Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

juriskonsulta kvalifikācija

 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Sveikas!
Jau Jauno juristu skoliņā LU mūs brīdināja, lai neejam studēt tur, kur piešķir juriskonsulta kvalifikāciju. Tagad par gaidāmajām reformām(jeb to, ka diplomus varēs izsniegt tikai līdz 2020.gadam šajā kvalifikācijā) ziņo Izglītības un Zinātnes ministrija.
Kā domājat, vai īstenos?(ņemot vērā, ka mūsu politiķiem gadās arī tikai tukši solījumi, lai gan man šķiet, ka šis konkrètais gadījums nebûs tukš solījums, jo par to runā jau daudz)
Kādas jūsu domas par to, ka augstskolas turpina uzņemt jaunos studentus?(Piemēram, tagad DU tika uzņemti reflektanti 2. līmeņa profesionālajai izglītībai ar juriskonsulta kvalifikāciju) Kāpēc tas vispār nav aizliegts?
Labi, ka pati neaizgāju uz DU, jo sākumā izskatīju šo variantu. Zinu, ka arī citas skolas, piemēram, BSA agrāk uzņēma šajā programmā, nezinu kā tagad. Vai ta nav tāda kā mānīšanās?
Priecāšos dzirdēt viedokļus par šo situāciju. :)
09.07.2019 23:38 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Man liekas tu pārāk daudz domā un streso.? Esmu ļoti atbildīgs cilvēks un skolā biju teicamniece, lai arī man tā saucamā '' gaišā '' galva, vienmēr bijis tāds '' vienalga '', jo tāpat zinu, ka viss izdosies. ?
09.07.2019 23:49 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
Pirmkārt, Tev tiešām nav draugu/ģimenes locekļu, ar ko pārrunāt šādas lietas, ka jātaisa n-tās diskusijas šeit?
Otrkārt, kā LU JF absolvents neatzīstu citas augstskolas šajā jomā. Uzskati, ka tie, kas mācījušies Stradiņos, Turībā utt., izvēlējās vieglāko ceļu. Šajā jomā tas nav pieļaujami.
Treškārt, tādu nervu kamolu un “teicamnieci” es neņemtu darbā un arī kā kolēģi negribētu. Atslābsti!
10.07.2019 08:26 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Es nestresoju par šo, pati esmu izvēljusies akadēmisko bakalauru tieslietās, tāpēc problēma mani neskar.
Diskusijas mērķis bija vienkārši uzzināt jūsu viedokli - ko jūs domàjat par to, ka 4 Latvijas augstskolās turpina uzņemt studentus arī šogad, solot izsniegt juriskonsulta kvalifikāciju, lai gan augstskolas brīdinātas tika jau sen, ka programma jālikvidē. Vai tā nav maldināšana? Kāpēc vispār tā noteik? Vienkārši iedomājos, cik daudzi ir iesnieguši dokumentus, iestājušies un nav zinājuši, ka var arî nesañemt diplomu beigās. Bišķīt stulbi liekas, ka neviens nav aizliedzis uzņem studentus šajās programmās.
10.07.2019 10:16 |
 
Reitings 11
Reģ: 02.07.2019
Pie apraksta tiek minēts, ka tie, kuri līdz brīdim, kad likums stājas spēkā, nepagūs absolvēt, tie tiks pārcelti no profesionālā uz akadēmisko.
10.07.2019 11:52 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
buutiiba @ 10.07.2019 11:52
Pie apraksta tiek minēts, ka tie, kuri līdz brīdim, kad likums stājas spēkā, nepagūs absolvēt, tie tiks pārcelti no profesionālā uz akadēmisko.

aa tagad viss skaidrs :)
10.07.2019 12:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits