Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jehovas liecinieki. Pēc kāda principa izvēlas cilvēkus?

 
Reitings 33
Reģ: 08.07.2018
Labvakar!
Dzīvojam daudzdzīvokļu mājā, ir piefiksētas divas aizdomīgas pusmūža vecuma sievietes, kuras apstaigā tieši mūsu māju (mūsu pagalmā ir vēl divas, bet nāk tikai uz vienu), es personīgi viņām nekad neveru durvis, tik pavēroju actiņā, un tā viņas aptuveni reizi divās nedēļās iet apgaitā.
Šodien pastkastītē atradu aploksnīti ar bukletu un vēstuli no ''Vladislava'' ar aicinājumu iepazīties ar svarīgiem jautājumiem par dievu, apmeklēt viņu mājaslapu un tādā garā.
Man ir radies jautājums, vai viņi kaut kā izvēlas cilvēkus, pie kuriem piesieties vai randomā vai visiem pēc kārtas met šīs vēstules un nāk un zvanās pie durvīm??
14.05.2019 20:28 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kodi durvīm nav? Vai kaimiņi tās vazaņķes salaiž iekšā? Varbūt kaimiņu mājām, kur neiet, nav tik viegli piekļūstams.
Caur mājas lapu nevar nosūtīt vēstuli, kur pateikt, lai netraucē konkrēta rajona/mājas cilvēkus?
14.05.2019 20:37 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
Dažus gadus atpakaļ paziņa , viens no lieciniekiem , stāstīja ka viņi sadaloties grupās pa rajoniem, tad katram grupas dalībniekam tiek iedots adrešu saraksts, kur tad viņi arī dodas, cik saprotu konkrētus cilvēkus neizvēlas.
Dīvaini ka viņi tik uzstājīgi rīkojas, atceros tikai vienu reizi kad man viņi klauvēja, laipni atteicos no sarunas un ar to viss beidzās, nekādu vēstuļu vai kā tamlīdzīgi.
14.05.2019 20:40 |
 
Reitings 33
Reģ: 08.07.2018
Kodi durvīm nav? Vai kaimiņi tās vazaņķes salaiž iekšā?

Ir kodi, bet cik es paskatos, manā mazpilsētā katrs trešais tos kodus zin, nu un paldies kaimiņam, pie kura visādi fruktiņi nāk. ?
cik saprotu konkrētus cilvēkus neizvēlas

Cik labi, jo es bišku sāku nervozēt, ka varbūt kāds vēl stalko ?, un interesanti, kā viņiem nav zb tās vēstules vienādās rakstīt ar roku??
14.05.2019 23:25 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Neapnīk rakstīt un iet pie durvīm jo tā ir sekta un tā viņi atpelna savu uzņemšanu kopienā.
15.05.2019 08:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits