Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs bez krievu valodas

 
Reitings 25
Reģ: 17.04.2019
Kādas man darba iespējas Rīgā bez krievu valodas zināšanām?
02.07.2019 18:04 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.04.2019
Angļu valodas zināšanas labākas nekā krievu,
02.07.2019 18:06 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Diezgan sūdīgas :D
Ja plāns ir strādāt darbu ofisā kur nav jārunā ar klientiem tikai papīri jāraksta tad var iztikt. Ja darbs ar cilvēkiem tad nevar bez tā iztikt. Var jau ar laiku iemcīties.
02.07.2019 18:10 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Man savas perfektās krievu valodas zināšanas darbā Rīgā ne reizi nav nācies izmantot pa 10 gadiem. Nevienu pašu reizīti. Varbūt tas tāpēc, ka es bez angļu un krievu lieliski pārvaldu citu valodu. Ar klientiem runāju bieži.
Ja ir skandināvu, vācu utml. valodu zināšanas, vai kaut kādas nebūt profesionālās iemaņas ne pakalpojumu sfērā, var iztikt bez darba veikalos, kur krievu val. tiešām ir vēlama.
02.07.2019 18:15 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Daļā valsts iestāžu. Var jau arī privātiestādēs atrast, bet ļoti jāmeklē.
Virtuālajos kazino arī jāzin, tikai angļu valodas pamatteikumus.
02.07.2019 18:19 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Darba iespējas atkarīgas no tā ko proti, kāda izglītība un iemaņas. ir arī darbs birojā kur vajadzīga tikai latviešu un angļu valoda vai arī norvēģu, vācu valoda. Bet tad jāizvēlas starptautiskas firmas kur darbs ar ārzemju klientiem. Tiem kam nav izglītības bieži iet uz tīrīšanu, apkopēja, vai labāk ģenerālā tīrīšana vai tīrīšana pēc remonta. Un godīgi ģenerālajā tīrīšanā var nopelnīt pat vairāk nekā dažs labs birojā vai ar vairākām augstākajām izglītībām. Ir tādi kas izveido kontaktus un savācās vieglos puslodzes darbus uz apkopējiem, sētniekiem un pelna 800 uz rokas.jo ir darbi kas paredzēti uz 4 stundām, bet izdarīji ātrāk un tinies un nauda nāk. Ir firmas kur vairāk krievalodīgie, bet ir tādas kur vairāk latvieši. Es krievu valodu vispār nezinu un mierīgi Rīgā strādāju un nopelnu labi. Labi ir pāris reizes atteikuši darbu dēļ tā ka nezinu krievu valodu, bet ir citi darbi, Rīgā darba iespējas pietiek un nav par minimālo jāvergo.
02.07.2019 20:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits