Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izšķiršanās

 
Reitings 1
Reģ: 01.07.2019
Sveiki. Vakar piedzīvoju šķiršanos un esmu neizpratnē kādēļ notika tas ,kas notika. Man šogad paliek 18 puisim 17 , iepazināmies tā ,ka viņš uzrakstīja pirmais, aicināja tikties , sākumā nepiekrītu ,bet pēc tam aizgāja ,sapazināmies . Puisis ļoti centās iepatikties , pamanīju to , dāvināja dāvanas , jautri pavadījām laiku un viss aizgāja ļoti ātri . 3 dienas un jau skūpstījāmies , apskāvāmies, runājām par nākotni , viņš par domāja pirkt dzīvokli Daugavpilī, teica ,ka nepatīkot dzīvot kopmītnēs .Viņš no Daugavpils es no Preiļiem . Daugavpilī iešu mūzikas vidusskolā . Aizvakar aizgāja uz balli un dīvainā kārtā vairs ilgi nesarakstījies ,netipiski viņam . Šodien zvana ,saka ,ka viss jāapdomā , ka viņš esot cilvēks ,kurš daudz domā. Pārdomājis visu runājis ne tikai ar mani , runājis ar vecākiem , kādēļ zudis kontakts , ar Juri ,ka pārāk draudzējas , man jau liekas ,ka viņi ir kaut kas vairāk kā tikai draugi. Atzinās ,ka ir par daudz ko melojis . Ka mākot izspiegot telefonu ,ko īstenībā nemāk. Teica ,ka tas ,lai es nesastrādājot muļķības domājot ,ka viņš visu redzēs. Ka nav tik bagāts , par mopēdu labošanu tik daudz nesaņemot,ja būtu bizness tad būtu mīnusos. Stāstījis cik slikts cilvēks viņš ir es nezinot .. Teica ,ka slikta iesauka esot ,jo Facebook spēlē esot tā parādījies .. Un teica ,ka pirms trim dienām skūpstījies ar citu meiteni , runājot par manu bijušo ,ka baidoties ,ka ir tāds pats ,un baidoties kas būs tālāk ,ja jau tagad tā izdarījis. Atvainojās ,ka ļoti sāpinājis. Un pameta mani , prasīju kādēļ pamet atbildēja , tu Vaitas piedosi ,ja atvainošos un teikšu ,ka tas vairs neatkārtosies ? Es atbildēju jā .Viņš atbild , nu nē , tur vairs nekā nebūs . Visu dzīvi man pēc tam pieminēti to visu. Uztraucās arī par braukāšanu ,ka es Daugavpilī viņš Preiļos , teica ,ka nevēlas sabojāt manas mācības . Es jau saku ,ka nesabojàs ,laika man tur būs līdz kaklam , viñš sāka , ka tad tikai pàris reizes tiksimies , es saku ,ka nebūs pàris reizes , es atradīšu laiku mums abiem. Rakstu viņam ,saka ,ka bloķēšot. Sazvanīt vairs nevaru , Whatsapp ziņu uzrakstīt nevaru .Šodien 5.30 uzrakstīju Facebook ,bet laikam bezcerīgi. Nesen vēl teica ,ka mīl ,runàjàm par nākotni. Vakar teica ,ka viņš vēloties dzīvot laukos, es pilsētā.To ,ka precēties tikai pēc kädien pieciem gadiem. Ka tas kas tagad notiek ,tās ir tikai bērnu spēles. Ap 20 gadiem mīlestība. Teica ,ka pa laiku kad runājam ,var izdarīt daudz ko citu. Jautāja man kā man liekas ,kas ir svarīgàks . Attiecības vai nauda-darbs ? Teica ,ka meitenes dēļ Daugavpilī dzīvokli nepirks , pēc tam var nākties nožēlot. Prasīja salīdzināt ,kur lētāk . Dzīvoklī vai kopmītnēs. Teica ,ka esmu pelnījusi labāku un pameta mani. Rakstu neskaitāmas īsziņas ,neko vairs neatbild. Teica ,ka vajagot man viņu aizmirst. Vai spējat dot ieteikumus , vai man ir izredzes iegūt viņu atpakaļ?
01.07.2019 06:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Cik ilgs laiks pagāja visai šai melodrāmai? :D
01.07.2019 08:27 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Vot pasaki,kam Tev viņš vajadzīgs? Lielā mīla un tā?
01.07.2019 09:25 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Puisim apniki, vai arī iepatikās labāk tā, kuru skūpstīja. Visi Tavi centieni un vārdi par to, kad netraucēs viņa sadarītais ir kā pret sienu, jo viņš nevēlas neko turpināt, atjaunot.
Iesaku turēties pa gabalu no tiem ,kuri jau pirmajās dienās kaļ tālus nākotnes plānus par kopā dzīvošanu, par bērniem, kāzām, tāliem ceļojumiem, bildinājumiem, jo parasti tādi vīrieši nav nopietni un izmanto šos tekstus, lai ātri ieinteresētu sievietes, dotu viltus mājienus uz nopietnām attiecībām , ātrāk ievilktu gultā.
Kuri runā par sava sliktā puiša statusu, sievietes sāpināšanu parasti vispār ir dīvaiņi.
01.07.2019 10:34 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ieteiktu Tev viņu aizmirst un nelauzīt galvu!
01.07.2019 10:34 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
.Viņš no Daugavpils es no Preiļiem

es Daugavpilī viņš Preiļos

Autor/e, pirms publicē savu izdomāto stāstu, lūdzu, vismaz kārtīgi izlem, kurš varonis kur dzīvo :D :D
01.07.2019 13:40 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.01.2015
liec viņam mieru un beidz sevi pazemot. atradīsi citu.
01.07.2019 15:28 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Arta* @ 01.07.2019 13:40

Autor/e, pirms publicē savu izdomāto stāstu, lūdzu, vismaz kārtīgi izlem, kurš varonis kur dzīvo :D :D

Tieši vēlējos to pašu rakstīt ?
01.07.2019 20:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits