Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar bijušo

 
Reitings 9
Reģ: 08.05.2019
Sveikas!
Dzīvoju kopā ar vīrieti, mums ir kopīgs mazulis, kā arī man un viņam ir bērni no iepriekšējam attiecībām. Viņa meitai ir 18 gadi, dzīvo ar mums, bet savu māti satiek regulāri.
Un te sākas, kas man liekas mulsinoši un nepatīkami - meita nepārtraukti “baro” tēvu ar info, kas notiek mātes mājās. Viņi abi smejas, izsaka dažādus komentārus par māti ( neglaimojošus- cik viņa stulba utt.) Abi pārmainās ar Sms, pārspriežot to sievieti. Ja es ienāku istabā, saruna pārtrūkst...
ja meita atgriežas no mātes mājas un stāsta, kur bijušas, ko ēdušas utt. , tēvs paliek skeptisks, dusmīgs
Tad jautājums man tāds- kā jūs domājat, ko tas nozīmē?kā to izskaidrot?
08.05.2019 13:09 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es to izskaidrotu ar garlaicīgu dzīvi. Nu kāda velna pēc tērēt savu laiku pašapmierinoties ar cita cilvēka aprunāšanu. Es saprastu,ja to darītu 18 gadīgā skuķe, taču pieaugušam vīrietim tas nav cienīgi. Manuprāt.
08.05.2019 13:54 |
 
Reitings 9
Reģ: 08.05.2019
Vēl piebildīšu, ka ši sieviete viņu krāpa, tāpēc arī viņi izšķiras, bet nu tas bija pirms daudziem gadiem.. rētām jau bija jābūt sadzijušām..
un tas kā viņš izsakās par viņu, man neliekas glaimojoši.. ja jau viņa ir tik stulba, atvainojos, tad kāda velna pēc Tu ar viņu dzīvoji un radīji kopīgus bērnus..
es tiešam nezinu, ko domāt.. liekas, viņš ir informēts par visu, kas notiek otra mājā, un jo sliktāk tur iet, jo labāk...
08.05.2019 14:04 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Jautājums,cik ļoti tas ietekmē jūsu kopdzīvi? Kā tevi tieši tas skar? Tas ir kas vairāk par klusuma mirkli sarunas vidū?
08.05.2019 14:08 |
 
Reitings 9
Reģ: 08.05.2019
Man nepatīk, ka šis sarunas notiek man aiz muguras, it ka tas būtu kāds noslēpums starp viņiem ... un tās piezīmes, ķiķināšana un smiešanās... no vienas puses man būtu jābūt priecīgai, ka viņa tik slikta, no otras - man gribas to sievieti aizstāvēt...
08.05.2019 14:18 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Izskaidrot var tā , ka ļoti nepieauguša rīcība viņiem abiem.
Kur garantija, ka Tevi pašu viņi nenoliek kādā no sarunām?
Manuprāt, vinš pats bija izvēlējies sev tādu ex sievieti, tad jau arī daļēji pats noliek sevi.
08.05.2019 17:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits