Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mēnešreizes lietojot Ok

 
Reitings 2
Reģ: 10.07.2019
Čau visām! Šomēnes sāku lietot OK ( Yasminelle) sāku dzert pirms bija sākušās mēnešreizes, tagad tās septiņas dienas izlaižot izdalījumi ir pavisam maz, kas, protams, ir normāli, bet vakar iznāca pilnīgi tāds, kā placentas (?) gabals??? Nespēšu precīzāk noraksturot, bet izskatījās pēc placentas :D garš, liels tāds pēc konsistentes ne tāds kā gļotas gabals- asiņains, es zinu, izklausās pretīgi, pie ārsta jau pieraksts ir, bet es nespēju likties mierā, kas tas varēja būt. P.S Mr sākās tieši pēc trešā rentgenuzņēmuma un ārsti lika parakstīties, ka neesmu stāvoklī, jo rentgens nodarot kaut kādus bojājumu... :(
10.07.2019 10:13 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Jautājums vai tu esi redzējusi cik liela ir placenta un kā tā izskatās? un kādēļ sāki dzert pirms mēnešreižu sākšanas?
Placenta sāk veidoties kad esi 6 grūtniecībs nedēļā.Ja pastāv iespēja ka esi sestajā nedēļā tad ir iespējams ka tā bija ārpusdzemdes grūtniecība, vai arī spontānais aborts.
Bet visticamāk tā kā sāki dzert par agru tad izjauci horonu līdzsvaru un tādēļ dzemdes slānis, kas atdalās mēnešreižu laikā bija biezāks un ar mazāk asinīm tāpēc var izdalīties asins recekļi un citāda veida izdalījumi. Jāsaprot, ka kontracepcijas lietošanas laikā tās nav mēnešreizes, bet dzemdes slāņa atdalīšanās, jo netiek izdalīta olšūna.
10.07.2019 10:36 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Nepreizi uzrakstīju. Placenta ir izveidojusies līdz 6-8 grūtniecības nedēļai. Līdz tam viņa tikai veidojas un nav tāda placenta, kādai tai ir jābūt. Grūti izskaidrot bet nu jā... :D
10.07.2019 10:53 |
 
Reitings 2
Reģ: 10.07.2019
Gamergril @ 10.07.2019 10:53
Nepreizi uzrakstīju. Placenta ir izveidojusies līdz 6-8 grūtniecības nedēļai. Līdz tam viņa tikai veidojas un nav tāda placenta, kādai tai ir jābūt. Grūti izskaidrot bet nu jā... :D
nu tu vismaz nomierināji, iespējams nav pamats satraukumam un ārsts mani uzskatīs par mulķi! ???‍♀️
10.07.2019 11:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Es nesaprotu kāpēc lielākā daļa šeit meiteņu sākt dzert OK, un ne tā kā tas ir noteikts lietošanai. un tad kaut kādi brīnumi nāk ārā.
Kam ir paredzēta lietošanas instrukcija? Gudriem vai muļķiem?
10.07.2019 14:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!