Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola - krustojumi

 
Reitings 75
Reģ: 15.04.2015
Sveiki! Vai kādam ir atsauksmes par šo autoskolu?
14.06.2019 22:17 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.02.2017
Pašlaik eju, par teoriju nekas slikts nav sakāms, vienīgi daudzi video tiek rādīti krieviski, kas man īsti nepatīk, jo krievu valodu labi nezinu. Bet kopumā vispār iemāca labi, arī par braukšanu nekas slikts nav dzirdēts. Par cenu ir ok.
18.06.2019 23:07 |
 
Reitings 64
Reģ: 25.10.2016
Es arī šobrīd tuvojos nobeigumam. Priekš cenas viss ir ok, protams, ka viss ir atkarīgs no tā, cik daudz dara mājās.
Bet nu vismaz braukšanu instruktori ir ieinteresēti iemācīt kārtīgi un pamatīgi, liekas braukšanas pa vieniem un pa tiem maršrutiem nebūs un šausmu stāsti arī nav dzirdēti.
Man mans instruktors no šīs autoskolas ļoti patīk, mierīgs un pacietīgs, visu gatavs skaidrot kaut 10x, līdz sapratīs.
19.06.2019 12:23 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.02.2017
Liva Liva @ 19.06.2019 12:23
Es arī šobrīd tuvojos nobeigumam. Priekš cenas viss ir ok, protams, ka viss ir atkarīgs no tā, cik daudz dara mājās.
Bet nu vismaz braukšanu instruktori ir ieinteresēti iemācīt kārtīgi un pamatīgi, liekas braukšanas pa vieniem un pa tiem maršrutiem nebūs un šausmu stāsti arī nav dzirdēti.
Man mans instruktors no šīs autoskolas ļoti patīk, mierīgs un pacietīgs, visu gatavs skaidrot kaut 10x, līdz sapratīs.

Pie kura tu ej? Tagad tieši meklēju. Vai viņš piedāvā arī vakarus?
19.06.2019 19:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits