Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā darāt jūs?

 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Vai jūs vienmēr drēbes mazgājat pēc katras vilkšanas? Atnākat mājās, novelkat drēbes un liekat pie mazgājamām drēbēm?
Un piemēram džinsus, kurus īsti nav vajadzība mazgāt pēc vienas uzvilkšanas, kur jūs liekat? Skapī gluži vilktās jau neliks. Par krēsliem gan pat negribas ne dzirdēt. ?
31.05.2019 14:08 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Lieku skapī kur man ir plauktiņš ar vilktajām drēbēm vai tādām kuras auduma dēļ nevar bieži mazgāt un kuras vilkšu atkārtoti. Es personīgi katru dienu nevelku citas drēbes, jo darbā ir formastērps un drēbes sanāk uzvilkt uz 2 stundām dienām transportā. Tāpēc man tāds plaukts ir radies dabiski. Džinsus vispār nav ieteicams bieži mazgāt.
31.05.2019 14:23 |
 
Reitings 93
Reģ: 27.05.2019
Es piemēram skatos pēc situācijas, ja vasarā piemēram baigi pa dienu noskarienos un sasvīstu, maiciņas vienmer tad izmazgaju, otrreiz nevelku, džemperus un džinsus gan nemazgāju pēc katras vilkšanas, ja vien nav redzami nosmērets kaut kas. Tadas drēbes arī saloku un lieku skapim vienā maliņā.
31.05.2019 14:53 |
 
Reitings 93
Reģ: 27.05.2019
Man uz vannas istabas durvim ir tādi metāla aķīši, citreiz vēl tur pakarinu tad:)
31.05.2019 14:56 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Vasarā parasti, piemēram, parastos kreklus, vienkārši baltus, melnus ģērbju uz 1 dienu un tad lieku mazgāties. Morāli nespēju nākamajā dienā uzvilkt to pašu kreklu, liekas netīrs, piesvīdis.
Zinu, ka ir cilvēki, kas, piemēram, to vienas dienas apģērbu, kas jau vilkts, liek uz drēbju pakaramo un tad vienkārši atstāj pie skapja, uz roktura uzkārtu. :)
Bet iesaku nopirkt mazo drēbju pakaramo. Jysk, Ikea tādi ir. Vienkārši tāds stienītis, uz ritenīšiem. Un tur var likt tādu apģērbu. Starp citu, diezgan stilīgi un citi tur liek vēl aksesuārus - cepures, lakatus, lielās rotas, saulesbrilles utt. ?
31.05.2019 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Blūzes, krekliņus, vasaras kleitas - mazgāju pēc katras vilkšanas. Džinsus, svārkus, biezākas kleitas, kas domātas aukstai sezonai - velku reizes 3-4, ja, protams, nav sasmērēti. Man skapī ir gan plaukts, gan arī vietā pakaramiem atsevišķi jau vilktām drēbēm.
31.05.2019 15:35 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Krekliņus, plānos džemperus mazgāju pēc katras uzvilkšanas - uzreiz metu veļas grozā.
Džinsus, svārkus utt., ja esmu vilkusi pa nedēļas vidu, vienmēr, mazgāju brīvdienās, neatkarīgi cik reizes vilkti 1 vai 5... (bikses varu arī uzvilkt 5 dienas)
Ziemas - biezos, adītos džemperus velku max 2x, citreiz arī 1x uzvelku un metu kastē, kaut kā grūti 2x uzvilkt, nezinu kāpēc.....
Zeķes, apakšbiksītes arī tikai 1x, bieži zeķes vai apakšbiksītes, ja eju kur pēc darba mainu 2x dienā :D
Bet krūšturu gan citreiz varu uzvilkt visu nedēļu... tas, laikam, ir pretīgākais ko daru! Vienmēr brīvdienās mazgāju, bet, ja sanāk uzvilkt 5 dienas, baigi nepārdzīvoju, T-kreklu gan es nevarētu 2x uzvilkt :D (cik jocīgi)
31.05.2019 16:32 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Tādas “vieglās” drēbes kā krekliņi, plānie džemperi , zeķubikses, apakšveļa un tā tālāk mazgāju pēc katras nēsāšanas reizes. Bikses, jaciņas, biezākus džemperus pēc situācijas, ja tīrs, tad max 4 reizes uzvelku.
31.05.2019 17:05 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Viss pēc situācijas.
Vasarā,- krekli, topi, kleitas, noteikti vienu dienu, otrajā dienā nevaru uzvilkt to, ko pirmajā sasvīdināju (jauns vārds :D )
Bet pārējās lietas, kuras ir palikušas svaigas un viss okey, atlieku un nemazgāju līdz otrajai vai pat trešajai reizei. Viss atkarīgs arī no tā cik ilgi viņas ir virsū, kāds laiks ārā utt.
10.06.2019 15:05 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Es pilnīgi visu ,ko uzvelku pēc tam lieku mazgāt. Izņemot krūšturi un zeķbikses :D
10.06.2019 16:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits