Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Euro Live Technologies

Sveikas! Lieta ir tāda ka es interesējos par spēļu prezentētāja darbu ELT un gribēju dzirdēt atsauksmes par darba vidi, un arī kāda ir apmēram alga? Un lūdzu nesakiet ka labāk ir iet uz Evolution gaming jo to es nedarīšu 😄
16.05.2019 01:26 | Saite

Ir kādas 1000 diskusijas par šo tēmu, katru mēnesi kāds jautā tieši to pašu ko tu. Tak iemācies lietot meklētāju un uz priekšu!
16.05.2019 10:43 | Saite

Alga 500€ un uz augšu. Labāk strādājot, labāku līmeni sasniegsi, labāka alga būs. Stipri lielāka alga ir strādājot tikai nakts maiņas, ķerot virsstundas un svētku dienas. Darba vide laba. Liels kolektīvs, pārsvarā sievietes, līdz ar to intrigas sit augstu vilni, bet vismaz nav dzimumu diskriminācija. Telpas lieliskas, dizainiski iekārtotas, brīvbrīžos vari kafijot uz terases ar skatu uz Daugavu. Un jā, neej gan uz Evolution. Raksti privāti, ja vēl kas interesē.
28.05.2019 04:05 | Saite

Ja ir iespēja iet strādāt citur, tad es noteikti neiesaku iet uz ELT. Tā alga nav tā vērta. Jā augšā minēti ir plusi, bet mīnusu ir tik pat daudz cik plusu.
28.05.2019 10:11 | Saite

Karrla_1, nu tad kādi ie tie daudzie mīnusi? Padalies.
28.05.2019 12:01 | Saite

Publiski negribu sīkumos to visu izķidāt, bet ja vadībai ir liels bardaks un viņi paši reizēm neko nezina un uz 1 konkrētu jautājumu ir 3 atbildes, darba apstākļi un cik daudz tiek prasīts, bet alga sanāk smieklīga. Cik daudz cilvēku sēž uz slimības lapas un klāt nāk jauninājumi, kuri vispār ir galīgi garām un no tā cieš dīleri, tad es nez :D Ir jau protams tie +, bet es nezinu vai tie ir algas vērti.
28.05.2019 12:22 | Saite

Es ar šajā darbā varu nosaukt vairāk mīnusus kā plusus. Alga, salīdzinot, ar darba apstākļiem nav nemaz tik liela.
Ok, tur foršas telpas, kafijas automāti, kelogsi, skaista terase. Bet tur ir jāstrādā telpās ar milzīgiem spīdošim (taisni ģīmī) prožektoriem telpās bez logiem (tātad nav īsta gaisa), gaiss tiek dzenāts ar ventilātoro. Miskuzī, putekļi tiek dzenāti ar ventlatoru. Zālē jāsēz supersmaidīgiem, nav jau tā, ka to darīt ir grūti, bet tas reāli ietekmē tavu bonusi, tevi vērtē kaut kādi bijušie dīleri (paaugstinājums), kuriem taisnīgums, objektivitāte ir svešvārds.
Pa lielam pie galdiem ir jāsēz 2h, brīvddienās ir pat 3h, jo cilvēki slimo, nodzeras un visu ko citu.
Muguru un redzi sabojāt ir pilnīgi reāli, strādājot ilgtermiņā.
28.05.2019 20:44 | Saite

Nopēŗc kameru un piereģistrētjies e-whore lapās, sāc streamot un iekasē naudu par privātajiem šoviem.
Ir daudz bagāti arābi un citi no trešās pasaules kas ar stundām sēž un skatās un ziedo.
29.05.2019 21:28 | Saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (1)