Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kārtējā

 
Reitings 32
Reģ: 11.11.2018
Kārtējā studiju tēma. Vēlos mācīties ekonomiku un uzņēmējdarbību. Šadas studiju programmas ir gandrīz katrā augstskolā. Taču nevaru saprast uz kuru tad lai iet? Tiešām ir tā ka ar vienas augstskolas diplomu ir vieglāk dabūt darbu nekā ar otras? Jo esmu dzirdējusi, ka piemēram ar RISEBA diplomu pēc tam darbu atrast nevar. Vēl varianti Banku augstskola, RSU, RTU, LU. Ļoti ļoti priecāšos par padomiem un jūsu pieredzi, jo noteikti kāds/kāda ir šo studējuši ??
05.07.2019 12:11 |
 
Reitings 32
Reģ: 11.11.2018
Un kā ar reālām darba iespējām pēc tam?
05.07.2019 12:33 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Par RISEBA tiešām īpaši labu atsauksmju nav, studiju kvalitāte slikta, ar budžeta vietām slikti. Neieteiktu.
Par pārejām nezinu, ja tīri finanses un baku liets, tad domāju RTU vai BA būtu labākie varianti. Pati studējusi neesmu, bet cik no citiem dzirdējusi...
05.07.2019 12:48 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.04.2016
Tikko ieguvu bakalaura grādu ekonomikā, Latvijas Universitātē.
Pilnīgi noteikti iesaku! Studiju grafiks labi savienojams ar pusslodzes darbu, piektdienas vienmēr brīvas, nekad nav "tukšo logu" (lekcijas iet visas pēc kārtas, nav garo paužu).
Ieteiktu tieši šo programmu, jo tā tiešām sniegs ieskatu par dažādiem novirzieniem, līdz ar to būs viegli atrast studiju laikā darbu (gan grāmatvedībā, gan finansista un banku jomā) un vēlāk maģistros var uz kaut ko konkrētāku specializēties.
Man darbu savā nozarē bija ļoti viegli atrast, darba devējs novērtēja manu izglītību.
Bakalaura līmenī nav tik būtiska studiju programma, jo vismaz BVEF ļoti daudzi obligātie studiju kursi pārklājās, vienīgā atšķirība - ekonomistiem ir visvairāk budžeta vietas. Un diezgan reāli dabūt valsts stipendiju katru mēnesi. Manā kursā visi, kuri absolvēja, bija budžetā :)
Ja ir vēl kādi jautājumi, vari droši rakstīt personīgi.
05.07.2019 13:43 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.04.2016
Vispārīgi par darba atrašanu pēc maniem un apkārtējo novērojumiem- reti kurš pievērš īpašu uzmanību, kura augstskola pabeigta. Svarīgākais, lai ir augstākā izglītība konkrētajā jomā un tālāk jau augstskola nedod garantiju par prasmēm un zināšanām, tas atkarīgs no paša studenta, cik daudz tas mācās un ir gatavs papildus darīt.
Tādēļ mans ieteikums ir izvēlēties to augstskolu un programmu, kura pašai interesē visvairāk, nepievēršot tik lielu uzmanību rangiem un statusiem.
05.07.2019 13:53 |
 
Reitings 32
Reģ: 11.11.2018
Mani ir ieinteresejusi biznesa psiholoģija Risebā. Taču tik daudz negatīvas atsauksmes :(
05.07.2019 14:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits