Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kultūras studijas

 
Reģ. 31.12.2018
vai kāda ir mācījusies Daugavpils Universitātē? kādas atsauksmes?
konkrēti interesē Austrumeiropas kultūras un biznesa studijas, bet dzirdētu labprāt arī vispārīgi viedokli par pasniedzejiem, kojām, izglītības kvalitāti
vai tomēr labāk ir izvēlēties kaut ko no Latvijas Kultūras akadēmijas piedāvājuma?
10.06.2019 18:41 | Saite
 
Reģ. 03.08.2009
Nemācēšu teikt par Daugavpils universitāti. Pati esmu beigusi LKA bakalaura studijas un tagad studēju maģistrantūrā (pēc 6 gadu pārtraukuma kopš bakalaura). LKA ir forši tas, ka augstskola maza, tā ir pati par sevi tāda forša pasaule, kur sanāk daudz burzīties ar radošiem cilvēkiem, pieredzējušiem un interesantiem pasniedzējiem. Pati mācījos SKS LV-Zviedrija līdz ar to darba atrašana problēmas nesagādā, bet nezinu īsti kā ar citām studiju programmām. Audiovizuāļiem, aktieriem un horeogrāfiem jau citādāk, bet cik noportu, tad nepretendē uz to. Ja principā interesē humanitāras studijas, tad LKA ir forša vieta kur mācīties. Noteikti labāk nekā Kultūras koledža vai EKA.
10.06.2019 23:12 | Saite
 
Reģ. 31.12.2018
Domājot par LKA simpatizē radošās industrijas, kultūras menedžmets un socioloģija. Uz Daugavpils Universitātes srudijām uzdūros nejauši, pēc studiju plāna pat patīk labāk nekā LKA, bet Daugavpils ir visslidenākais - nekādas atsauksmes vai kritiku forumos neatradu, nevienu tur studējošu nepazīstu, studiju programma izskatās salīdzinoši jauna, toties Daugavpils programma piedāvā visu, kas man interesē - kultūru, tiesību nozari(komerctiesības, valsts zinības), svešvalodas un biznesu apvienojumā.
Vēl diez gan naivs jautājums - vai starpkulturu sakaros, ja izvēlas kādu valsti(respektivi tava gadijumā Latvija-Zviedrija) ir obligātas valodas(zviedru) priekšzināšanas?
11.06.2019 00:13 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (2)