Matu ataudzēšana

Sveikas.
Pēc neatbilstošas darbības ar matiem, kā rezultātā to gali ir bojāti, šovasar vēlētos iespējami ātrāk ataudzēt dažus centimetrus to garuma. Dzirdēts, ka augšanas ātrumu var ietekmēt vitamīnu komplekss matiem "Healinature", kā arī šīs pašas firmas lašu eļļa. Varbūt ir vēl kādi reāli ieteikumi to ataudzēšanas procesam? Zināma arī visa tā galvas masēšana, liekšana uz leju, galu aplīdzināšana augoša mēness fāzēs, kas vēl ir ieteicams?
18.06.2019 23:36 | Saite

Tweek @ 19.06.2019 13:03
Ja gribi saglabāt matu garumu, griezt nevajag. Apskaties search&destroy metodi vai dusting

Muļķības.
No nedzīviem matiem ir jāatbrīvojas.
19.06.2019 15:36 | Saite

Ja gribi saglabāt matu garumu, griezt nevajag. Apskaties search&destroy metodi vai dusting
19.06.2019 13:03 | Saite

Man bija tāda pati problēma.
Vienkārši pārtraucu krāsot, sāku ēst veselīgāk un dzert daudz ūdeni. Mani mati gada laikā kļuvuši daudz biezāki un par veseliem 15cm garāki.
Ko ieteiktu es.. griezt matiņu galus reizi divos mēnešos. Nevajag domāt “man tā jau īsi, kur nu vēl griezt”.. , jāatbrīvojas no sausiem galiem.
19.06.2019 12:22 | Saite

Par mēness fāzēm nezinu, bet galvas masāža noliecot galvu zemāk par sirdi tiešām ir efektīva. To nevar darīt katru dienu, tad nav efekta. Jādara reizi mēnesī max 7 dienas.
Kafija stimulē matu augšanu un fermentēta sīpolu sula. (Sarkanā sīpola) visu var pagatavot pats.
19.06.2019 12:09 | Saite

Reaalu rezultaatu redzu no matu vitamiiniem.. No siem abiem ir bijis ljoti pamanaams rezultaats:

19.06.2019 11:35 | Saite

Vienu brīdi no stipriem pārdzīvojumiem krita ārā mati. Liku un masēju galvas ādā iekšā dizdadžu eļļu ar čili pipariem (pārdodas multiluksos un šad tad arī Rimi), turu kādu stundu un skaloju ārā.
Pret matu šķelšanos/savelšanos palīdzēs gulēšana uz satīna vai zīda spilvendrānas, pēc mazgāšanas tos neberzēt dvielī, bet gan maigi nosusināt kokvilnas t-kreklā vai tml., tagad vasarā arī centies uzvilkt vai nu kādu cepuri, vai lakatiņu, ja sauļosies.
19.06.2019 09:59 | Saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits