Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvokļa uzkopšana

 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Sveiki,
var kāds lūdzu dot man padomu.
Tātad izvācos no dzīvokļu viesnīcas.
Un Administrators pateica kad man atvilks 55 eiro par dzīvokļa iztīrīšanu, pēc izvakšanas lai pēc tam uzreiz var laist iekšā jaunh īrnieku.
Vinš kategoriski atteicās, lai es pati to darītu.
Mani vnk kāš naudu.
Vai Jūs piekristu maksāt par 16 kv m iztīrīšanu 55 eiro?
Esmu šokā. ko viņš vēl neizdomās. Man jau bailes plaiek
29.06.2019 15:52 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ja tā ir ģenerālā tīrīšana kas ietver arī mēbeļu tīrīšanu, logu mazgāšanu, ledusskapja tīrīšanu tad cena iespējams ir adekvāta. Ja tur tikai notrauc putekļus, un pāriet pāri ar lupatu tad nē cena nav atbilstoša. Pieņemu ka ievācoties dzīvoklī tika slēgts līgums. Tur jābūt aprakstam ko administrators drīkst prasīt no īrnieka. Ja līguma nav tad vienalga pie sienas vai kādā citā viegli pieejamā vietā jābūt informācijai par dzīvesvietas īres nosacījumiem un īrnieka pienākumiem un tiesībām. Tā kā pati strādāju tīrīšanā, tad jā es maksātu nosaukto summu, bet tikai tad ja es zinātu ko īsti tīrīs. Jo nu cena ir augsta. 80 kvadrātmetru dzīvokļa ģenerālā tīrīšana ir ap 100 eiro bet te iet runa par 16
29.06.2019 17:23 |
 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Paldies Tev par padomu.
30.06.2019 07:36 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Mani arī tā centās apkrāpt Itālija, kad dzīvoju kopmītņu tipa dzīvoklī. Kad pati ievācos, tad neizskatījās ka istaba pat būtu izsūkta ar putekļusūcēju. Skapī vēl varēja atrast vecā īrnieka mantas utt. Bet kad es vacos ārā tad izīrētājs teica ka viņš tā dara pēc katra cilvēka un kā man obligāti jāmaksā. Summa priekš 25kvm 170 eiro. Sāku protestēt, ka līgumā nekur tas nav minēts, ka arī noteikumos kas bija pie sienas kopējā virtuvē tas nav un ka nemaksāšu. Tad viņš man mēģināja piešūt to ka ir daži defekti un kā esmu salauzusi atvilktni skapim. Protams teica ka neatgriezīs iemaksāto depozītu. Par laimi pirms ievācos biju nofotografējus pilno visus defektus ar datumu un tad aizsūtīju viņam. Beigās vēl ar mani pakasījās, bet panācu savu un depozītu atgrieza, bet negribīgi.
Ja tev tas neliekas godīgi un nekur tas nav rakstīts tad cīnies un nepadodies.
30.06.2019 08:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits