Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs no mājām

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Hey
Jautājums tām, kuras strādā darbu no mājām. Kur jūs atrodat tos darbus? Gribētos vēl papildus ienākumus, esmu gatava strādāt no mājām, bet nekur nav piedāvājumu.
Esmu kādreiz piepelnījusies tikai rakstot kompānijām (kā žurnālists) bet nevienam arī īsti nevajag tādus pakalpojumus.
Neesmu ieinteresēta Avon, NL konsultantos, tas nav nopietni :D
14.06.2019 11:32 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
Arī paklausīšos, ja kādai ir tāda pieredze. ?
14.06.2019 12:06 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Kā ir ar angļu valodu?
ir vairāki saiti un facebook grupas, kur tiek piedāvāti darbi no mājām, bet parasti tie ir angliski, varbūt vari iemēģināt copywriting? tā ir ejoša joma.
būtībā jau daudz darbu var piemērot strādājot no mājām, te pat Latvijā zinu cilvēkus, kas iztrādā web dizainu, montē video reklāmas, blogo, pat cilvēkresursu speciālistu, kas strādā no mājām zinu. bet tās visas ir specifiskas jomas, varbūt vari meklēt kaut ko savā jomā un uzreiz painteresēties par iespējām to darīt attālināti.
14.06.2019 21:19 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Joma grāmatvedība/finanses es no mājam varu strādāt, interesantāk tomēr ir kolektīvā un darba vidē. Es strādātu no mājām, ja nevarētu tikt uz darbu vai ilgstoši slimotu. Labi darbi nemētājas no mājām strādāšanai, tikai sevi darbā kādu laiku pierādot atļauj no mājām strādāt. Man visa saziņa/noteikumi/darbs notiek elektroniski, tā kā ofiss nav obligāts. Un darba valoda ir angļu valoda.
14.06.2019 22:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)