Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

keratīna taisnošana - kur labāk, vai ir vērts?

 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Sveikas!
Jau ilgu laiku skatos uz iespēju taisnot matus ar keratīnu, jo manējie ir šausmīgi(ļoti pūkojas, no dabas nav ne taisni, ne skruļļaini, kaut kas pa vidu un ļoti biezi, līdz ar to apjomīgi un atgādina kkadu pūdeli :D). Esmu mēģinsjusi ntos šampūņus, nelîdz. Bez taisnošanas nevaru(taisnoju 2x nedēļā) un tas ir ļoti sabojājis matus, ja agrāk man par matiem teica frizētavā - wow, cik veselīgi un biezi mati, tad tagad saka - bieži taisnojat?
Neesmu no tām, kura gribētu ilgi čakarēties ar matu lietām, vēl jo vairāk tā kā tūlīt bûšu studente un koju dzīvē nedomāju, ka būs tik daudz laika tām vissm paštaisītajām maskām, dvieļiem ap galvu un super garām procedūrām, meklēju alternatīvas. Esmu sapratusi, ka taisnot vairāk nevaru, jau tā mati sajāti. Gribu dabiski taisnus.
Jautājums - vai keratīna taisnošana salonā bojā matus?(esmu dzirdējusi dažādas atsauksmes) kur to vislabāk izdarīt Rīgā? tā lai ir kvalitatīvi :)
02.07.2019 18:27 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
oks, saprotu, ka aplami uzrakstîju, dabiski taisni nebūs, bet gribu, lai nav čakars, pamodies un saķemmē, nevis taisno, tad atkal ķemmē, atkal taisni(jo no 1x man nav taisni :D)
02.07.2019 18:28 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
mani interesē pilnīgi šī pati tēma :) man arī ir no dabas lokaini mati. Bet priekšā taisni un aizmugurē lokas. :D Kad iztaisnoju, izeju ārā, aizmugure jau atkal lokās
02.07.2019 19:39 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Cik cilvēku, tik viedokļu par keratīna taisnošanu. Neesmu frizieris, tāpēc tikai mans subjektīvais skatījums. Man no pazīstamiem cilvēkiem ir tikai sliktas atsauksmes. Mana friziere arī apgalvo, ka nekas labs tas neesot. Ja tā padomā...kas labs var būt tajā, kad tavu matu pakļauj lielam karstumam ar taisnotāju, iestrādājot keratīnu?
02.07.2019 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits