Jūsu domas

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Ko jūs teiktu par situāciju.
Puisis ar draugu sadomāja pēc darba šodien vizināties ar mašīnu. Tas draugs līdzi ņems meiteni. Manējais arī piedāvāja man braukt līdzi. Es atteicos. Jo gribēju labāk ar draugu divatā kaut kur, jo jau tā ilgi neesam tikušies. Bet viņš labāk izvēlējās braukt ar viņiem, bez manis. Par cik es atteicu.
Ko jūs darītu tādā situācijā? Dusmotos, vai neko traku nesaskatītu?
31.05.2019 15:07 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
Tas ir joks, vai ne? Jo citādi nesaprotu, kāpēc gan tērēt laiku uz tādu puisi? Cik jums abiem ir gadu? Ja tikko 20 palikuši, tad tāda situācija ir saprotama, bet, ja 29 (redzēju, ka šajā diskusijā pavīd tāds skaitlis), tad noteikti normāli tas nav. Man ir bijusi tāda otra puse, kas pavelkas uz draugiem spontāni, nerādās mājās vairākas dienas, aizgāja pat dzīvot ar čomiem, man neko nesakot (pārnāku mājās un mantas nav). Reāli tādi cilvēki īsti nemainās. Var cerēt tikai, ka 'pieaugs prātā', bet ne, ja nākamgad ir 30! Puisis tevi neciena un tu esi viņam pēdējais variants, kad neviens čoms nevar iedzert, pabraukāties utt. Labāk nostādi sevi pirmajā vietā, viņš noteikti nav vērts, lai šādi nepārtraukti besītos, kur nu vēl sadomātos, ka vainīga esi pati. Tā galīgi nav... Un atrodi puisi, kas tevi ciena! Es nesaku, ka jāpavada laiks kopā 100% (lai gan mana otra puse bez manis nevēlas neko darīt, esmu arī viņam labākais draugs, darām gandrīz visu kopā), bet tikties tikai 2x mēnesī - normāli tas nav. Uz jūs tiekaties tikai tad, kad puisis to nosaka, vai ne? ??
02.06.2019 00:38 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Kāds var to trolli vienkārši izdzēst? Lūdzu?
02.06.2019 00:14 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Šodien arī pēc darba aizbrauca pie drauga 150 km. Bet kad es vakar teicu , ka vēlos tikties šodien, teica ka nevarēs, jo daudz jāstrādā.
Tad kad jautāju , kāpēc viņš tā dara, viņš teica ka būtu ticies šodien ar mani, ja es nebūtu viņam šodien zāģējusi kaut ko. Jo šodien mums arī bija kašķītis par to visu.
Nu nezinu. Es tam visam neticu.
01.06.2019 21:38 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Palasot vecākas tēmas no lietotājas un salīdzinot minētos faktus top skaidrs, ka mēs tērējam laiku uz trolli.
01.06.2019 21:27 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Amii @ 01.06.2019 15:47
Neizšķīrāmies. Es ļoti negribēju. Noturēju viņu. Sarunājām , ka es klusēšu ka tiekamies tik reti un par visu pārējo klusēšu. ? Tāds bija viņa ierosinājums.

*pēc mēneša jauna diskusija
'' Kā likt puisim mani iemīlēt. Mēs tiekamies 2x mēnesi. Ko darīt? ''
01.06.2019 18:47 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Cik ilgi šādi dzīvosi? Ja attiecības tad attiecības, dzīvo kopā. Ja nu tikai draudzēšanās, tad var jau 2 reizes mēnesī satikties. Bet es tās īsti nesauktu par attiecībām. Sanāk tādi brīvdienu romāni ar patstāvīgu partneri. Un par ko apvainoties? Pati atteici, ja nav attiecību tad arī nav par ko apvainoties. Izklausās ka Jums tur vienas scēnas.
01.06.2019 16:26 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Neizšķīrāmies. Es ļoti negribēju. Noturēju viņu. Sarunājām , ka es klusēšu ka tiekamies tik reti un par visu pārējo klusēšu. ? Tāds bija viņa ierosinājums.
01.06.2019 15:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ižķīrāties? pa sms?
01.06.2019 15:08 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Ne kāda citam spriest līdz galam kā Tev labāk jādara, bet ja reiz nonāca tik tālu, ka jāšķirās, tad domāju, ka tev noteikti tā būs labāk. Pašlaik izklausās, ka puisis nav gatavs normālām attiecībām un grib sagrabt visu - grib veltīt laiku gan sev, gan draugiem, bet la vidu grib arī meiteni, kas sēž un gaida viņu. Ja viņš tāds ir tagad tad vēlāk arī nebūs labāk. Zinu pēc savas pieredzes. Un piekrītu Tev, ka nav normāli satikties tik reti. Es noteikti dusmotos tieši tāpat. Un šo visu saprotu, jo ir bijis līdzīgi.
01.06.2019 12:30 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Šķiries, tu tikai iegūsi.
01.06.2019 10:16 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Šorīt viņš man uzrakstīja, ka vēlās mani pamest. Ka jau apnika visas manas neapmierinātības. ?
Bet nu, kura tad būtu apmierināta ar tikšanām reizi divās nedēļās, un visu pārējo. ?
01.06.2019 09:08 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Ne vienmēr katra situācija jāanalizē, jāpēta. Dažreiz ir vienkārši pāru nesakritība, kur vienīgais risinājums iet katram savu ceļu. Cik gudri vai stulbi būtu pilnīgi sevi mainīt cita cilvēka dēļ ir jau katra paša ziņā, bet pilnīgi pielāgoties otram, izpatikt, darīt tikai kā viņš grib, pirmkārt, jau ir izdegšana, otrais, sevis necieņa kā personību. Protams, uzreiz nav jāšķiras, bet šis nav tas gadījums.
Man vienkārši mans ego neļautu būt ar cilvēku, kuram citi dzīves principi. Izskatās, ka tu viņam esi vajadzīga tikai seksam, ja tiekas 1x nedēļā, un paprasa, kas no tā, ka pagājušo nedēļu jau tikāties.
Tiešām uz pasaules vēl ir tādas meitenes, kas naivi tam tic? ?Ja tā ir, tad man žēl, ka necieni sevi kā personību, pirmkārt. Sev tu esi viena un vienīgā, citas nebūs, bet sakarīgu veču pilna pasaule +ja esi apmēram simpātiska, neesi mizantrops vai kaut kāda iedomīgā, vai kautrīga, tad citu partneri atrast būs viegli.
31.05.2019 23:32 |
 
Reitings 19
Reģ: 21.02.2019
Amii @ 31.05.2019 22:07
Kā lai neiebilst par tikšanos ar draugiem, ja ar mani tiekās tikai divas reizes mēnesī?
Un kad pasaku, ka vēlos tikties, viņš saka ka pagājušo nedēļu taču tikāmies. Man tad tāds vienkārši- Ko? ?
Par darbu es viņam taču nesaku, ka tu taču vakar biji tur, kāpēc šodien tur vēl ej? ?
Nu tad tas cilvēks nav iemīlējies jūsos. Piedodiet, jo, ja vīrietis ir iemīlējies, tad viņš vēlas būt kopā ar sievieti. Tas ir tas pats, kas uz jautājumu "Tu gribi ēst?" atbildēt ar: "Nē, es aizvakar jau ēdu".
31.05.2019 22:28 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Kā lai neiebilst par tikšanos ar draugiem, ja ar mani tiekās tikai divas reizes mēnesī?
Un kad pasaku, ka vēlos tikties, viņš saka ka pagājušo nedēļu taču tikāmies. Man tad tāds vienkārši- Ko? ?
Par darbu es viņam taču nesaku, ka tu taču vakar biji tur, kāpēc šodien tur vēl ej? ?
31.05.2019 22:07 |
 
Reitings 19
Reģ: 21.02.2019
ekspertize @ 31.05.2019 21:55
Protams,ka ir jāanalizē. Taču domāsim reāli,palasot diskusijas,attiecībās ir vieni strīdi pēc otriem. Cilvēkam daudz darba,meitenei prasās uzmanību un rūpes. Nesaku,ka puisis bez vainas. Neesmu redzējusi īsto situāciju. Zinu tikkai vienu pusi. Taču ir jāsaprot,kas ir tas ko vēlies. Nedrīkst tērēt laiku. Ja esi pārliecināta,ka ir īstais, tad ir vērts censties. Taču ja šķiet,ka ne viss tik gludi un attiecības sagādā vairāk rūpes kā prieka, ir jādodas.
Protams, nezinu par citām diskusijām, jo šī bija pirmā no šī lietotāja, ko izlasīju, bet man vienkārši, no pašas pieredzes spriežot liekas, ka lielu lomu attiecībās spēlē egoisms, ar kuru jācīnās. Nu, ja puisis ir labs un grib aizbraukt ar draugiem, tad nevajag taisīt scēnas. Es, protams, nezinu, varbūt viņš ir kretīns, kurš izmanto katru izdevību, lai nolaistu ar citu... es tādus nelaižu sev klāt. Es savu puisi vienkārši neielieku ķēdēs. Ja viņš mani mīl, tad pāri man nedarīs, ja arī es nebūšu klāt. Turklāt tas ir stulbi, vēlēties, lai puisis klāt būtu 100% laika. Katram vajag savu telpu un laiku.
31.05.2019 22:01 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Protams,ka ir jāanalizē. Taču domāsim reāli,palasot diskusijas,attiecībās ir vieni strīdi pēc otriem. Cilvēkam daudz darba,meitenei prasās uzmanību un rūpes. Nesaku,ka puisis bez vainas. Neesmu redzējusi īsto situāciju. Zinu tikkai vienu pusi. Taču ir jāsaprot,kas ir tas ko vēlies. Nedrīkst tērēt laiku. Ja esi pārliecināta,ka ir īstais, tad ir vērts censties. Taču ja šķiet,ka ne viss tik gludi un attiecības sagādā vairāk rūpes kā prieka, ir jādodas.
31.05.2019 21:55 |
 
Reitings 19
Reģ: 21.02.2019
ekspertize @ 31.05.2019 21:44
Pirmkārt jāsaka, ka bieži redzu tavu neapmierinātību ar esošo situāciju. Ja tiešām tāda eksistē un šis nav kārtējais trollis,kam pat es sliecos ticēt. Taču ja tomēr kļūdos, te būs padoms. Bēdz! Ej prom! Neturi sev klāt to,ko tev nevajag! Jūs esat tik dažādi. Vismaz pēc tā,ko raksti. Ja pareizi atminos,jau gadiem tā dzīvojat. Vai esi gatava vēl tikpat daudz gadus tā nodzīvot? Vai viņš ir tā vērts? Atbildi pati sev. Saliec pa loģiskajiem plauktiem un izdari secinājumus.
Tas nav risinājums. Ir tomēr jācenšas analizēt un saprast katra situācija. Viss ir relatīvs tāpēc nevajag mudināt uz radikāļiem soļiem. Vajag mudināt uz cilvēcisku sapratni un intelektu katrā situācijā. Īpaši šajā, kur meitenei ir jāizanalizē savu attiecību konteksts un jāsaprot, ko īsti viņa pati grib.
31.05.2019 21:50 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Pirmkārt jāsaka, ka bieži redzu tavu neapmierinātību ar esošo situāciju. Ja tiešām tāda eksistē un šis nav kārtējais trollis,kam pat es sliecos ticēt. Taču ja tomēr kļūdos, te būs padoms. Bēdz! Ej prom! Neturi sev klāt to,ko tev nevajag! Jūs esat tik dažādi. Vismaz pēc tā,ko raksti. Ja pareizi atminos,jau gadiem tā dzīvojat. Vai esi gatava vēl tikpat daudz gadus tā nodzīvot? Vai viņš ir tā vērts? Atbildi pati sev. Saliec pa loģiskajiem plauktiem un izdari secinājumus.
31.05.2019 21:44 |
 
Reitings 19
Reģ: 21.02.2019
Spriežot pēc pieredzes - dod puisim uzelpot. Nevienam vīrietim nepatīk, ja viņam viss ir jādara kopā ar sievieti. Vīrietim vajag brīžiem būt ar draugie, brīžiem būt vienam, brīžiem darīt savas lietas. Tāpat kā jebkuram cilvēkam. Viņam vienkārši gribās patusēt ar draugiem, bet tas nenozīmē, ka viņš tevi mazāk mīl vai ciena. Turklāt tu pati atteicies. Tev vienkārši nav tiesību tagad kaut ko pārmest. Beigās ir jāskatas kopumā - ja jūs nedzīvojat kopā, tad jums nav nopietnas attiecības. Papēti, vai viņš vispār ir gatavs kopdzīves uzsākšanai.
31.05.2019 21:39 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Ar Volvo džipu
31.05.2019 21:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!