Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vientuļā māmiņa

 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Sveikas, Lilit meitenes!
Nepieciešams padoms
Situācija sekojoša, dažus mēnešus biju attiecībās ar puisi, uzzinājām, ka esmu neplānoti palikusi stāvoklī (un bez pārmetumiem, vienmēr izsargājāmies). Sākumā viss bija labi, līdz brīdim kad pirms nedēļas ievācos pie viņa. Pirmie vakari bija tīri jauki, normāli parunājām un pavadījām kopā laiku cik iespējams, jo man bija jāpabeidz studijas, bet draugam darbs. Pirms pāris dienām draugs "no zila gaisa" bez konkrēta iemesla, pateica ka mums jāškiras, jo vinam esot pazudušas jūtas pret mani.
uz svētkiem protams atbraucu pie vecākiem, bet ko darīt tālāk? Vai kāds pēc pieredzes var pateikt cik grūti ir būt vientuājai māminai 19 gados un varbūt kadam ir ieteikumi kā atgūs puisi?
Un tiešām, lūdzu bez pārmetumiem, pēdējās dienās esmu pietiekami sāpināta.
22.06.2019 20:26 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Cik puisim un cik ir daži mēneši?
Iespējams, ka puisis nobijās, jo neviens šajā vecumā nav gatavs kļūt par tēvu un jūs esat kopā neilgi tātad viss notiek pārāk ātri un tur nav ko brīnīties.
22.06.2019 21:19 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
varbūt kadam ir ieteikumi kā atgūs puisi?

Atgūt nevajag, viņš jau tev laicīgi ir parādījis cik "lielisks" vīrietis ir - priecājies, ka tas notika ātrāk, ne pēc 10 gadiem.
Vai vecāki zina?
Man ir pāris paziņas kurām piedzima bērni 18-21 gadu vecumā un viņas audzinājušas bērnu vienas (bet ar vecvecāku palīdzību). Tagad, 10 gadus vēlāk, visām ir labs darbs, izglītība un jau palieli bērni. Katrā ziņā, ja izvēlēsies bērnu paturēt, tev būs nepieciešama palīdzība no ģimenes, un, ja cīnīsies un mierā nesēdēsi - viss izdosies.
22.06.2019 21:34 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Puisi atgūt nevajag.
Atradīsi citu, kas pieņems tevi ar bērniņu un novērtēs jūs.
Ja vecāki vai vecvecāki var palīdzēt ar audzināšanu,.pieskatīšanu un varbūt pat ar mājvietu, tad noteikti viss izdosies un novēlu, lai bērniņš būtu lielākais stimuls, lai visu dzīvē sasniegtu, nevis iemesls kapēc visam pateikt nē un aizbildinaties ar to, ka ir bērns, audzini viena utt.
22.06.2019 22:40 |
 
Reitings 41
Reģ: 23.08.2015
Tu esi diezgan crazy,ja domā,ka šādu vīrieti tev vajag atgūt!
Lielākā sieviešu kļūda ir dzīties pakaļ vīriešiem, īpaši tādiem, kas uzzinot par bērnu, tomēr izlemj "zini, man nav jūtu", tad jautājums-kādas jūtas bija gultā? Pēc stāsta,saprotu,ka abi esat diezgan jauni, tā kā šāda uzvedība nav pārsteigums! Domāju,ka tu dzīvē tagad iziesi ļoti daudz dažādām mācībām cauri,bet bērnu gan vienmēr liec pirmajā vietā un esi laba mamma.
(Domāju,ka atsevišķos tavas dzīves posmos tas puisi gribēs veidot ģimeni,jo redzēs bērnu un etc.. bet neaizmirsti to visu,ko viņš "darīja" līdz tam)
Un par to vieglumu... viegli noteikti nebūs,jo tev nav vēl šīs "lielās" dzīves pieredzes, izglītības, neesi vēl sapratusi,kas un kā, bet, ja ir atbalstoši vecāki un draugi,tad tas būs pozitīvs bonuss, tā kā nepārdzīvo! :)
24.06.2019 16:22 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Ja man draudzene paziņotu ka neplānoti palikusi stāvoklī no manīm, es būtu uz pamatīgas pauzes, nenormāli dusmīgs, tas principā man sačakarē visu turpmāko dzīvi. Bērns nav joka lieta tā ir nenormāli liela atbildība, gan finansiāli, gan morāli, gan visādi citādi.
Čalis gan jau nezināja kā rīkoties, varbūt aiz pieklājības sākumā vēl padzīvoja kopā. Es negribētu būt viņa vietā.
Pēc likuma vajadzētu būt tā ka ja abi vecāki nepiekrīt grūtniecībai, ir jātaisa aborts.
Vai arī ja sieviete izvēlās dzemdēt, bez vīrieša piekrišanas, tad uzņemās pilnu materiālo atbildību, lai man pēc tam nav jāmaksā alimenti.
Un nevajag mierināt ka atradīs citu čali kas mīlēs vientuļo māti + piekabi. Normāliem čaļiem vientuļās mātes ar sīko (vēl jo vairāk ar maziņu) ir liels sarkanais karogs.
Tā kā meitene savu vērtību vīriešu acīs ir pamatīgi nositusi.
24.06.2019 21:24 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
MGTOW101 @ 24.06.2019 21:24
Ja man draudzene paziņotu ka neplānoti palikusi stāvoklī no manīm, es būtu uz pamatīgas pauzes, nenormāli dusmīgs, tas principā man sačakarē visu turpmāko dzīvi. Bērns nav joka lieta tā ir nenormāli liela atbildība, gan finansiāli, gan morāli, gan visādi citādi.
Čalis gan jau nezināja kā rīkoties, varbūt aiz pieklājības sākumā vēl padzīvoja kopā. Es negribētu būt viņa vietā.
Pēc likuma vajadzētu būt tā ka ja abi vecāki nepiekrīt grūtniecībai, ir jātaisa aborts.
Vai arī ja sieviete izvēlās dzemdēt, bez vīrieša piekrišanas, tad uzņemās pilnu materiālo atbildību, lai man pēc tam nav jāmaksā alimenti.
Un nevajag mierināt ka atradīs citu čali kas mīlēs vientuļo māti + piekabi. Normāliem čaļiem vientuļās mātes ar sīko (vēl jo vairāk ar maziņu) ir liels sarkanais karogs.
Tā kā meitene savu vērtību vīriešu acīs ir pamatīgi nositusi.

A uzvilkt prezi uz sava draudziņa,lai draudzene nepaliek neplānoti stāvoklī? Vīriešiem arī jāuzņemas par to atbildību ne tikai sievietei.
24.06.2019 21:44 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
miss99, nu bet taču sieviete vainīga, ka viņš ejakulēja.
Draudziņ, lai tev neviens tavu zelta vērto dzīvīti nesačakarētu - izmanto rociņu.
24.06.2019 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
MGTOW101
Atbilde arī ir vārda “čaļi”. Nobriedušai sievietei tādi nav vajadzīgi un neinteresē. Turpretī VĪRIETIM pret bērnu nebūs nekādu kebildumu, ja sieviete ir svarīga. To saku ne no žurnālrakstiem, bet no reāliem piemēriem, kur savu paziņu lokā nedomājot varu 3 pārus nosaukt, kad tā saucamajā sievietē ar “piekabi” iemīlējās un apprecēja diezgan gudri un turīgi vīrieši.
24.06.2019 22:15 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Paldies ka atgādinājāt, man preži vienmēr makā līdz.
A varbūt autore melo par izsargāšanos? Ko tādā situācijā darīt čalim?
Piemērs no cita topika >
Man labi zināma meitene (tolaik 18 gadi), esot attiecībās, sākumā lietoja kontracepcijas tabletes. Pēc tam, kad draugam pateica, ka ir stāvoklī, šis bija šokā. Mazliet vēlāk, sarunā ar viņu, atklājās, ka šai esot šķitis baigi jautri melot par to, ka lieto zāles, kaut gan patiesībā ļoti gribēja bēēērniņu, bet zināja, ka draugs nepiekritīs + cerēja, ka bērns liks šim sasparoties un šo bildināt (pēc pusgadu ilgām attiecībām). Tādas sievietes, manuprāt, vajadzētu sist un kaut. Sorry, bet man tas neliekas normāli, jo, ja šajā konkrētajā situācijā vīrietis būtu zinājis, ka viņam melo, gan jau būtu lietojis prezervatīvu vai vispār no seksa atturējies. A te pēkšņi - pārsteigums, vecīt, tev būs bērns, jo es tev meloju, ka lietoju zāles! Tiesa gan, karma agri vai vēlu nāk atpakaļ. Tagad savu bēēērniņu tik un tā audzina viena, jo vīrietis traģiski gāja bojā, bet pati nezina kā galus savilkt kopā, lamā valsti un visus apkārtējos, jo visi citi vainīgi, ka šī ar bērnu uz rokām nevar pasauli redzēt un karjeru veidot.
24.06.2019 22:17 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Devils_Bitch, ja viņam tagad jau nav nekādas intereses, tad diez vai ar laiku radīsies. Labāk tādu vīrieti laist vaļā. Ir mazs procentiņš, kad ,ja piedzims bērns, tad uzplauks tēvišķās jūtas, bet , ja viņam pret Tevi tagad nav nozīmīgu jūtu, tad tās tā pēkšņi neradīsies. Vai vajag mēģināt atgūt, piespiest kādu ar sevi dzīvot kopā? Manuprāt, Jūs abi būsiet beigās nelaimīgi tādā kopdzīvē, jo Tu apzināsies, kad viņš piespiedu kārtā ar Tevi dzīvo, Tevi tas grauzīs, bet viņš vienkārši jutīsies nelaimīgs, jo dzīvos kopā ar to ,kuru nevēlas dzīvot.
Jeb kura dzimtas pārstāvim nav labi melot. Ne ,tikai sievietes, bet arī vīrieši melo. Vīrieši arī mēdz melot, kad ir neauglīgi, lai varētu nodarboties ar sexu bez preža.
MGTOW101, ko darīt ar tādiem vīriešiem?
Ja patiešām abi izsargājās un notiek negadījums, tad nav jāvaino viena puse. Neviens neko tādu nevar paredzēt.
24.06.2019 22:46 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Piekrītu ka abiem jāuzņemās atbildība! Tad ir jātaisa aborts, nevis jābojā dzīve sev vai otrai pusītei un vēljovairāk bērnam.
24.06.2019 22:54 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Brīdī kad uzzināju par grūtniecību viss bija kārtībā. Bet kad mazais jau bija vecāks par 12 nedēļām, tad mani pameta. Tā kā aborts nemaz nebija opcija.
Tā kā jau laiks pagājis esmu nomierinājusies. Dzīvoju ar vecākiem.
Bet sākas jauni brīnumi. Viņš uzskata ka bērns nav viņa un vēlas paternitātes testu.
Tad nu jautājums, kādas ir izmaksas tam un kā ir ar uzvārda likšanu, jo vēlos likt bērnam tēva uzvārdu bet viņš paziņo ka varēs likt viņa uzvārdu tikai pēc testa veikšanas.
?
23.08.2019 09:32 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Uzvārda likšana nozīmē to, ka dzimšanas apliecībā pie ailītes "Tēvs" ir attiecīgā persona. Un, ja neesat laulībā, tad šo var dabūt gatavu tikai ar viņa piekrišanu (viens variants), caur tiesu, pierādot paternitāti (otrs variants). Taču noteikti iesaku to nokārtot, jo tikai šāds ieraksts garantē nākotnē alimentus bērnam no tēva līdz pat 24 gadu vecumam (ja studēs tik ilgi, ja nē, tad līdz 18). Parēķi pati, cik liela summa par šiem gadiem tā būs. :)
Paturpinot par pašu problēmu...Neredzu šeit variantu atjaunot attiecības ar puisi. Labākais, ko vari šobrīd, ir parūpēties par stabiliem ienākumiem, cik nu tas iespējams 19 gados. Tie paši manis pieminētie uzturlīdzekļi un paternitāte - ja nav pašai naudas juridiskai palīdzībai, vērsties Juridiskās palīdzības administrācijā. Viņi palīdz šādos gadījumos. Tālāk jau runāt ar vecākiem par palīdzību un pajumti. Pēc tam skatīties, kur mazo iekārtot dārziņā un pašai apgūt kādu profesiju, lai varētu strādāt. Viss būs labi, galvenais cīnies un nenokar galvu! :)
23.08.2019 09:46 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Tur kur dzīvoju, tur nekur darba iespēju neatradu. Dzīvoju ar vecākiem un apkārtējie jau palīdz ar to ko spēj (mēbeles, drēbes utt.)
Viņu atgūt vairs nevēlos. Kad biju pir ārsta pirms neilga laika, nācās satikt un redzēju cik ļoti viņš sevi ir nolaidis (vizuāli nedomā par sevi vairs kā agrāk) ?
Nu ko lai saka. Veiksmi viņam maksāt to visu. Jo es zinu 100% ka bērns ir viņa un jebkurā gadījumā naudu saņemšu. Kaut tie paši ienākumi kas ir pirmo gadu. Un tad 18 gadus varēšu piedzīt alimentus.
Protams abi esam vainīgi un abiem atbildība liela. Bet neesmu vismaz pavisam viena, man ir ģimene un labākie draugi.
23.08.2019 09:53 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Zini,lai tas “vecis” iet kur viņš grib! Bērniņš ir lielākā laime un neviens lupata nesabojās Tev un Tavam bērniņam dzīvi!
Lai tas lupata(savadāk nevaru viņu nosaukt) maksā uzturnaudu ,bet Tu dzīvo laimīga kopā ar mazulīti! ❤
Mans tēvs nobijās no atbildības un arī pameta ģimeni,tagad kopš esmu pieaugusi uzbāžas man,bet man ir pilnīgi vienalga,jo man bija un ir ,pati foršāka mamma!❤️
Lai mierīgs gaidīšanas laiks un ja vēlies parunāt droši raksti!
23.08.2019 09:54 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Tur kur dzīvoju, tur nekur darba iespēju neatradu. Dzīvoju ar vecākiem un apkārtējie jau palīdz ar to ko spēj (mēbeles, drēbes utt.)

Bet tīri tā skatoties nākotnē, nedomā vispār nekad meklēt darbu? Visi mūžu dzīvosi pie vecākiem un gaidīsi, kad kāds kaut ko palīdzēs? Varbūt lietderīgāk kļūt pašai pieaugušai un prast gādāt pašai par sevi? Pamēģini kādus manikīra, friziera kursus (kā piemērs), ja šī lieta aizies, tad varēsi pārcelties uz lielāku pilsētu, kur arī iespējas būs citas.
Jo es zinu 100% ka bērns ir viņa un jebkurā gadījumā naudu saņemšu. Kaut tie paši ienākumi kas ir pirmo gadu. Un tad 18 gadus varēšu piedzīt alimentus.

Naivi. Neiesaku paļauties uz kaut ko tādu. Kā piedzīsi, ja viņš nemaksās labprātīgi un nebūs ierakstīts dzimšanas apliecībā? Ar kādu mehānismu? Pirmo gadu, cik saprotu, maksā 171 EUR no valsts, bet kāpēc šo summiņu nepalielināt jau pirmajā gadā ar tēva alimentiem?
23.08.2019 09:58 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Tad nu jautājums, kādas ir izmaksas tam un kā ir ar uzvārda likšanu, jo vēlos likt bērnam tēva uzvārdu bet viņš paziņo ka varēs likt viņa uzvārdu tikai pēc testa veikšanas.

A kādā sakarā bērnam viņa uzvārds?
MGTOW tu kā jau mgtows esi lohs. Ja vecis piekrīt bērnam kamēr aborts vēl ir legāls, un kad jau termiņš beidzies viņš saka "a vispār zini es pārdomāju" tad imho viņu varētu pie staba uz publisku pērienu. Un visi MGTOWi varētu nākt skatīties kā savējo šausta.
23.08.2019 10:57 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Bordo
Strādāt varēšu, pēc bērniņa nākšanas pasaulē, varēšu kādā no vietējiem veikaliem. Nejau visu mūžu grasos dzīvot uz kāda rēķina. Šobrīd darbā neņem jo visi zin ka gaidu mazo un nevienam nav izdevīgi paņemt darbinieci uz pāris mēnešiem.
Un par naudu piedzīšanu. Man jau ar advokātu viss ir sarunāts.
23.08.2019 11:09 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ar alimentiem vispār ir ļoti vienkārši ja zināms bērna tēvs un to vari pierādīt. Ja viņš nevēlas maksāt, tu sūdzi viņu tiesā, tiesā tiek izskatīti viņa ienākumi un pēc to summas nosaka cik viņam obligāti jāmaksā katru mēnesi nauda. Ja viņam nav darba un nav oficiāli ienākumi, ko uzrādīt, tad tev maksās valsts kaut kādu minimumu, pirms pāris gadiem tie bija 90eur, nezinu kā tagad. Un pēc tam kad čalim parādīsies nauda, viņam tas viss, ko viņa vietā maksājusi valsts, tiks atvilkts:))
23.08.2019 11:24 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Tas ir saprotami, ka šobrīd uzsākt darba gaitas nav īpaši iespējams. :) Un vecāku pabalstam (tam, kas 171 EUR, tas arī neko daudz nedotu). Vienkārši iesaku padomāt par priekšdienām. Arī šobrīd gan jau esi mājās un neesi sevišķi aizņemta. Varbūt iespējams painteresēties NVA vai vietējā pašvaldībā par iespējamajiem bezmaksas kursiem, ar ko aizpildīt šo laiku? Varbūt pat pirms bērna nākšanas pasaulē vari apgūt kādu profesiju?
23.08.2019 11:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!