Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju labāko draudzeni bestie

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Es zinu, ka šāda diskusija jau ir, bet tā arī nesanāk atrast labāko draudzeni. Bet dalīšos konkrēti, kādu es meklēju labāko draudzeni. Tātad, man pašai ir 18. Man nav neviena draudzene, tikai draugi-puiši, jo tā sanāca. Neesmu attiecībās, tie tikai draugi, kuriem var uzticēties. Bet man ir vairāku gadu garumā bijušas draudzenes, bet vairs nosaukt nevarētu. Viss tādā draudzeņu-paziņu līmenī. Bet es meklēju labāko draudzeni ar kuru pavadīt laiku, kaut kur aiziet utt. Man ir savs skats uz dzīvi, bet vienai pašai kinda garlaicīgi. Gribētos draudzeni, ar kuru izbaudīt dzīvi kā kino. Tagad ir vasara un labākais laiks, kad kaut ko darīt, tusēt, taisīt tripus, ceļot utt. Var aiziet uz klubu.
Nedaudz par mani. Es studēju, esmu perfekcioniste, zinu ko vēlos sasniegt dzīvē. Man interesē makeup, mūzika, shopping, fashion, spotlight, kino, seriāli, grāmatas, fitness, ceļot, fotogrāfēties.
Ja mums ir kaut kas kopīgs, uzraksti.. btw dzīvoju Rīgā. Vienmēr atvērta iepazīt jaunus interesantus cilvēkus ?
29.06.2019 21:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits