Nepatīk mans dēls

 
Reitings 9
Reģ: 08.05.2019
Labs vakars!
Dzīvoju ar vīrieti, man ir dēls(8) un viņam meita(18). Dzīvojam visi kopā.
Problēma tajā, ka jūtu, vīrietim nepatīk mans dēls, ja puika kaut ko izdara, viņš tiek uzreiz sodīts- aizliegts saskatīties TV, noņemts iPad utt., arī visādas piezīmes tiek teiktas.
Ja vīrieša meita kaut ko izdara vai pareizāk sakot nedara(viņas pienākums tīrīt vannasistabu, piemēram), atstāj nekārtību virtuvē- viņai par to nekas.
Mums šī dēļ ir daudz domstarpību! Ko darīt? Ko iesakiet?
19.05.2019 23:00 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Mani vienmēr izbrīna šādas sievietes, kas izvēloties sev nākamo veci, vispār nepadomā par bērnu, ja bērns jau pieaudzis un nav vairs jaaudzina, tad cita lieta.
Ja man dzīvē gadītos ka palieku viena ar bērnu, tad ojjj kādas "pārbaudes" būtu jaiziet tad nākamajam potenciālajam partnerim. Pieņemt un cienīt manu bērnu būtu viena no galvenajām prasībām, tas vīrietis ir svešs onkulis tam bērnam, nu tā ir, vīrietim nav obligāti tas bērns jāmīl un otrādi, bet ir jāspēj vienam otru pieņemt un atrast kopīgu valodu. Vēl kas, tikai ES izlemšu, vai tam vīrietim būs kādas tiesības audzināt manu bērnu un ja tādas tiesības es nedodu, tad par kaut kādu "sodīšanu" utt nevar vispār būt runas, man mans bērns būs vienmēr pirmajā vietā un nekad es kaut kādam vīrišķim nedotu lielāku nozīmi nekā savam bērnam, tākā pie kaut kādām nesaskaņām kas saistītas ar manu bērnu, vīrietis varētu staigāt tālāk un audzināt citas vecenes bērnus kurai svarīgākais ir ka tik bikšainis ir blakus...
21.05.2019 12:59 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Zinu vienu sievieti kura izšķīrās no bērna tēva un burtiski mēneša laikā jau staigāja pie citiem, bērnu ņemot līdzi pie tiem večiem...man tik radās jautājums, kas tai sievietei galvā darās? Ko tas bērns vispār domā un kā pēc tādiem gājieniem uztvers vispār dzīvi un attiecības? Tiko te bija tētis blakus un tad pēkšņi dzīvē iekšā ārā visādi sveši veči.
Es savu bērnu nekad nerādītu kaut kādiem piegulētājiem un vīriešiem ar kuriem esmu nestabilās attiecībās.
Bet tā sieviete gada laikā vai pat mazāk atrada sev citu veci un uzreiz uztaisija vēlvienu bērnu, reāli gada laikā viņai jau bija jauns vīrs, jauns bērns...jauna ģimene, bet kā tas ir tam pirmajam bērnam? Man liekas ļoti grūti un uztvere par lietām tur būs pabojāta....
21.05.2019 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
Zinu vienu sievieti kura izšķīrās no bērna tēva un burtiski mēneša laikā jau staigāja pie citiem, bērnu ņemot līdzi pie tiem večiem..

Bet tā sieviete gada laikā vai pat mazāk atrada sev citu veci un uzreiz uztaisija vēlvienu bērnu, reāli gada laikā viņai jau bija jauns vīrs, jauns bērns...jauna ģimene, bet kā tas ir tam pirmajam bērnam? Man liekas ļoti grūti un uztvere par lietām tur būs pabojāta....
Kas tur nesaprotams? Ēst taču gribās katru dienu! Visticamāk, dūdiņai pašai nav ne izglītības, ne prasmu, ne vēlēšanās strādāt, lai uzturētu sevi un pašas dzemdēto bērnu. Attiecīgi jāatrod un jāpiesaista jauns sponsors.
Kas attiecas uz Tevi pašu, gibētos paskatīties uz Tevi un Tavām kvalitātēm reālajā dzīvē, ņemot vērā Tavas prasības potenciālajiem partneriem šajā un iepriekšējās diskusijās.
21.05.2019 14:34 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kādās iepriekšējās diskusijās? :D
Man gan šādu problēmu nav un bērnam ir normāls tēvs un iedomājies, atbilst visām manām augstajām prasībām :)
21.05.2019 16:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits