Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paštaisīti kosmētikas produkti

 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Sveikas!
Vēlētos uzzināt no jūsu pieredzes labākos paštaisīto sejas un ķermeņa skrubju, sejas un matu masku (bet ne tikai!!) receptes! ? Padalāmies ar idejām.
Un ko jūs domājat par rožūdens izmantošanu sejas tonizēšanai? Ļoti interesē. ?
Savulaik +\- reizi nedēļà lietoju paštaisītu kafijas skrubi - ja nemaldos, kafijas biezumiem pievienoju jūras sāli un kokosriekstu eļļu. Bet tas tā apnika! Visa vanna bija šausmās tās kafijas dēļ, tomēr vannas istaba pēc tam patīkami smaržoja pēc kafijas. ? Kaut kad taisīju arī paštaisītas vannas bumbas, sanāca labi, nekas sarežģīts it kā... un, protams, kad savām vajadzībām jātaisa, tad viss smuki, bet kad kādam citam jātaisa, tad nekas skaists nesanāk. ??
27.06.2019 17:46 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Krēmu vietā vienkārši var izmantot kokosriekstu eļļu. Kā masku sejai izmantoju samīcitu avakado ar nedaudz kokosrieksta eļļas. Ļoti labi palīdz sausai ādai.
Ja apnīk kafijas skrubis tad to pašu var darit ar tēju. Protams atkal viss paliks netīrs utt. bet vismaz nomainīsi uz ko citu.
Ir tāda zero waste grupa facebook un tur piesekojot var uzjautāt, jo tur cilvēki paši taisa gan zobu pastas gan gan lūou balzāmus un citas lietas.
27.06.2019 18:17 |
 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Paldies! Man pašai ir kombinēta sejas āda, mēģināju kokosriekstu eļļu krēma vietā - ādai nepatika. ☹️
27.06.2019 19:23 |
 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Kura ikdienā lieto rožūdeni? ?
27.06.2019 19:23 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Kafijas biezumu skrubis ar maltām piparmētrām vai kokosriekstu, apelsīnu miziņām. Tonizē ādu un pat kļuvusi drusciņ tumšāka. Bet ar šo visu ir liela ķēpa, jā. ?
Kā arī alveju sagriežu gabaliņos un sasaldēju. Katru vakaru smērēju uz sejas un kakla ādas. Labs aizvietotājs serumam. ?? Var arī sasaldēt kubiņos ledus tēju.
27.06.2019 20:33 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Matos likusi esmu ļooooti daudz ko. ??
Piemēram, medu ar citrona sulu, mati kļūst ļoti mīksti.
Želantīns, kurš aizpilda matu tukšās vietas, padara biezākus.
Skalojusi piparmētru un kumelīšu ūdenī.
Aa un pati, pati labākā maska ko tiešām iesaku - majonēze ! Ideāli, ja pašas taisīta, bet es pērku dārgo burciņā, pietiek kādām 5 reizēm. Mati kļuva spīdīgāki un nespurojas. 3h zem celofāna maisiņa un dvieļa. ??
27.06.2019 20:38 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Dansone @ 27.06.2019 20:33
Kafijas biezumu skrubis ar maltām piparmētrām vai kokosriekstu, apelsīnu miziņām. Tonizē ādu un pat kļuvusi drusciņ tumšāka. Bet ar šo visu ir liela ķēpa, jā. ?
Kā arī alveju sagriežu gabaliņos un sasaldēju. Katru vakaru smērēju uz sejas un kakla ādas. Labs aizvietotājs serumam. ?? Var arī sasaldēt kubiņos ledus tēju.

Gribēju teikt - zaļo tēju. ?
27.06.2019 20:40 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Kokosriekstu eļļu uz taukainas sejas ādas likt NEDRĪKST, jo šī eļļa aizsprosto poras un var ātri tikt pie pumpainas sejas.
Seju ikdienā nemazgāju ar tīrīšanas līdzekļiem. Tikai ar aukstu ūdeni, auzu pārslām un saulespuķu eļļu uz mitras ādas. Tādā veidā esmu atbrīvojusies no aknes.
Kas attiecas uz matiem, tad daudz lietoju eļļas. Olīveļļu, saulespuķu un ricīneļļu. Veikalos nopērkamās (kosmētiskās) neizmantoju jo 90% sastāvā silikons
27.06.2019 22:12 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Gī sviests ir ļoti laba manta gan matiem, gan ķermenim :) Īpaši pēc sauļošanās. Grūtnieces var lietot kā nekaitīgu pretstriju līdzekli.
28.06.2019 00:40 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Cukura + mandeļu eļļa jau gadiem kalpo kā ķermeņa skrubis. Ērti un nav šmucīgi.
Kādreiz lietoju rožūdeni sejai, cik atceros, nekas baigi īpašs, bet pamēģini, patīkama smarža.
28.06.2019 09:09 |
 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Aa un pati, pati labākā maska ko tiešām iesaku - majonēze ! Ideāli, ja pašas taisīta, bet es pērku dārgo burciņā, pietiek kādām 5 reizēm. Mati kļuva spīdīgāki un nespurojas. 3h zem celofāna maisiņa un dvieļa. ??

Esmu dzirdējusi par majonēzes matu masku, iespējams, ka jāizmēģina, bet veikala majonēzi negribas izmantot, diezgan vienkārši ir uztaisīt arī pašam. Tikai jāsaņemās ?
Nesaprotu haipu ar kokosriekstu eļļu uz sejas un matiem, man un vairākām manām draudzenēm nederēja ne matos, ne sejai (krema vietā). Kā piedeva kādam skrubim - ok.
Ar ko ikdienā mazgājat seju?
28.06.2019 09:48 |
 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Cukura + mandeļu eļļa jau gadiem kalpo kā ķermeņa skrubis. Ērti un nav šmucīgi.
Kādreiz lietoju rožūdeni sejai, cik atceros, nekas baigi īpašs, bet pamēģini, patīkama smarža.

@Mischa paldies, cukura un mandeļu eļļas skrubis šķiet laba ideja. Kādu cukuru izmanto - parasto balto, vai kādu citu?
Saistībā ar rožūdeni - noteikti gribas pamēģināt, bet jāpameklē pēc iespējas dabīgāks variants. Kāds bija Tev?
28.06.2019 09:52 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
RobertaB @ 28.06.2019 09:48

Esmu dzirdējusi par majonēzes matu masku, iespējams, ka jāizmēģina, bet veikala majonēzi negribas izmantot, diezgan vienkārši ir uztaisīt arī pašam. Tikai jāsaņemās ?
Nesaprotu haipu ar kokosriekstu eļļu uz sejas un matiem, man un vairākām manām draudzenēm nederēja ne matos, ne sejai (krema vietā). Kā piedeva kādam skrubim - ok.
Ar ko ikdienā mazgājat seju?

Tiešām izmēģiniet. Nevajag vairāk kā 2x mēnesī lietot, jo ļoti barojoša.
Loģiski, jo uz sejas ir pavisam citādāka āda nekā uz pārējām ķermeņa daļām. :) Es šad tad smērēju ķermeni ar koko eļļu, bet, piemēram, manai sausai sejas ādai neder.
Ikdienā skaloju ar avota ūdeni + lietoju tos “slavenos” tīrīšanas gēlus, putas utt, piemēram, kā Mossa, Bioderma, bet jēgas nekādas, lēnām sāku pāriet uz dabīgiem produktiem.
28.06.2019 10:15 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
RobertaB, lietoju balto cukuru, kuru trauciņā samaisu ar eļļu.
Brūnajam cukuram tie gabaliņi šķiet mazliet par lielu un asu, baltais cukurs mazliet smalkāks.
Lietoju parastu rožūdeni pirktu pie “arābiem”. Nav ne jausmas cik dabīgs toreiz tas bija, bet smaržoja smuki. Protams, jo dabīgaks, jo visticamāk labāks. Rožūdens gan vairāk ir savam dvēseles prieciņam, uzlabojumus visticamāk baigos nevajag gaidīt.
Seju mazgāju ar Kiehls gēlu - viņiem ir diezgan dažādi, jāizvēlas vien atbilstoši savai problēmai.
Vakar izmēģināju iemasēt argāna eļļu matu saknēs un paturēt pirms matu mazgāšanas - it kā sakot, ka tas stiprinot matus, veicina matu augšanu (masāžas dēļ), un mazina taukošanos, tad jau redzēs vai kas mainīsies.
28.06.2019 11:50 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Kokosriekstu eļļa man patīk tikai virtuvē. Manus matus un ādu sausināja, un uz pleciem un muguras izsitās pumpas.
Kādreiz uz sejas lietoju mežrozīšu eļļu, it kā patika, bet kosmetoloģe ieteica to nedarīt, jo eļļai molekulas par lielu kā rezultātā nekas netiek mitrināts.
28.06.2019 11:52 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Katram ir citādāka āda un daži produkti der un daži nē.
Ja runā par koksriekstu eļļu tad priekš ķermeņa ir jāpērk laba un nerafinēta. Tā kas der virtuvē neder uz ķermeņa. Protams ja grib var gatavot ar dārgo kokosriekstu eļļu, bet nu jā dārgi. Man arī āda kļuva sausāka kad lietoju eļļu, kas nopērkama rimi par 5 eiro burkā. Jāmeklē, kas labāks un ar skaidrāku izcelsmi :D
28.06.2019 12:22 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Kokosriekstu eļļa matiem, nagiem, ādai, uhh, visam kam - lieliska.
28.06.2019 14:09 |
 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Savu kokosriekstu eļļu pirku kādā eko veikalā, droši vien rožūdens arī, cenas arī nav dikti augstas.
Meitenes, kuras liek mālus uz sejas/matiem. Kādus izmantojat, kur pērkat? Vienreiz izmēģināju un šķiet, ka tas ir mans! Vienīgi, mazliet apsārtums uz sejas parādījās - nez vai tas tāpēc, ka mazliet par ilgu paturēju. Mālus matos neesmu likusi, bet labprāt izmēģhinātu, ja ir vērts.
28.06.2019 14:13 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Drogās ir māli kaut kādi 4-5 veidi, es pērku zilo pašlaik. Diezgan labi palīdz. Maksā reāli zem eiro.. :D
28.06.2019 14:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!