Cik stulbi

 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Sveikas ko jūs domātu par situāciju kad puisis ar kuru kopā esmu jau 5 gadus, ietaupa naudu uz visu parejo (paikai, apģērbam) lai tikai iznāktu alkoholam un pipām? Pat vakariņas dēļ tā jāuztaisa kaut kāda ..., putras?nevaru izturēt.
03.05.2019 20:54 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Ar viņa mati bail pat šādu tēmu runāties, beigās mani ienidis, padomās kad nomelnotu!
04.05.2019 20:43 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Pa dienu iet trīs reizes uz veikalu un tas ir katru dienu, nervi netur ?saka kad ies pakaļ tikai vienam, man gribas jau atrubīties ?apnicies, esam daudz reižu strīdējušies, esmu draudējudi ar aiziešanu vienalga viņam, tāpat aiziet pakaļ vienam! Knapi turos lai neiemauktu!
04.05.2019 20:50 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Katru nedēļas nogali jāskatās uz nodzert kadru, reāli judzos nost, nav pat ar ko parunāties.
04.05.2019 20:53 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Vēl viņš atļaujas pārmest kad viņu necienu, kurā vietā var rasties kāda cieņa, un saka kad zakaju viņu, bet par ko, galvinu vajag paglaudīt malacitis kad tu dzer un radi labu piemēru berniem?jāmin kad pati nelietoju alko un nepīpēju tāpēc nesaprotu viņu!
04.05.2019 21:01 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
zinu kad būs cilvēki kas iebildīs un brauks man virsū, kapec tu tā un šitā, kas tad tev trūka u.t.t no malas

Redz kur ir tā problēma! Ko domās citi...ko domās kaimiņu Pēteris vai kaimiņmājas Anniņa no 4 dzīvokļa.
Kāda starpība ko domās citi? Tā ir tava dzīve un tev ir jāizlemj ko darīt nevis palikt kopā ar nevēlamu cilvēku tikai tāpēc ka bail ko citi domās.
Un viņa mātei tev nav ne par ko jāatskaitās.
Es uzskatu, ka tev ir jāiet prom no viņa. Tā kā jums ir kopīgs bērns, piekritīšu meitenēm, vari piedzīt uzturnaudu
Un palikt kopā bērna dēļ būtu vēl stulbāk.
Bet man izskatās pēc visiem nostāstiem tā ka čalis reāli ir iedzīvojies labi un gūst labumu ka var savu lielāko daļu naudas nodzert un tu neko nepārmetīsi baigi daudz, vēl aizņemties no citiem naudu...
Un alkohola atkarība arī mēdz sākties ar vienu aliņu dienā..pēc tam jau aiziet uz smagās artilērijās (šņabi) un tad cilvēks ir tiešām nodzēries. ⏰⏳
04.05.2019 21:19 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Nu viņš neuzskata kad daudz dzer bet tas nekas kad diena aiziet 2 dinciki un 2 aliņi un brīvdienās vairāk pat! ?Man jau liekas kad man kāpj uz galvas jo zin kur tad es liksos ?
04.05.2019 21:29 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Varbūt pat gaida kad es pati nolēmsu aiziet jo redz varēs tēlot mātei cietēju ko zin, jo pat nereaģē uz maniem draudiem! Varēs mierīgi alko lietot sanāks pat vairāk!
04.05.2019 21:32 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tev ir līdzatkarība. Tiec no tās vaļā un pēc tam no viņa paša. Pameklē par to rakstus internetā vai grāmatas.
05.05.2019 12:55 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Jūtu jau kad pašai sevi gribas iznīcināt līdz ko viņš sāk dzert tā es ēst jo nejūtu stipro plecu, liekas kad esmu kopā ar svabru?kkas no depresijas ?negribas pat censties ko darīt, sākot ar mājas sakārtošanu, brokastu taisīšanu u. T. Tfuj?
05.05.2019 13:51 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Ja SVIREE palasīju par līdz atkarībām tā tas arī ir pašai brīžiem uznāk domas ka būtu ja es tāpat kā viņš jo nevaru vairs to izturēt, nervu spriedziti!
05.05.2019 13:58 |
 
Reitings 26
Reģ: 13.05.2018
Ko tu gribi no foruma dzirdēt? Lai TEV papaijā galviņu un pažēlo, ak cik tev grūti? Kāda jēga tev šeit čīkstēt? Padomus tev deva vairākus, kurus tu visus vienkārši neņem vērā. Kāda tev ir starpība, ko domā šī dzērāja māte?
Tas tipiskais letiņu darbības plāns - sēdēs un cietīs, un sūdzēsies, bet lietas labā nedarīs pilnīgi neko, ka tikai kāds kaut ko nepadomā.
05.05.2019 15:13 |
 
Reitings 26
Reģ: 13.05.2018
Un tas "sadzīvoju bērnu dēļ" vispār kronis visam. Domā bērni labāk negribētu dzīvot bez tēva, nekā dzīovot ar žūpu tēvu , kuram acīmredzami ir vienalga gan par viņiem, gan par viņu māti?
05.05.2019 15:16 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Meža cauna
Šeit runāju jo nav ar ko parunāties vismaz vieglāk ap sirdi paliek.
Man varbūt ka tev nav simtiem draudzeņu vistu ar kurām pakladzinat?gribētu redzēt ja tev būtu slikti vai tiešām tu nevēlētos lai kāds tev papaija galvinu? Neticu, gan jau tāpat njunjatu šeit un kāpēc šeit vispār atrodies? :)
Un kāpēc spried kad neņemu vērā padomus? Man šeit jāparaksta darbības? Kjipa sakravaju mantas un jau aizbēgu? Lai tu pabarotos kad kādam ģimene izjukusi? Vismaz šeit cilvēciņi tiešām palīdzēja atvērt acis tā teikt sakārtot domas un paldies viņiem! ?
05.05.2019 15:22 |
 
Reitings 26
Reģ: 13.05.2018
Jap, man ļoti rūp par tādām "ģimenēm" - mazpilsētas alkoholiķis un "vista", kas netiek galā ar savām problēmām, jo aiz savas muļķības sataisīja bērnus ar žūpu, jo šamais, redz, esot labs cilvēks - nepaceļ taču roku. Līdz ģimenei tev ir vēl pirst un peldēt. ?
Bet ne velti ir tāds teiciens - tāds tādu atrod. Mazliet to bērnu gan žēl, pati rakstīji, ka tavi vecāki ir līdzīgi tavam lieliskajam vīrišķim, nesaprotu, kāpēc laist bērnus tādos pašos apstākļos pasaulē, ja pati esi tā uzaugusi.
Es šeit esmu, lai palasītu jūsu problēmiņas aiz gara laika. Citas skatās latviešu ziepenes, es lasu latviešu forumu, tieši tik vienkārši.
05.05.2019 18:48 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Meža cauna
Nu neiešu ar muļķi strideties?ko tu par mani vispār zini NEKO, tikai pāris izgrabstitus teikumus no manas diskusijas ? Bet man prieks kad tevi iepriecina lasīt diskusijas kad citiem neiet, smelies pieredzi varbūt pašai mazums dzīvē zhupa gadīsies ?Nesaki nekad mazums! ?Un mani lūdzu par dzērāju nenosauc, man līdz tādam līmenim vēl tālu! ?
Veiksmi citiem krist uz nerviem tā teikt pabojat tā jau slikto noskaņojumu! ?
CAUNA
05.05.2019 20:00 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Būtībā jāpiekrīt ellle rakstītajam.
Cik mazā mazpilsētā Tu dzīvo? Cik tāla ir nokļūšana līdz kādai lielākai pilsētai, kur būtu lielākas darba iespējas? Kāda ir Tava izglītība, par ko varētu strādāt? Pat Rimi alga ir 500-600€ kaut tā ir labāk nekā tik maza summa kā ir pašlaik.
Tu sadusmojies uz MezaCauna bet arī viņa skarbākā veidā taisnību vien pateica.
Protams, no malas ir vieglāk dot padomu, neatrodoties Tavā situācijā, bet neko nedarīšana un čīkstēšana neko nemainīs. Iesniedz šķiršanos, lai vīries redz, ka Tu tukši nerunā un vari arī rīkoties, saki, ka piedzīsi alimentus. Vai nu, lai meklē palīdzību alkohola atkarībai (tad vari viņu atbalstīt) vai, ja reiz nav gatavs mainīties, tad sūti ratā!
06.05.2019 15:19 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.04.2014
Nu neiešu ar muļķi strideties?ko tu par mani vispār zini NEKO, tikai pāris izgrabstitus teikumus no manas diskusijas ?

Pēc kā tad Tu gribi, lai cilvēki spriež? Izzīlē no zila gaisa? Tu izklāstīji savu situāciju un no tā tika izdarīti secinājumi. Tu piecus gadus paciet kā tavs štuceris notērē 300+ eiro mēnesī savām atkarībām un uztraucies, ko par to padomās viņa māte, kurai arī ir problēmas no atkarībām. Precējušies jūs neesat, dalīt nav ko šķiršanās gadījumā. Ko īsti Tu zaudē? Uztraucies, ka nebūs vairāk naudas? Jo man izskatās, ka Tev viņas tāpat jau nav dzīvojot ar viņu kopā.
Nezinu, cik veci ir jūsu bērni, bet ja viņi ir jau saprātīgā vecumā, tad domā par koferu kravāšanu jau tagad, kamēr vēl nav satraumēti.
29.05.2019 02:53 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Līdzīga situācija ir manai mammai.
Par laimi nav precējušies, bet vecis totāli sēž uz kakla, nodzer un nopīpē pusi algas, nestrādā, no dzeršanas jau problēmas ar aknām, guļ jau ilgu laiku mājās, nevar pakustēt..
Mamma man sieviete ļoti jauka un tur to muļķi. Pārvākties nekur nevar, izsekos no darba vietas.
Pati nevaru atrast risinājumu kā palīdzēt.
Pilsētu nemainîs, šeit vecā mamma, labs darbs.
29.05.2019 12:48 |
 
Reitings 1378
Reģ: 19.05.2016
Ockya @ 05.05.2019 20:00
Meža cauna
Nu neiešu ar muļķi strideties?ko tu par mani vispār zini NEKO, tikai pāris izgrabstitus teikumus no manas diskusijas ? Bet man prieks kad tevi iepriecina lasīt diskusijas kad citiem neiet, smelies pieredzi varbūt pašai mazums dzīvē zhupa gadīsies ?Nesaki nekad mazums! ?Un mani lūdzu par dzērāju nenosauc, man līdz tādam līmenim vēl tālu! ?
Veiksmi citiem krist uz nerviem tā teikt pabojat tā jau slikto noskaņojumu! ?
CAUNA
nē, ir arī cilvēki, kam dzērāji negadās, jo tiek atkosti un atsijāti pirms 2 bērniem. Nevajag vilkt visus cilvēkus uz savu līmeni, lai liktu sev justies labāk par saviem nepareizajiem lēmumiem dzīvē.
31.10.2019 13:34 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Tā ir tava loma jūsu attiecībās šobrīd!
Bet, ja gribi mainīt kaut ko,tad ko tu cepies un iecklējies uz viņu - viņš to , viņš šito utt.? Būs labāk, ja tu domāsi un uztrauksies tikai par sevi un bērnu. Tev nav viņš jāglābj!
Ja dzer, lai dzer, ja aizņemas naudu, lai aizņemas (tikai nedod tu viņam naudu) un padomā, ko tu pa to laiku varētu darīt priekš sevis! Un netaupi ne centa tikai tam, lai viņš varētu dzert. Ja viņš saka, ka ies pirkt kokteili, saki, labi un pati aizej nopērc sev kūku, jo tu esi to pelnījusi!
Domā par plusiem, kas šobrīd tev ir - jumts virs galvas, kaut neliels, bet finansiāls atbalsts utml. Un lutini sevi, lai par rēķiniem un par to kā izkulties no parādiem domā viņš ?
31.10.2019 17:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits