Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Valsts līdzfinansējums

 
Reitings 42
Reģ: 23.03.2019
Sveikas!
Vai kāda lūdzu varētu paskaidrot kā tas darbijas? Man vajadzētu urologa konsultāciju, skatos stradiņa slimnīcas mājaslapā, tur vizīte ir 50 eiro, bet ar valsts līdzfinansējumu 4,27. Kam tad īsti pienākas tas valsts līdzfinansējums? Kuriem cilvēkiem tieši skaitās tā summa 4,27? Esmu pilna laika studente, tātad man ir tā pilnā valsts apdrošināšanas paka, bet vai man vel vajag ģimenes ārsta nosūtijumu?
Paldies! :)
11.05.2019 07:12 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Tas "valsts līdzfinansējums" ir ar ģimenes ārsta nosūtījumu. Tas nozīmē ka tu maksā 4.27 un valsts pārējo summu. Vienkārši sakot tā ir valsts vieta, bet tai vajag ģimenes ārsta nosūtījumu. Un tie 50 eiro ir maksas vieta un tur vad iet bez nosūtījumu bet tad tu maksā tos 50 eiro. Nosūtīju nevajag pie ginekologa
pie oftalmologa
pie bērnu ķirurga
pie pediatra. Tas nozīmē ka tur var pieteikties uz valsts vietām, bez nosūtījuma.
11.05.2019 08:03 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Tātad atbilde uz tavu jautājumu - jā vajag nosūtījumu lai maksātu 4.27. Ja gribi maksāt 50 eiro no savas kabatas tad nevajag.
11.05.2019 08:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits