Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Duolingo aplikācija

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Vai kāds/a no šeit esošajiem cilvēkiem ir mēģinājis iemācīties kādu svešvalodu izmantojot Duolingo aplikāciju? Aplikācija ļoti populāra, bet gribētos dzirdēt kādus veiksmes stāstus. Nav īsti ticības, ka klikojot vārdiņus var kaut ko iemācīties
04.07.2019 19:15 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
Manuprāt, trūkums šīm aplikācijām ir tāds, ka tie nespēj sniegt vairākus variantus. Būtībā tu iemācies vienu viedu, kā kaut ko pateikt.
Mēģināju mācīties japāņu valodu reiz, nu, aplikācija, protams, pati par sevi ir laba, bet galīgi neparocīga. Skatījos vairāk Youtubā pamācības un tā viss aizgāja. ;)
04.07.2019 20:02 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Mācījos itāļu valodu. Var iemācīties pamatus kā skaitīt vai īsus teikumus. Ļoti bieži vien teikumi ir nepareizi un dzīve neviens tā nerunā un sanāk iemācīties nepareizi. Palīdzēja iemācīties pamatus priekš Erasmus, bet domāju ka tālāk ir jāņem kas nopietnāks kā grāmatas.
04.07.2019 20:19 |
 
Reitings 658
Reģ: 18.06.2018
Pašlaik arī mācos,bet tur jau reizēm loģiski dažus vārdus zinot,var nospiest pareizo atbildi. Pats dīvainākais tas,ka vismaz zemākos līmeņos es visu zinu un māku. Taču dzīvē,liekas komunikācijā esmu nulle.
04.07.2019 22:01 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Es īsti neuzticos tādām aplikācijām ?(varbūt, ja svešvalodu no 0 sāk, tadi interesanti dažus vaŗdu pamācīties un frāzes), bet, ja valoda iepriekš apgūta - nē. Daudz labāk, manuprāt, ir video ar subtitriem par sev interesējošām tēmām(ko es praktizēju) un tad svešvārdus tulkot, piefiksēt izrunu, vairākkārt atkārtot. Tā es cenšos pašlaik savu angļu uzlabot :D. Vēl, ne par aplikāciju, bet, manuprāt, vieglaak m''acīties, kad svešvārds ir teikumā, izteicienā, vieglāk un jēdzīgāk atcerēties, nekā pliku.
No aplikācijām ABA ENGLISH(?) škita jēdzīga funkcija, ka tev parāda video, kur runā skaidrā valodā, tad piedāvā dzirdētās frāzes(atkārto pa teikumam vai daļai) uzrakstīt, tad parāda vai pareizrakstība ir ok, tāpat tev nolasa, tu atkārto, kas trenē izrunu. Bet tas tikai anglu valodai, kas gan jau tvei neinterese.
04.07.2019 23:04 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Man palīdzēja lietotne meetme uzlabot angļu valodu, lai gan tā ir iepazīšanās lietotne. :D Sarunājoties ar saviem pacaniem, varēju daudz ko iemācīties un ieguvu labus vēstuļdraugus :)
05.07.2019 19:51 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Mācījos vācu valodu caur šo aplikāciju. Kaut kādus valodas pamatus jau iemācījos. Patika, ka izrunu iespējams noklausīties, pēc tam atkārtot - tas bija ļoti noderīgi. Vienīgais pašai aplikācijai vārdu nozīmes, tulkojumi var gadīties nepareizi. ☺️
05.07.2019 23:31 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Esmu lietojusi gan šo, gan livemocha, gan busuu. Palīdz. 2 reizes nedēļā gāju uz lekciju itāļu valodā un 1 reizi dienā klikāju aplikāciju uzdevumus aptuveni pus stundu. Lekcijas palīdz ļoti "sakārtot" valodu, ieliek gramatiku, bet aplikācijas bija neatsverams palīgs vărdu krājuma veidošană. Pēc +/- 6 mēnešiem diezgan sakarīga saruna ar itāļiem bija iespējama, bez kauna. ?
06.07.2019 13:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits