Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

NEVĒLIES GARI LASĪT? NEVER. :D IEPAZĪŠANĀS 18+

 
Reitings 15
Reģ: 23.05.2019
Heisā šajā vakarā, šajā rītā vai vienalga kad šo lasi - pozitīvs heij tev! ? Šis ieraksts ir vairāk vērsts uz meitenēm un/vai sievietēm, kas būtu brīvas. Ja esi foršs džeks vai diemžēl aizņemta daiļā dzimuma pārstāve, tad es varu teikt uzreiz - turpinājums nav priekš tevis. Ja vēl te kāda brīva meitene ir palikusi, tad es vēlos tevi uzrunāt, tādēļ turpinājums būs tikai un vienīgi tieši veltīts tev!
Pirms es stādos priekšā te, es vēlos mazliet kaut ko piebilst. Es zinu, ka ir visādi Tinderi, Badoo, otrapuse.lv, flirts.lv un iespējams vēl kaut kādi iepazīšanās saiti un aplikācijas, bet reiz es mēģināju Tinderi un likās, ka tur ir tādas kā mazliet nenopietnas meitenes, sorry. Bet es patiesi no sirds vēlos ar kādu iepazīties un gadi iet, jaunāks es ar nepalieku un atkal no jauna reģistrēties tajā Tinderī vai mēģināt kādu citu iepazīšanās aplikāciju vai mājaslapu nevēlos. Bet hei, es atcerējos par šo forumu, nekad neesmu vēl te reģistrējies, bet reizes 2-3x mēnesī kā anonīms lietotājs ienāku un palasu, kas te tiek interesants diskutēts. Kaut vai pēdējā laikā ar to laiku šeit ir pamaz, tādēļ nezinu kas te īpaši notiek un kāda ir aktivitāte. ? Es ļoti atvainojos par tik garu ievadu, bet es vēl ļoti ceru, ka visas brīvās meitenes neesmu aizbaidījis. Es te nebūšu aktīvs lietotājs, iespējams jūnija sākumā vai pat ātrāk būšu prom.
Bet nu pie lietas. Kā iespējams saprotat, tad es šeit vēlētos ar kādu pozitīvu, atvērtu, varbūt radošu, bet galvenais patiesu un ar labu humora izjūtu meiteni iepazīt. Es negrasos te uzstādīt kaut kādus tur ideāla cilvēka parametrus un saukt tos. Galvenais esi kāda esi, neatkarīgi ar bērniem vai bez (man bērni patīk) un nav nozīmes tavai tautībai, reliģijai, bet esi ar vērtībām un ar mērķiem, ja vēl draudzējies ar gramatiku, spēju uzturēt komunikāciju un nemeklēt manus trūkumus, tad mums varētu būt pa ceļam. ? Es par trūkumiem vairāk runāju vizuālajā izskatā, visādi citādi ne dzeru (nu ļoti maz) un protams nekādu narkotiku, cigarešu, nakts dzīves manā kaitīgo ieradumu listē nav. Kaut nenoliegšu, ka ik pa laikam kāds netikums iezogas, bet tas ir periodiski un uzreiz atklāt es ar nevēlos.
Man ir 25. Dzīvesvietu paturēšu intrigai, bet ļoti ceru, ka mēs sapratīsimies. Es nedomāju, ka man te būs daudz vēstuļu un es neesmu tas kas uzreiz skrien un tiekas, bet ja sapratīsimies, tad būtu patīkami varbūt izveidot patiesas un abpusējas attiecības. ? Uzraksti man te privāti vēstuli ar aprakstu par sevi un ja spēsi patiesi ieinteresēt, tad es noteikti atbildēšu. Numuru gandrīz nedodu svešiem cilvēkiem, bet ja tu to saņemsi, tad tu zini, tu mani interesē uz visiem 100% un man ir tikai un vienīgi tie labākie nolūki iepazīties.
Zinu ka mājaslapa nav iepazīšanās lapa, bet centos izpausties un būt kāds esmu, neizliksimies mēs un redzēsim kur tas aizvedīs. Forumā nebūšu ilgi, tādēļ šomēnes ceru ar kādu brīvu un unikālu meiteni iepazīties tuvāk. ? Nevērtē mani vizuāli, neesmu perfekts, bet par nesmuku ar sevi nenosauktu, katrā mums ir kas tāds ko var apbrīnot, gan vizuāli, gan pēc tam raksturā.
Gaidu vēstules. Lai visiem lustīga vasaras ienākšana jūsu sirdīs! ? Nebaidies no dzīves, tā mums vai dod kādu dzīves gudru mācību vai ko tādu ko neviens mums cits neatņemams.
Čau! ?
24.05.2019 00:03 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Baigi samocīti. Tāda kā atlase. Ja ieinteresēsi, varbūt atrakstīšu. Nav augsta pašapziņa, bet neņem to vērā un nesāc meklēt mīnusus manī.
Strādā pie sevis. Tiec galā ar kompleksiem. Un tad arī attiecības būs vieglas.
Veiksmi.
02.06.2019 00:19 |
 
Reitings 15
Reģ: 23.05.2019
Es savu foto varu tikai un vienīgi interesantiem nosūtīt privāti vēstulē, ne te.
01.06.2019 19:48 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
nemeklēt manus trūkumus, tad mums varētu būt pa ceļam. ? Es par trūkumiem vairāk runāju vizuālajā izskatā

Nevērtē mani vizuāli, neesmu perfekts, bet par nesmuku ar sevi nenosauktu, katrā mums ir kas tāds ko var apbrīnot, gan vizuāli, gan pēc tam raksturā.

Ļoti sit cauri komplekss par savu izskatu. Kamēr tu ar to galā netiksi, ar otras puses atrašanu ies čābīgi. Nav jāatbilst kaut kādiem tur skaistuma standartiem, bet sevi ir jāpieņem un tad pie sava vizuālā tēla arī varēs piestrādāt.
26.05.2019 13:41 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Kas tas par prikolu, ka vīrieša izskatam nav nozīmes? Vienspats nē, sievietes uz šo neskatās diži savādāk :D
Es nepieminetu šeit kompleksus par izskatu.. tas ir pieminēts divreiz. To jāizņem, pat ja domā tā par sevi. Vai ja gribi pieminēt tad nesaistiti ar sevi - ka tevi interesē tās, kurām izskats ir mazāk svarīgs.
Un jā, vismaz reģionu piemini..
Jo sanāk tā egoistiski - tu par sevi konkrēti pasaki tik ļoti maz, bet gaidi, ka tev te rakstīs privāti ar konkrētu aprakatu par sevi...
26.05.2019 10:21 |
 
Reitings 6
Reģ: 08.03.2019
Nu beidz. Tu meiteni šitā neatradīsi. Ja kāda tev te rakstīs tas liecina ka viņa arī nevar atrast ne dzīvē, ne tinderī un nekur citur otru pusīti, kas noteikti neliecina par neko labu, manuprāt. Ja cilvēkam ir šitik izmisuši soļi jāsper viņš nebūs tas labākais ķēriens.
26.05.2019 02:59 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Uzraksti man te privāti vēstuli ar aprakstu par sevi
Tā tās lietas nestrādā. Tas ir tas pats, kas ir uzrakstīt CV, no kura par cilvēku nevar secināt PILNĪGI NEKO. Virspusēju informāciju var iegūt tikai sarakstes gaitā, pilnīgu - vismaz gadu dzīvojot kopā.
visādi citādi ne dzeru (nu ļoti maz) un protams nekādu narkotiku, cigarešu, nakts dzīves manā kaitīgo ieradumu listē nav
Tāpat kā viss pārējais texts šis ir ļoti standartizēts. Sliktās īpašības nebūt neaprobežojas ar šiem standartiem.
24.05.2019 15:33 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
akjelcikvar @ 24.05.2019 00:27
fotoattēlu vajag uzreiz, nav ko muļķoties. citādi sarakstās mēnesi, baigi forši, tad satiekas, viens vai abi saprot, ka otrs viņam vizuāli neinteresē. nevajag mēģināt apiet pašsaprotamo, vizuālais arī ir svarīgs.
lol, protams,kur bilde!? Tas tiešām ietaupītu laiku.
24.05.2019 15:32 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Parunāties par dzīvīti var? :)
24.05.2019 14:42 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
fotoattēlu vajag uzreiz, nav ko muļķoties. citādi sarakstās mēnesi, baigi forši, tad satiekas, viens vai abi saprot, ka otrs viņam vizuāli neinteresē. nevajag mēģināt apiet pašsaprotamo, vizuālais arī ir svarīgs.
24.05.2019 00:27 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Es galīgi neatbilstu sludinājumam - esmu aizņemts un esmu vīriešu dzimuma, bet tomēr...
Man jau šķiet, ka būtu tieši jāskrien un jātiekas, lai to otru iepazītu. Ne jau caur vēstulēm iepazīsi. Kā arī man pietiekami nozīmīgs ir tas vizuālais izskats (kaut gan vīriešiem nav jābūt skaistiem, varbūt sievietes uz to skatās citādāk) un dzīvesvieta, lai neatsauktos uz šādu sludinājumu. Nu vismaz dzīvesvietu jau var norādīt kaut aptuveni - Latvijas vidusdaļa, austrumadaļa, rietumdaļa, Zemgale, Vidzeme, Latgale, Kurzeme utml.
Bet nu veiksmi tev atrast savu žubīti! ;)
24.05.2019 00:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits