, kas uztaisiti 1:1 kā receptēs. Ja katru dienu neliks, tad nekonsultēs.
Man tas loti nepatika, tapec izdomaju, ka negribu sekot šai programmai, lai ari sapratu, ka kaut kadi reali reziltati ir visam.
13.07.2019 18:31 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Prieks par tevi, malacis. Tomēr, manuprāt, ideja galīgi garām.
13.07.2019 14:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Man arī liekas dīvaini..
Tu taču nevari 10 cilvēkiem sūtīt vienu un to pašu, kas viņiem absolūti neder? kur ir doma..
Kas der Tev un ir palīdzējis nomest svaru - tas nevar derēt visai pasaulei!
13.07.2019 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
Esmu veidojis piemēram uztura programmas vairāk kā 100 cilvēkiem un ļoti šaubos ka atrastu kaut 2 identiskas programmas. Jā produktu ziņā būs visai līdzīgi bet ne apjomos un salikumos pa ēdienreizēm utt.
12.07.2019 11:09 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
Liekas visai absurda ideja... pareizi saprotu - pašai nokautkā dabūta programma, receptes utt un tagad topašu pārdot citiem?
Sākšu ar to, ka katram tas viss būs vairāk vai mazāk atšķirīgi un nederēs visiem viens šablons.
Turklāt ja runa iet par lieko nomešanu tad no fiziskajām aktivitātēm piemērotākais ir kardio slodze ne vingrojumi. - un ardio slodzei nekādas programmas nevajag. Un pat ja mērķos ir muskuļmasa un attiecīgi vingrojumi, tāpat katram tas var būt atšķirīgi.. un par tehnisko izpildījumu vispār nerunāšu ko var iemācīties būtībā tikai ar privātiem treniņiem pie kompotenta trenera ne no video utt.
Lai pats sev unvēljauvairāk ja citiem arīveido programmas ir pašam labi jāpārzin teorija un jābūt ar vērā ņemamu paša praktisko pieredzi.
12.07.2019 11:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits