Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

estētiskā kosmetoloģija -CIDESCO vai SKK

 
Reitings 3
Reģ: 25.06.2019
Sveikas.
Vēlos mācīties estētisko kosmetoloģiju, taču nevaru izvēlēties starp divām skolām - Starptautiskā CIDESCO Rīgas kosmētikas skola vai Starptautiskā kosmetoloģijas koledža.
Vai ir atsauksmes par kādu no šīm skolām? Kura labāka?
26.06.2019 09:05 |
 
Reitings 3
Reģ: 25.06.2019
up
28.06.2019 17:44 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Īsti neorientējos šai jomā, bet esmu dzirdējusi, ka CIDESCO skaitās prestiža un ļoti laba.
29.06.2019 22:46 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Kāpēc ne Stradiņa koledžā? Es tur mācījos - man patika :)
29.06.2019 23:18 |
 
Reitings 3
Reģ: 25.06.2019
Paldies, apsveru arī Stradiņa koledžu, bet abas manis pieminētās skolas kaut kā vairāk uzrunāja... ?
02.07.2019 22:08 |
 
Reitings 164
Reģ: 07.09.2012
pabeidzu CIDESCO pirms 9 gadiem. man bij svarīgi lai starptautisks diploms. Aizbraucu uz Londonu un viņii atpazīst šo diplomu un darbu bij viegli atrast. Protams, zināšanas arī vajag un šajā skolā mācījos cītīgāk kā vidusskolā. Cidesco ir arī Londonā un viņiem ir zināms tas standarts kādas zināšanas tiek mācītas. Man nav viedoklis par citām skolām, nezinu kādi diplomi un kā ar tiem tiek cauri ārzemēs.
pagaidām šajā sfērā nestrādāju pēc BKA, skaistumkopšana palikusi hobija līmenī, bet nu es iesaku-mācīties, vienalga kurā skolā ;) ir tik interesanti apmeklēt seminārus un sajēgt visu par ķīmisko sastāvu(ķīmija jāmācās vairāk kā vidusskolā), sajēgt ā strādā uz ādas fizikālas iedarbības. bet ja haltūrēs ar mācībām, tad vienalga kāds diploms, darbs neies roku rokā ar smadzenēm un darba devējs to pamanīs ;)
Mans viedoklis personīgais.Latvijā kosmetologam ir daudz maz ierobežotas darbības- durt injekcijas ne visas var, botoxi, biorevitalizācijas(vismaz manā laikā) taisīt nevareja, jo vajadzēja vismaz medmāsas izglītību. es labāk būtu izmācījusies par ārstu un kosmetoloģiju ņemtu vēlāk kā virzienu kur attīstīt savas zināšanas. tad darbs plastiskajās klīnikās reālāks. visas dārgās procedūras (botoxi, injekcijas) kas tagad ir tik populāras, tās visas var veikt tikai ārsts. kosmētiķis varēs iemasēt kremu un veikt stanarta proceduru. arī ar lāzeru reti kur';s tiek strādāt,arī tur pie šprices laiž tos kam ir medicīniskā apakšā.
man prasījās darīt tās efektīvākās lietas, un mana ne mediciniskā cidesco izglītība šos pasākumus ierobežoja.
bet ja patīk spa veida procedūras, vieglais kosmētiskais, utt tad droši, šis derēs.
22.07.2019 10:00 |
 
Reitings 18
Reģ: 04.02.2022
Cidessko=RSMT pēc izglītībam,tikai atšķirībā ka pirmā iestāde par maksu un otrā ka prof.skola uz valsts līdzekļiem.Es pabeidzu medicīnas koledžu kas ir Jūrmala viņiem ir vienāda programma ar SSK un arī augstākā izglītība bus.Es personīgi par izglītību augstāk,jo tur varēja daudzas injekcijas durt,tā bijā 10 gadus atpakaļ.Cidessko prof izglītība par neadekvātu cenu,ja Latvijā ir kā nelegāli pēc Cidessko durt. Un ir liels + iet uz 1 līmeņa augstākā profesionālu izglītību skaistumkopšana,jo tas skaitās jau augstākā izglītība medicīnā un piemēram iesiet tālāk,RSU var 30-40% pielīdzināt un 1 kursa
var neapmeklēt katru dienu ,a pēc prof izglītības nevar,jo līmenis zemāk 😀 Man pēc PSK https://www.psk.lu.lv/ un pes SKK varēja arī tā(tur arī augstākā),man pielīdzināja visu anatomiju un vēl kādus kursus ,1 kursa Stradiņos gāju tikai 3 reizes nedēļā
18.09.2022 17:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits