Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ķermeņa paštonējošie līdzekļi

 
Reitings 48
Reģ: 08.02.2017
Sveikas ☺
Vasara tuvojas lieliem soļiem, un ķermeņa bālums galīgi nepatīk.
Kādus paštonējošos līdzekļus varat ieteikt- galvenais, lai nerada orandžu efektu. ?
Pašlaik sliecos uz St.Moritz putām, toni gan nevar saprast, jo skatoties bildes, medium un dark šķiet līdzīgs.
28.04.2019 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Man patīk St Moritz Instant Tanning Mouse Dark, bet viņš ir diezgan tumšs un ja nesmuki uzklāj, tad nav labi :D Es no sākuma nodušojos, tad uzklāju mitrinošu kremu un tad tās putas ar cimdiņu. Divas dienas pirms kāda pasākuma, un iedegums ir ļoti skaists, saņemu daudz komplimentu, nav oranžs vispār. Esmu mēģinājusi arī citus, bet šitais pagaidām ir top. Youtube ir daudz pamācības, kā labāk uzklāt.
28.04.2019 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 3039
Reģ: 13.11.2011
Es arī lietoju st Moritz dark, priekš tās cenas, manuprāt, ļoti labs. Tikai prasītos mazliet tumšāku, man patīk kā izskatās, kad viņš ir jau jāmazgā nost ? esmu mēģinājusi arī mii cosmetics, tas likās tumšāks, bet ļoti ātri beidzās, katru mēnesi vajadzēja pirkt un neatšķīrās daudz no st Moritz. Sejai pērku salvetes, ko var nopirkt drogās, lētas un uz sejas turas kādas 3dienas. Jūs uz sejas liekat tās pašas putiņas?
Vienīgi es neprotu smuki uzklāt paštonējošo uz pēdām, nu ap potītēm. Tur vienmēr tā nesmuki pleķaini sanāk un sausajiem pleķiem man pat tas speciālas krems īsti nepalīdz.
28.04.2019 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
fifa, man ap potītēm patīk sajaukt ar kādu ļoti taukainu kremu, tad labi uzklājas, tas pats uz ceļiem un elkoņiem. Un uz sejas es neklāju atsevišķi putas, bet tas, kas paliek uz cimdiņa pēc tam, kad esmu uzklājusi uz kakla. :)
29.04.2019 12:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits