Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur meklēt auklites un cik viņas maksā?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! Manai sievietei vajag auklīti uz sestdienam, gribu viņai ar šo jautājumu palīdzēt, jo tas skar arī mani (es ar viņu satiekos un man būtu vienkāršāk, ja viņas puiseli kāds pieskatītu).

Jautājumi ir šādi:

- kur vislabāk meklēt tas auklītes? SS.com vai var būt ir kaut kādas vietnes ar atsauksmēm? (man ir svarīgi lai ar bērniņu nekas nenotiktu, jo šajā gadījumā būšu vainīgs es, jo es viņai ieteicu to aukli)

- cik apmēram var maksāt sakarīga aukliņa, ja to ņemt uz vienu dienu (teiksim, no sestdienas pēcpusdienas līdz svētdienas vakaram)? Uz kādu summu diapazonu man ir jārēķinās? (sakarīga auklīte es domāju tajā ziņā lai nekas ar bērnu nenotiktu)
10.05.2019 07:15 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
FB grupās un ja ir vajadzīga SOS aukle(Jeb jūsu gadījumā brīvdienās) ir jāreķinās par divkāršu summu. Un ja vēl pa nakti... Ja es saprotu pareizi ,Jums vajag aukli no sestdienas pēcpusdienas līdz svētdienas vakaram(nakti ieskaitot). Tad aptuveni par šādu darbu piemēram no 16:00(sestdiena) līdz 20:00(svētdiena) jāmaksā vismaz 80€. Es agrāk strādāju par aukli vienā ģimenē un par darba laiku ikdienā no 08:00-16:00 pelnīju 30€ un ja bija vakars kur bija jāpaliek līdz 20;00(piemēram) man maksāja dubultā. SOS auklei būtu vairāk.
10.05.2019 09:18 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
FB ir grupa Auklītes- meklē&atrod.Var ielikt,ka vajag sos auklīti.Cenu diapozons ir dažāds,domāju,ka jārēķinās 30-50€
10.05.2019 07:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits