Zero waste - jā/nē?

 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
Sveiki!
Kā ir ar jums - piekrītat zero waste? Vai cenšaties ikdienā patērēt mazāk atkritumu, platsmasu!? Kā izdodas?
Tikko noskaitos veikalā redzot, ka viena paveca kundzīte ir sagrābusies vairākus plastmasas (bezmaksas maisiņus), kuros vēl pie tam neko neliek. ? Kā jums šķiet, vai vajadzētu veikalos tos bezmaksas maisiņus tik daudz izsniegt?
Nesen skatījos video, kur tiešām okeāni ir tik ļoti piesārņoti cilvēku dēļ, bail pat domāt, kas būs nākotnē.
11.07.2019 14:02 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Es arī cenšos saražot pēc iespējas mazāk atkritumus! Pilnībā atbalstu šo kustību!
Par menstrual cups, īsti nesaprotu to uzbūvi, viņa piepildās, bet kas notiek kad apgulies? Vai viņa nevar kaut kur organismā izlīt? ?
11.07.2019 19:16 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Tweek, nē nekas nelīst ārā. Viņam sānos ir tādi mazi caurumiņi, kas palīdz ar vakuumu piesukties pie maksts sieniņām un tas notur viņu vietā un pielāgojas sieniņām.. Var mierīgi gulēt, sēdēt un pat nodarboties ar sportu. Ar jogu gan esot jāuzmanās, jo ja baigi staipas tad var ieziet no vietas jo vakuums izzūd.
11.07.2019 19:25 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
dzerveneee @ 11.07.2019 16:22
Es nekad neesmu savā pilsētā redzējusi, ka kāds izmantotu auduma maisiņus. Tā ir lieta, kam acs parasti piešaujas un tiešām neesmu redzējusi. Reti kurš tantuks izmanto, uz tirgu visi ar plastmasas maisiņiem.
Labi jau nav, bet manā pilsētā tad statistika ir skumīga
Pati izmantoju papīra maisus un kastes no rimi /maxima.
Neko nešķiroju - tāpat visu samet vienā konteinerā gružu izvedēji

Nu un ka nav redzēti auduma maisiņi?! Esi pirmā! Un kas tas par tumsonīgu attaisnojumu nešķirošanai?! Iesaku vairāk izglītoties šajos jautājumos tomēr. Sadzīves atkritumi tiek aprakti poligonos utt. Šķirotie atkritumi tiek nodoti atkārtotai pārstrădei. Tas mīts, ka nav jēga, jo tiek kopā samests ir pārpratums. Kopā mēdz samest plastmasu, kartonu un skārda bundžas, bet tas viss tiek veikli pāršķirots uz konveijera. Tādēļ ļoti pārdomāti un ērti man liekas nu jau bieži manāmie kopīgie konteineri šīm lietām.
18.07.2019 02:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!