Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas kopšana :)

 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
Sveikas! Attiecīgi uzdodu jautājumu - kā jūs kopjat savu sejas ādu? Man pašai ir visai problemātiska āda, tāpēc cenšos atrast alternatīvu risinājumu nepilnību novēršanai :) Kādi ieteikumi? Varbūt pie vainas ir uzturs?
04.07.2019 17:28 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Diezgan tuvs temats man, jo ar problemātisku ādu cīnījos un vēl projām nedaudz cīnos apmēram 9 gadus (vēl projām uzskatu, ka var būt labāk).? No savas pieredzes varu ieteikt, ka man vislabāk palīdzēja uztura sakārtošana, ūdens dzeršana optimālā daudzumā un sports. Tā kā man ir kombinēta(uz taukaino pusi vairāk) un jūtīga sejas āda, tad tendence T zonā ir uz paplašinātām porām - cenšos skrubēt deguna zonu ar kafiju(bet ne bieži vai arī kad āda ir sakairināta ?), jo ievēroju, ka tas palīdz vislabāk tieši ar lielām porām. Liela nozīme ir arī mitrinošajiem krēmiem. Savu ideālo laikam neesmu atradusi, bet ļoti patika šis https://www.douglas.lv/lv/katalogs/artemis-skin-balance-matifying-t-zone-serum/ , jo man patīk matēta āda (pa dienu T zona paliek spīdīga, šis līdzeklis palīdz, lai neizskatos iemērkta eļļā). Pašlaik Douglasā ir arī parādījusies The Ordinary līnija - lietoju nedaudz ilgāk par mēnesi, ļoti patīk.❤ ❤Kā arī ļoti palīdz tas, ja nelietoju tonālo, bb krēmu utt uz sejas ādas - vasaras periods ir, kad vispār nelietoju kosmētiku un uz septembri redzu milzīgu uzlabojumu ādas krāsā, pigmentācija, kā arī pumpas nemetās tad vairs vispār. ? Katram ādas tipam der savs, cerams kaut kas noderēs. ?
04.07.2019 17:55 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
super, paldies!
04.07.2019 19:08 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Vairs nekā! Kādreiz gan man bija ļoti daudz kopjošās kosmētikas, gan tīrāmie, gan losjoni, sejas pieniņi u.c lietas, vesels arsenāls dārgas kopjosas kosmētikas, un tam bija arī rezultāts, nenormālas pumpas! Es to visu lietoju un biju nesaprašanā kāpēc man ir pumpas. Un es vnk pārtraucu to visu lietot. Nomazgāju seju ar aukstu ūdeni, noskrubēju 2x ned un uzlieku pilienu eļļas un veicu masāžu. Aptuveni mēneša laikā tiku vaļā no visām pumpām un pat poras ir sašaurinājušās. Man ir komb āda, T zona ļoti taukaina, bet kopš vairs neko nelietoju no veikalā pieejamajām lietām, ādas tips ir nedaudz pamainījies un āda kļuvusi normāla.
Lielu nozīme ir uzturam un H2o
04.07.2019 19:09 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
Man ir strikts režīms, kā es kopju savu ādu.
Vienu reizi nedēļā es obligāti attīru savu seju ar speciālu elektronisku rotējošu birstīti (https://www.google.com/search?rlz=1C1CHBD_enLV695LV695&tbm=isch&sa=1&ei=4S8eXdidFsTorgSG5qPoCw&q=electric+facial+exfoliator&oq=exfoliator+ele&gs_l=img.3.0.0i8i30l5.7051.7777..10200...0.0..0.109.466.4j1......0....1..gws-wiz-img.......0i19j0i5i30._u7YxhNQ8Fc#imgrc=6S2dSOFZAyqXFM:), attīru savu ādu tikai ar āzijas izcelsmes produktiem, piemēram, korejiešu ražotās sejas attīrošās putas, tālāk es uzlieku virsū MIXA krēmu, par cik man ir ļoti jutīga āda un viss. Reizēm izmantoju arī japāņu ražoto toneri.
Iesaku pirkt korejiešu ražojumus, viņu skaistuma standartos āda ir prioritāte. ;)
04.07.2019 20:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits