Vientuļā māmiņa

 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Sveikas, Lilit meitenes!
Nepieciešams padoms
Situācija sekojoša, dažus mēnešus biju attiecībās ar puisi, uzzinājām, ka esmu neplānoti palikusi stāvoklī (un bez pārmetumiem, vienmēr izsargājāmies). Sākumā viss bija labi, līdz brīdim kad pirms nedēļas ievācos pie viņa. Pirmie vakari bija tīri jauki, normāli parunājām un pavadījām kopā laiku cik iespējams, jo man bija jāpabeidz studijas, bet draugam darbs. Pirms pāris dienām draugs "no zila gaisa" bez konkrēta iemesla, pateica ka mums jāškiras, jo vinam esot pazudušas jūtas pret mani.
uz svētkiem protams atbraucu pie vecākiem, bet ko darīt tālāk? Vai kāds pēc pieredzes var pateikt cik grūti ir būt vientuājai māminai 19 gados un varbūt kadam ir ieteikumi kā atgūs puisi?
Un tiešām, lūdzu bez pārmetumiem, pēdējās dienās esmu pietiekami sāpināta.
22.06.2019 20:26 |
 
Reitings 14
Reģ: 28.03.2019
feinulee @ 23.08.2019 11:24
Ar alimentiem vispār ir ļoti vienkārši ja zināms bērna tēvs un to vari pierādīt. Ja viņš nevēlas maksāt, tu sūdzi viņu tiesā, tiesā tiek izskatīti viņa ienākumi un pēc to summas nosaka cik viņam obligāti jāmaksā katru mēnesi nauda. Ja viņam nav darba un nav oficiāli ienākumi, ko uzrādīt, tad tev maksās valsts kaut kādu minimumu, pirms pāris gadiem tie bija 90eur, nezinu kā tagad. Un pēc tam kad čalim parādīsies nauda, viņam tas viss, ko viņa vietā maksājusi valsts, tiks atvilkts:))

Izskata no Lv minimālās algas, kas šobrīd ir 430 Eur. Līdz septińiem gadiem tie ir 25%, no 7 līdz 18 gadiem tie ir 30%.
23.08.2019 11:36 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Sākot kopdzīvi un seksu, jābūt arī gatavam uz to ka 100% izsargāšanās nepastāv un sekas ir atbildība par cilvēku.
100% garantiju dod sterilizācija, lai nebojātu dzīvi, ne sev ne citiem.
Aborts arī nav risinājums, jo vienam no partneriem ir jāuzņemās veselības risks -aborts nav 100% drošs fiziskai veselībai, nemaz nerunājot par garīgo.
Gandrīz visi (~ 90%) vīriešu ( ja tos tā var saukt) kuriem ziņa par bērnu "sabojā visu dzīvi" , pēc gadiem meklē kontaktu ar savu pēcnācēju. Ja ne fiziski, tad seko līdzi FB un citur.
23.08.2019 11:53 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Mamma strādā pašvaldībā un ik pa laikam tieku bezmaksas dažādos pieredzes apmaiņas braucienos. Un ir saglabājies labs kontakts ar vidusskolu kuru mācījos pirms 4 gadiem. Tur man arī būs iespēja apmeklēt bezmaksas kursus nedēļas nogales. Tāda ziņā nesēžu rokas klēpī salikusi, bet kaut ko darīšu.
23.08.2019 18:42 |
 
Reitings 118
Reģ: 17.08.2019
Normāliem čaļiem vientuļās mātes ar sīko (vēl jo vairāk ar maziņu) ir liels sarkanais karogs.

Atvaino, bet tieši normāls vīrietis pieņems arī to bērnu, ja sievieti mīlēs. Nespried pēc sevis.
23.08.2019 18:48 |
 
Reitings 110
Reģ: 18.08.2019
MGTOW101 @ 24.06.2019 22:54
Piekrītu ka abiem jāuzņemās atbildība! Tad ir jātaisa aborts, nevis jābojā dzīve sev vai otrai pusītei un vēljovairāk bērnam.
Sieviete tikai pati izlems, vai taisīt abortu vai nē. Kas tā par veču izlemšanu sieviešu vietā, kas notiek viņu dzemdēs!?
23.08.2019 18:55 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.08.2019
MGTOW101 @ 24.06.2019 22:54
Piekrītu ka abiem jāuzņemās atbildība! Tad ir jātaisa aborts, nevis jābojā dzīve sev vai otrai pusītei un vēljovairāk bērnam.

Tu vispār filtrē ko raksti?
23.08.2019 18:58 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
1) Atgūt nevajag- jo viņam tak nav jūtu vairs pret Tevi.
2) Abiem jāuzņemās par to ir atbildība - tā kā ,lai viņš tik maksā ragā.
Un pieņemt lēmumu par abortu - ir sievietes izvēle - viņas ķermenis, jebkāda veida negatīva ietekmēšana uz abortu - tas ir krimināli jāsoda.
3) Daudz puišu -atradīsi citu.
4) Vecāki/radi/draugi palīdzēs - jāmācās, jāaudzina bērns, jāstrādā :D
23.08.2019 19:24 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
vonHerta @ 23.08.2019 18:58

Tu vispār filtrē ko raksti?

Es to biju domājis tā ka sieviete apzināti paliek stāvoklī, neskatoties uz to ka vīrietis negrib bērnus un izsargājās.
Te pat forumā bija tēma, - kā palikt stāvoklī vīrietim nezinot (apzināta prezervatīva saduršana, vai melošana par hormonu tabletēm)
Es uzskatu ka tādā gadijumā būtu jāveica aborts, lai gan ej pēc tam pierādi...
23.08.2019 23:23 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Tas bija nedaudz aizvainojoši. Neesmu no tām kas plānoti palika stāvoklī, vīrietim nezinot.
Esmu tikko beigusi studijas un man bija izplānota nākotne lai nostabilizētos finansiāli. Bērns bija pēdējais ko vēlos. Bet ideja par Abortu nebija man nevienā brīdī, tikai bērna tēvs to ieteica kad bija jau par vēlu. Bet nu spriežot pēc šīs diskusijas MGTOW101 ir problēmas ar stereotipiem. ?
24.08.2019 09:48 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Nē, viņam ir problēmas ar atbildību.
24.08.2019 10:49 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Srumun @ 24.08.2019 10:49
Nē, viņam ir problēmas ar atbildību.
Tieši tā, tāpēc man vienmēr ir līdz prezervatīvi, kaut arī tas nav 100% garants
24.08.2019 11:50 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Un nevajag mierināt ka atradīs citu čali kas mīlēs vientuļo māti + piekabi. Normāliem čaļiem vientuļās mātes ar sīko (vēl jo vairāk ar maziņu) ir liels sarkanais karogs.

Tev tiešām pāri 30? Jo kaut ko tik bērnišķīgu un es pat teiktu debilu es sen nebiju lasījusi. Mans tēvs kļuva par atraitni un vientuļo tēvu 35 gados. Ko tad visai viņa dzīvei bija jābūt norakstītai ar divām mazām piekabēm? Sarkanais karogs, ka viņš kādu mīlēja, bet dzīve izvērtās citādi? Normālam cilvēkam tik stulbi teksti ārā nenāk. Iesaistīti bērns(i), protams, visu padara nopietnāk, bet lai to sauktu par piekabi un sarkano karogu. Ej tak tu ratā. Un ņem prezi līdzi tur ejot, lai tiešām tādi nevairojas kā tu...
Es saprotu, ka vīriešiem bērnu jautājums ir smags. Bet pirmais, ko jāapzinās - sekss ir lai vairotos. Tas ir primārais. Ja negribi bērnu, tad attiecīgi rīkojies.
Es saprotu, ka maz jau vīrietim tā teikšana, ja sieviete neplānoti paliek stāvoklī, jo tas ir viņas ķermenis un viņas vēlmes ir priekšplānā. Bet kā jau teicu, tā ir seksa augstākā cena. Nevar vecis piepeši nu izlikties, ka neko nezina. Viss ir daudz sliktāk, ja sieviete to speciāli izdara un vīrieti mēģina piesiet, tas tiešām zemiski. Bet, ja šī stāsta autores gadījums, abiem vajadzētu spēt kaut kā rast pieaugušu cilvēku vidusceļu, bez tiesām, bez kašķiem un netīras veļas mazgāšanas...Diemžēl vairums vīriešu to neprot.
24.08.2019 15:44 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Visām sievietēm vajag šo noklausīties

1. Vajadzēja domāt ko dari, tā ir sievietes atbildība izvēlēties viss uzticamāko variantu no vīriešiem ar ko vairoties.
2. Cik stulbai ir jābūt lai neapdomāti tā vienkārši uztaisītu bērnu? Tiešām neko no tā sava drauga uzvedības neņēmi vērā jau pirms sākat kopoties?
24.08.2019 16:33 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
3. Nevajag mierināt, ka cits vīrietis saies kopā. Neviens normāls vīrietis neaudzinās un neuzturēs cita vīrieša bērnu. Varbūt kāds izmisis hipsters, vai alkoholiķis. Vienīgais labums ir tas ka viņa vēl ir jauna, tā ka kāds pienācējs no viņas izspiedīs vēl dažus bērnus, tad problēma būs izlīdzināta.
24.08.2019 16:37 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
4. Tavs lietotājvārds Devils_Bitch jau daudz ko pasaka par tavu izlaisto, neapdomīgo, perverso personību.. Kuce kas pieder velnam. ?
24.08.2019 16:40 |
 
Reitings 110
Reģ: 18.08.2019
lietotājs @ 24.08.2019 16:33
Visām sievietēm vajag šo noklausīties
1. Vajadzēja domāt ko dari, tā ir sievietes atbildība izvēlēties viss uzticamāko variantu no vīriešiem ar ko vairoties.
2. Cik stulbai ir jābūt lai neapdomāti tā vienkārši uztaisītu bērnu? Tiešām neko no tā sava drauga uzvedības neņēmi vērā jau pirms sākat kopoties?

Ak, jūs vīrieši esat svētie, nekad neesat pie vainas. Tā nav tikai sievietes atbildība. No kurienes tādi kā jūs ar MGTOW uzrodas? Kas tie par aplamiem uzskatiem?
24.08.2019 17:24 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
No kurienes tādi kā jūs ar MGTOW uzrodas? Kas tie par aplamiem uzskatiem?

Iespējams troļļi (varbūt pat viena un tā pati persona). Iespējams nē. Kur tādi rodas? Savu impotenci izveidot normālas, veselīgas attiecības, kas, pieņemu, radušās slikta tēva materiāla dēļ, viens kompensē ar ļoti brīvu, egoistisku dzīvesveidu, otrs savukārt tam meklē vainu visur citur, primāri sievietēs.
Psiholoģija, bioloģija un tā tālāk, kas ir gan viena, gan otra uzskatu pamatā, neteiktu, ka ir pilnīgi aplama, bet tomēr ir diezgan kontroversāla sieviešu forumā. Turklāt tā netiek pasniegta neitrālā formātā, bet drīzāk uzbraucošā manierē.
24.08.2019 20:00 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.08.2019
Hey! Zinu ko nozīmē būt šādā situācija :) tikai tajā brīdī es biju nepilngadīga. Tiesa bērna tēva mani nepameta, bija ar mani, bet pēc kāda laika, kad piedzima bērns, sāka daudz tusēties, dzert u.t.t es viņu pametu. Dzīvoju pie mammas, palaidu bērniņu bērnu dārzā, sāku strādāt, pēc laiciņa iepazinos ar burvīgu vīrieti, mums ir 9 gadu starpība, esam kopā 3 gadus, tūlīt precamies :) Viņam mans bērniņš nebija šķērslis vai PIEKABE, jo viņam tajā brīdī bija 26 gadi, viņš skaidri zināja ko dzīvē vēlās, un es jutos vecāka par saviem gadiem kopš piedzima bērniņš, tāpēc esam pilnīgā balansā. Šobrīd esmu tik laimīga cik nekad, manam berniņam ir 5 gadi, man 21 :) strādāju, studēju neklātienē, gatavojos kāzām :)Varat bļaut, ak Dievs u.t.t. agrāk es nedalītos ar šo, jo baidītos, ka citi izteiks savu negatīvo viedokli, tagad mana dzīve ir tik piepildīta, ka man vienalga. Dzīve turpinās arī pēc mazā, nenokarr galvu, staigā lepna! Alimentus vari piedzīt no valsta ja tēvs nemaksā, arī es tā izdarīju, sāk maksāt 3 mēnešus pēc pieteikuma :)
Ies gadi un viņš nožēlos, ka nevēlējās pats savu bērnu. ;) Lai visa pasaules laime Tev un Tavam bērniņam :)♥
24.08.2019 20:35 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
24.08.2019 21:01 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Srumun @ 24.08.2019 20:00

Iespējams troļļi (varbūt pat viena un tā pati persona). Iespējams nē. Kur tādi rodas? Savu impotenci izveidot normālas, veselīgas attiecības, kas, pieņemu, radušās slikta tēva materiāla dēļ, viens kompensē ar ļoti brīvu, egoistisku dzīvesveidu, otrs savukārt tam meklē vainu visur citur, primāri sievietēs.
Psiholoģija, bioloģija un tā tālāk, kas ir gan viena, gan otra uzskatu pamatā, neteiktu, ka ir pilnīgi aplama, bet tomēr ir diezgan kontroversāla sieviešu forumā. Turklāt tā netiek pasniegta neitrālā formātā, bet drīzāk uzbraucošā manierē.

Taisnība!
24.08.2019 21:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits