Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LU kopmītnes, kuras vislabākās?

 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Sveiki! Iepriekš ir bijušas tādas diskusijas, bet tā kā pagājuši gadi un iespējams kas mainījies priecātos, ja kāds padalītos ar pieredzi.
LU piedāvā vairākās vietās kojas(tālivaldža, burtnieku utt.), iepriekš esmu dzirdējusi, ka daudzās bijušas problēmas ar prusakiem. Vai tas ir vēl aktuāli? Kurās jūs dzīvojat un kādi ir apstākļi?
Kas ir ar Āgenskalna kopmītnēm, kas reklamējas FB, bet nav cenas norādītas? Vai citu augstakolu kopmītnes, kur uzņem LU studentus?
02.07.2019 21:18 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Tagad te būs pilns ar diskusijām par augstskolas dzīvi? Kā citi cilvēki var iztikt bez n-tajiem ieteikumiem, bet citi ne...? ? Aizbrauc klātienē un paskaties. Ja arī nepatīk tad vēlāk var nomainīt kopmītnes. Just chill out.
03.07.2019 06:50 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Esmu dzīvojusi LU PPMF kojās. Man patika, lai gan nācās reizēm sadusmoties par tā saukto Terminatoru jeb komeni. :D
03.07.2019 17:10 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
minnyminny @ 03.07.2019 17:10
Esmu dzīvojusi LU PPMF kojās. Man patika, lai gan nācās reizēm sadusmoties par tā saukto Terminatoru jeb komeni. :D

ieinteresēji, pastāstīsi par komendenti? ;D
tur nav pa 1 istabiņas, vne? cik dzirdēju lu vispār nav pa 1
03.07.2019 17:19 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Vienreiz gāju izkārt veļu (2 mašīnas). Pēc 2 min viņa atskrien un prasa, ko es tik ilgi. Es saku, ka man ir 2 pilnas maśīnas ar veļu, nevaru tik ātri. Viņa: kustēties vajag!
Manai draudzenei viņa prasīja, vai viņai ir smadzenes, jo viņa aizmirsa durvju čipu.
Viņa daudziem brauc augumā, tāpēc mēs viņu saucām par Terminatoru.:D
Toreiz, kad es tur dzīvoju, bija jāmaksā 52 € par trīsvietīgo istabiņu. Atminos, ka viena meitene dzīvoja viena pati istabā. Es varu pajautāt draudzenēm, vai viņām ir koju priekšnieces numurs un tad Tu varētu piezvanīt un apjautāties par vienvietīgo istabiņu :)
03.07.2019 17:27 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
minnyminny @ 03.07.2019 17:27
Vienreiz gāju izkārt veļu (2 mašīnas). Pēc 2 min viņa atskrien un prasa, ko es tik ilgi. Es saku, ka man ir 2 pilnas maśīnas ar veļu, nevaru tik ātri. Viņa: kustēties vajag!
Manai draudzenei viņa prasīja, vai viņai ir smadzenes, jo viņa aizmirsa durvju čipu.
Viņa daudziem brauc augumā, tāpēc mēs viņu saucām par Terminatoru.:D
Toreiz, kad es tur dzīvoju, bija jāmaksā 52 € par trīsvietīgo istabiņu. Atminos, ka viena meitene dzīvoja viena pati istabā. Es varu pajautāt draudzenēm, vai viņām ir koju priekšnieces numurs un tad Tu varētu piezvanīt un apjautāties par vienvietīgo istabiņu :)

sasmējos ?, atgādina pamatskolas matemātikas skolotāju, kad uz atbildi - aizmirsu burtnīcu viņa vienmēr jautāja - a galvu neaizmirsi?
03.07.2019 18:14 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.07.2018
Vai citu augstskolu kopmītnes, kur uzņem LU studentus?

nu pieņemt jau pieņem, tomēr vienmēr priekšroka būs attiecīgās augstskolas studentiem.
03.07.2019 19:09 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Aizdomājos...
Diez Burtnieku kojās Raja vēl strādā?
04.07.2019 08:12 |
 
Reitings 27
Reģ: 18.08.2014
Pati trīs gadus nodzīvoju LU Āgenskalna kojās Zeļļu ielā.
Biju apmierināta un noteikti iesaku katram izmēģināt padzīvot kojās. Biju iekšā tajā studentu īstajā dzīvē, ieguvu daudz draugu. Tas man arī iemācījis tagad būt pateicīgai par savām mājām un visu, kas man ir, kā arī iemāca pieticību un sapratni, kas no mantiskām lietām tiešām ir vai nav vajadzīgs mūsu ikdienā, ja ņem vērā, ka kojās nebija daudz to brīvo vietu.
Pašām kojām nav ne vainas. Vairākas istabas ir samērā svaigi remontētas, arī koridori. Tiku sabiedēta par prusakiem, tādu vienu tikai trīs gadu laikā gaitenī ieraudzīju. Lu kojās regulāri notiek kukaiņu indēšana. Komandandetes kā kura, citas ļoti atsaucīgas, ar visām varēja visu sarunāt, ja labi gribēja.
Kā jau te minēja, kojās var dzīvot citu uni studenti, tomēr priekšroka ir saviem studentiem. Iespējams bija arī dzīvot vienam pašam, attiecīgi maksājot reiz 3, jo trīsvietīgas istabiņas, tomēr jāpiebilst, ka tas iespējams tikai tad, ja ir brīvu vietu, t.i., vairāk uz semestra beigām, jo tagad septembrī, šķiet, vienmēr kojas pilnas bija, līdz pamazām kāds neizvācās. Pati arī vairāk kā gadu nodzīvoju divatā trīsvietīgā istabā, maksājot itkā par 1,5 vietu. Jāpiebilst, ka ar laiku var tēmēt uz koju vecākās amatu, nekas diži jādara nebija, bet tomēr 50% atlaide īres maksai. :)
04.07.2019 08:36 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
pira pira @ 04.07.2019 08:36
Pati trīs gadus nodzīvoju LU Āgenskalna kojās Zeļļu ielā.
Biju apmierināta un noteikti iesaku katram izmēģināt padzīvot kojās. Biju iekšā tajā studentu īstajā dzīvē, ieguvu daudz draugu. Tas man arī iemācījis tagad būt pateicīgai par savām mājām un visu, kas man ir, kā arī iemāca pieticību un sapratni, kas no mantiskām lietām tiešām ir vai nav vajadzīgs mūsu ikdienā, ja ņem vērā, ka kojās nebija daudz to brīvo vietu.
Pašām kojām nav ne vainas. Vairākas istabas ir samērā svaigi remontētas, arī koridori. Tiku sabiedēta par prusakiem, tādu vienu tikai trīs gadu laikā gaitenī ieraudzīju. Lu kojās regulāri notiek kukaiņu indēšana. Komandandetes kā kura, citas ļoti atsaucīgas, ar visām varēja visu sarunāt, ja labi gribēja.
Kā jau te minēja, kojās var dzīvot citu uni studenti, tomēr priekšroka ir saviem studentiem. Iespējams bija arī dzīvot vienam pašam, attiecīgi maksājot reiz 3, jo trīsvietīgas istabiņas, tomēr jāpiebilst, ka tas iespējams tikai tad, ja ir brīvu vietu, t.i., vairāk uz semestra beigām, jo tagad septembrī, šķiet, vienmēr kojas pilnas bija, līdz pamazām kāds neizvācās. Pati arī vairāk kā gadu nodzīvoju divatā trīsvietīgā istabā, maksājot itkā par 1,5 vietu. Jāpiebilst, ka ar laiku var tēmēt uz koju vecākās amatu, nekas diži jādara nebija, bet tomēr 50% atlaide īres maksai. :)

Paldies! Tagad domāju starp Zeļļu un Rēznas ielas kojām. Nepatīk, ka Rēznas kojas ir ta saucamajā “Maskačkā”, bet cik no bildēm skatījos, izskatās labi
04.07.2019 09:15 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Varbūt kāda ir dzīvojusi vai kāds pazīstamais Āgenskalna studenu viesnīciņā? Zinu, ka tagad nesen reklamējās fb, it kā izremontēta, bet mājaslapa cenu nav(vai es neprotu meklet)
04.07.2019 09:18 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Paldies! Tagad domāju starp Zeļļu un Rēznas ielas kojām. Nepatīk, ka Rēznas kojas ir ta saucamajā “Maskačkā”, bet cik no bildēm skatījos, izskatās labi

Dzīvoju savulaik tieši blakus tehnikuma kojās. Vairāk kā gada laikā ne ar kādām nopietnām problēmām rajonā nesaskāros. Tiesa, dzīvoju mierīgi un lieki pa rajonu nevazājos (nočņikos nesēdēju un ar urlām netusēju).
Vispār vai tad tagad var tā brīvi izvēlēties, kurās kojās dzīvot? Savulaik, cik zinu, studentus (pirmkursniekus) gan LU, gan RTU kojās automātiski iedalīja, bieži vien balstoties uz studiju programmām.
04.07.2019 09:42 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Srumun @ 04.07.2019 09:42

Dzīvoju savulaik tieši blakus tehnikuma kojās. Vairāk kā gada laikā ne ar kādām nopietnām problēmām rajonā nesaskāros. Tiesa, dzīvoju mierīgi un lieki pa rajonu nevazājos (nočņikos nesēdēju un ar urlām netusēju).
Vispār vai tad tagad var tā brīvi izvēlēties, kurās kojās dzīvot? Savulaik, cik zinu, studentus (pirmkursniekus) gan LU, gan RTU kojās automātiski iedalīja, bieži vien balstoties uz studiju programmām.

cik esmu dzirdējusi, ka jā, liek pēc programmām, bet ja loti grib un laiciigi piesakas, var citaas :)
nesaprotu kā dala, plānoju studēt tieslietas, galvenaa eeka, kuras buutu manas kojas pēc automaatiskas daliisanas, varbuut kaads zina?
04.07.2019 10:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits