Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labi, uzrakstīšu!

 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Čau!
Neesmu sen šeit rādījusies, bet pāris dienas atpakał, kaut kā atnāca atmińā. Rakstīšu par pēdējo gadu savās attiecībās.
Viss sākās no pagājušās vasaras sākuma, kad pēc ilgas prombūtnes atkal atgriezos darbā. Kāpēc atgriezos? Jo mūsu attiecībās ar draugu sākās lielas nesaprašanās. Nepārtrauktie pārmetumi un strīdi. Biju domājusi pamainīt vidi, lai uzlabotos attiecības, bet viss kłuva vēl sliktāk. Darbā kaut kā atslēdzos no visa. Sakarā ar kopīgiem pasākumiem, pie mums uz darba vietu sāka piebraukāt, kāds vīrietis. Mums sanāca bieži satikties, tāpēc pēc kāda laika sākām sveicināties, tad runāt, līdz brīdim, kad atskārtu, ka šīs sarunas ir palikušas biežas un par tēmām, kuras nav saistītas ar darba lietām. Tās palika ikdieniškas. Nācās tikai piekrist, jutos tik viegli, ka pazuda laika izjūta un posms, pa kuru nonācām pie šīm siltajām sarunām.
Mājās pa to laiku, notika smags skandāls, kurš sākās no maza strīda un izvērtās tā, ka draugs palūdza mani aiziet. Visu vasaru dzīvojām škirti. Mūsu kopējais dēls, pārsvarā dzīvoja ar mani, bet brīvdienās pie tēva. Ar šo vīrieti no darba mums sagriezās romāns. Nekas neturpinājās ilgi, jo rudens sākumā, kādā tikšanās reizē ar bērna tēvu, mēs abi sapratām, ka pasteidzāmies. Pirmās 2 nedēłas bija burvīgas un tad sākās pārmetumi par darīto visas vasaras garumā. Vińš pārmeta man par vīrieti no darba, es vińam, par vińa piegulētājām. Strīds aiz strīda un dusmās vińš atkal teica, lai eju prom. Negribu gari turpināt, bet esmu nomocīta. Tas viss turpinās gadu. Visu laiku strīdamies, nesaprotamies. Es jūtos kā viena no šīm piedzīvotājām, kuru var izmest no dzīvokła tā itkā visus šos gadus, es tur tikai istabu īrētu. Pa vidu tam visam ir vēl daudz notikušā, bet man liekas, ka esam pilnīgi dažādi. Šobrīd ir šis miera periods, garākais no visiem. Plānos ir pāremontēt dzīvokli, bet sapratu, kāpēc man šis remonts liekas mazsvarīgs - es vienkārši nejūtu, ka darītu priekš MŪSU dzīvokła. Piebildīšu, ka atturos no intīmās dzīves ar vińu, jo neizjūtu nekādu vēlēšanos. Tas notiek reti un pienākuma kārtā. Par ko vińš dusmojas un uzsāk strīdu, kas noved pie grústīšanās pie durvīm ar aicinājumiem, lai pametu dzīvokli. Vispār uzrakstīju łoti mazu dału no visa.
Nu un kā citiem klājas? ?
28.06.2019 16:53 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
šis viss ir ar raksīts ar domu ka vēlies padomu vai lai mēs arī pastāstam kā mums iet? :D
Ja ar domu par padomu- tad nepaliec kopā un šķiries tur skaidrs ka nekas nesanāks. Un padomā vai tie retie laimes brīži ar viņu atsver strīdus un tavas sliktās emocijas.
Ja ar domu lai padalāmies par savām mīlas likstām, tad man sāk likties ka drauga māte pārāk visu bāž savu degunu un man tas neliekas normāli. Sāk likties, ka neko nevar izdarīt bez viņas padomiem.
28.06.2019 16:57 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Gamergril @ 28.06.2019 16:57
šis viss ir ar raksīts ar domu ka vēlies padomu vai lai mēs arī pastāstam kā mums iet? :D
Ja ar domu par padomu- tad nepaliec kopā un šķiries tur skaidrs ka nekas nesanāks. Un padomā vai tie retie laimes brīži ar viņu atsver strīdus un tavas sliktās emocijas.
Ja ar domu lai padalāmies par savām mīlas likstām, tad man sāk likties ka drauga māte pārāk visu bāž savu degunu un man tas neliekas normāli. Sāk likties, ka neko nevar izdarīt bez viņas padomiem.

Es nevēlos lūgt padomu, ko darīt, jo tāpat jau katra izdara pa savam prātam. Vairāk gribu lasīt par to cik slimi tas ir no malas. Ja skaties uz karuseli no malas, vienmēr redzi labāk par tiem, kuri sēž iekšā. ?
Varbút draugs mani ir noslāpējis ar teikumiem “Tu dzīvo savā iedomu pasaulē, kur visās attiecībās ir mūžīga mīlestība.” ?
Ok, tad tagad es ar savu degunu lienu ārpasaulē ar kaudzēm jautājumu, par to kā reālie cilvēki dzīvo.
Vīra māti atceros, kad mums nesen bija piedzimis dēls. Toreiz knapi valdījos.
28.06.2019 17:22 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Varbút draugs mani ir noslāpējis ar teikumiem “Tu dzīvo savā iedomu pasaulē, kur visās attiecībās ir mūžīga mīlestība.” ?

Oh ma gāš, esmu arī ko tādu dzirdējusi no savējā - un nē, es skaidri zinu, ka es neesmu iedomājusies zelta attiecības, bet elementāras lietas un sajūtas, kādām jābūt esot attiecībās, tāpēc neļauj šim teikumam sevi iespaidot.
Tas ko izlasīju, man neliekas normāli, man Tavā vietā būtu jau vien apnicis tas, ka jādzīvo kā uz adatām vēl pie tam, ne tikai Tev, bet arī bērnam.
Es iekārtotos pati savā dzīves vietā, no kuras man nevar pie katra stŗīda teikt - ej prom. Un te ir daudz izsaukuma zīmju !!! momenti.
1. Tev iepatikās cits, tā ir pirmā pazīme, ka jūsu attiecības īsti neizdosies līdz galam, ja Tev kārojas kas cits.
2. Viņš Tevi met ārā no dzīvokļa ja negribi seksu, cmon.
3. Tev negribas viņu, jums nav saiknes - adios, čau, atā.
----
Man ir tā, ka šobrīd nesaprotu īsti vai vēlos turpināt attiecības biežo strīdu un kontroles dēļ. Esmu nolēmusi, ja tiešām nekas nemainīsies, katram būs jāiet savs ceļš.
28.06.2019 17:31 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Tu dzīvo savā iedomu pasaulē, kur visās attiecībās ir mūžīga mīlestība.”

Jā šis teikums var aizskart. Pajautā sev kas tev ir mīlestība? Kā to redzi savā ikdienā? Tā nav tikai romantika vai bučiņas. Manā gadījumā tā ir cieņa, māksla savaladīties strīdos un ka abi meklē kompromisu nevis viens dzen no mājas ārā. Izskatās ka tavam draugam vajag cilvēku ar kuru dzīvot kopā kā labiem draugiem un tad pēc 40 gadu vecuma būs otrā jaunība un meklēs savu lielo mīlu un jaunāku čiksu.
Kā arī pie mīlestības ir jāstrādā un tā nav kā burbulis kas vienu dienu pārplīst. Tā vairāk lēnām izplēn un ja to nepamana tad ir par vēlu. Man liekas te jau ir mazliet par vēlu un ja būtu sākts labot ātrāk tad būtu labi.
Kā arī es nekad neesmu sapratusi tos pārus kas kādu laiku dzīvo atsevišķi un tad saiet atpakaļ kopā. :D Man tas liekas muļķīgi. Bet nu tās manas domas un tikai filozofija.
28.06.2019 17:42 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
FatBarbie @ 28.06.2019 17:31

Oh ma gāš, esmu arī ko tādu dzirdējusi no savējā - un nē, es skaidri zinu, ka es neesmu iedomājusies zelta attiecības, bet elementāras lietas un sajūtas, kādām jābūt esot attiecībās, tāpēc neļauj šim teikumam sevi iespaidot.
Tas ko izlasīju, man neliekas normāli, man Tavā vietā būtu jau vien apnicis tas, ka jādzīvo kā uz adatām vēl pie tam, ne tikai Tev, bet arī bērnam.
Es iekārtotos pati savā dzīves vietā, no kuras man nevar pie katra stŗīda teikt - ej prom. Un te ir daudz izsaukuma zīmju !!! momenti.
1. Tev iepatikās cits, tā ir pirmā pazīme, ka jūsu attiecības īsti neizdosies līdz galam, ja Tev kārojas kas cits.
2. Viņš Tevi met ārā no dzīvokļa ja negribi seksu, cmon.
3. Tev negribas viņu, jums nav saiknes - adios, čau, atā.
----
Man ir tā, ka šobrīd nesaprotu īsti vai vēlos turpināt attiecības biežo strīdu un kontroles dēļ. Esmu nolēmusi, ja tiešām nekas nemainīsies, katram būs jāiet savs ceļš.

Kontrole, vismaz manās attiecībās arī ir viens no vājākajiem lūzuma punktiem. Uz kuriem vińš attaisnojas ar maniem “grēkiem ” pagājušajā vasarā. “Esmu dusmīgs, jo nespēju tev vairs uzticēties”. Tas ir, ja esmu satikusies ar kādu, mūsu attiecību starpbrīdī, tad tas ir grēks. Bet ja vińš, kādu pie sevis aicināja, tad tas ir tikai sekss.
28.06.2019 17:45 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Gamergril @ 28.06.2019 17:42

Jā šis teikums var aizskart. Pajautā sev kas tev ir mīlestība? Kā to redzi savā ikdienā? Tā nav tikai romantika vai bučiņas. Manā gadījumā tā ir cieņa, māksla savaladīties strīdos un ka abi meklē kompromisu nevis viens dzen no mājas ārā. Izskatās ka tavam draugam vajag cilvēku ar kuru dzīvot kopā kā labiem draugiem un tad pēc 40 gadu vecuma būs otrā jaunība un meklēs savu lielo mīlu un jaunāku čiksu.
Kā arī pie mīlestības ir jāstrādā un tā nav kā burbulis kas vienu dienu pārplīst. Tā vairāk lēnām izplēn un ja to nepamana tad ir par vēlu. Man liekas te jau ir mazliet par vēlu un ja būtu sākts labot ātrāk tad būtu labi.
Kā arī es nekad neesmu sapratusi tos pārus kas kādu laiku dzīvo atsevišķi un tad saiet atpakaļ kopā. :D Man tas liekas muļķīgi. Bet nu tās manas domas un tikai filozofija.

Tad jau tomēr, kaut kad var būt par vēlu, ko labot. Bet kas tad liek atgriezties? Un atgriežoties, kas liek atkal aiziet? Kāpēc tā raušanās no vienas uz otru pusi? Es nedomāju, ka šeit būs tas, ka nezinu kā vēlos dzīvot. Man tas ir skaidrs. Ja mana vēlme ir dzīvot mierā, saticībā, cieńā, sapratnē, bez pārmetumiem par otra cilvēka uztveri, bet dzīvojam mēs tā pirmās 2 nedēłas, katru reizi garām.
28.06.2019 17:56 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Vai arī, kad esam škirti, tad mans prāts sāk idializēt pagātni, kas liek man atkal atgriezties un pretēji, kad atkal sākas strīdi dzīvojot kopā.
28.06.2019 18:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits