Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skropstu uzlabošana

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Sveikas! Sākšu ar to, ka nekad neesmu veikusi nekādas manipulācijas ar skropstu kopšanu, neskaitot tušu. Internetā meklējot, no tās info gudrāka nekļūstu... laminēšana, pieaudzēšana, pielīmēšana... lūdzu, varbūt kāda, kura to regulāri dara, varētu padalīties?
Vēlos pieaudzēt (?) skropstas uz kāzām. Tātad:
- Kura procedūra būtu piemērotākā šim gadījumam?
- Cik ilgi pirms plānotā pasākuma ir jāveic šī manipulācija?
Esmu dzirdējusi, ka mēdzot būt alerģiskas reakcijas. Tas nozīmē, ka pirms tam ir jāizmēģina vēl kādu reizi, nevis tikai pirms atbildīgā notikuma?
26.04.2019 10:16 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
laminēšana, pieaudzēšana, pielīmēšana

Šīs procedūras man nesaistās ar kopšanu, bet bojāšanu. Esmu mēģinājusi pielīmēt, šķita vismazākais no ļaunumiem. Noturējās labi, izskatījās labi. Vienīgi hz, kā turas, kad pinkšķis uznāk.
26.04.2019 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Es pieaudzēju skropstas diezgan bieži, piemēram, kad plānojas kādi pasākumi vai braucieni uz siltajām zemēm – man patīk, ka var atpūšoties nedomāt par kosmētikas uzlikšanu. Pēc noņemšanas, protams, skropstu stāvoklis nedaudz pasliktinās, bet burtiski pāris nedēļas pasmērējot tās ar kādu eļļu vai kopšanas līdzekli, tās atgriežas iepriekšējā stāvoklī.
Tavā vietā izvēlētos pieaudzēšanu, ja tiešām vēlies pamanāmu efektu. No laminēšanas redzama rezultāta nebūs, tas tikai uzlabos to stāvokli uz kādu brīdi, bet tāpat būs jāizmanto tušu. Pielīmēšana arī ir labs variants, vienīgais, es visu laiku uztrauktos par to, ka tik neatlīmējas ballītes vidū.
Protams, būtu jāizmēģina uzlikt skropstas iepriekš, lai esi droša, ka nav alerģiska reakcija, jo dzirdētas visādas šausmas. Ir arī iespēja, ka vienkārši nejutīsies ērti ar tām. Es ieteiktu uzlikt kādas 3 nedēļas pirms kāzām un tad, ja viss ok, pāris dienas pirms pasākuma vnk uztaisīt profilaksi. :-)
26.04.2019 11:22 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Es ieteiktu uzlikt kādas 3 nedēļas pirms kāzām

fluffy, domāji - pirmoreiz izmēģināt?
pāris dienas pirms pasākuma vnk uztaisīt profilaksi.

Piedod par manu neattapību, bet kas bija domāts ar profilaksi? :-D
26.04.2019 14:31 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Profilakse ir,kad atjauno pieaudzētās skropstas. Pielīmē tās,kas trūkst,atjauno izskatu
26.04.2019 18:44 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Skropstu laminēšanas jeb liftinga plusi:
- tiek apstrādātas tikai paša klienta skropstas, netraumējot tās
- vairākas procedūras vienā - atliekšana, kuplināšana, pagarināšana un krāsošana
- procedūra ir ne tikai estētiska, bet kopjoša
- efekts pēc procedūras saglabājas vidēji līdz 2 mēnešiem
- nav nepieciešamība pēc skropstu tušas, skropstu atliecēja
- izpaliek uztraukumi par skropstu atjaunošanu, kā tas mēdz būt pēc skropstu pieaudzēšanas
šeit vairāk https://www.skaistumnica.lv/lv/blogs/skaistumkopsana/skaistumnica-lv-teste-skropstu-liftinga-procedura-ar-elleebana-lash-lift-214/
izskatās apmēram šādi
26.04.2019 19:01 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Meitenes, vai skropstas drīkst likt, ja ciešu no sausās acs sindroma? T.i.neizstrādājas pietiekami asaras, acs ir pārāk sausa, grauzoša un sūrstoša sjūta pavada katru dienu, palīdz tikai pilieni..
Vai ir kāda, kas uz kāzām nav likusi skropstas? Vairāk jau zinu, kuras ir likušas..
Baidos no tā, ka skropstas man traucēs ikdienā (gulēt, mazgāties), jo, piemēram, miegs man tā jau ir slikts.
Un izmēģināt arī uztraucos, jo ja otreiz kāda iemesla dēļ nevarēsu likt, kāzās iešu ar savām dabiskajām, bet tās būs samaitātas.. :(
Padalieties, lūdzu, vēl pieredzē! Cik grūts šis pasākums reāli ir...
27.06.2019 00:45 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Sveika!
Iesaku tik daudz par to nestresot- tā nav invazīva procedūra, un no 1x skropstas nesabojāsies- pati lieku vairāk par gadu apjoma skropostas, un vienīgais mīnuss- savas ir kļuvušas taisnākas. No 1x nekas slikts nenotiks, un ja nepatīk- var noņemt.
Iesaku uz kāzām 3 vai 4d, d izliekumu un vismaz 13mm, tad skatiens būs kā īstai kaķenei, bet, protams, skatoties kāda Tev acu forma un sejas kopskats- labs meistars pratīs piemērot īsto stilu.
No klasikas vai 2d wow efekta nebūs, vismaz man nebija, jo pašai bija garas skropstas.
Ja negirbas extensions, no laminēšanas jēgas nebūs- wow efektu nesasniegsi. Tad atliek noalgot labu makeup artist, kurš tev spēs lieliski pielīmēt strip lashes uz to dienu, ja pati ar skropstu līmēšanu esi uz Jūs.
27.06.2019 00:58 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Sausas acis- tas drīzāk samazinās skropstu kalpošanas laiku, bet varēt var pieaudzēt. Vienīgi varētu būt mazliet nepatīkams process pieaudzēšanas laikā.
Par traucēšanu- traucēs, ja uz to iespringsi- kā nu gulēt, kā nu būt.
Ar laiku skropstas aizmirstas un tad problēmu 0- ne tu tās jūti, nekā.
Košana, neliec eļļas uz sejas, neknibini, utt.- es to pirms tam īsti nemaz nedarīju. Gulēt nevejadzētu traucēties; mazgāties- vnk nevajag berzēt acis, pirmās pāris dienas slapināt ar ūdeni.
Un no 1x nesamaitās acis, un neredzu iemeslu, kāpēc lai vajadzētu nesanākt!;)
27.06.2019 01:05 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Sāc lietot skropstu serumu, tad pēc pāris mēnešiem veic skropstu lamināciju. Uz kazām uzkrāso skropstas ar ūdensnoturīgu tušu.
Gadus atpakaļ ilgu laiku liku skropstas, patika kā izskatījās, bet nebija ērti - ja ūdens tika acīs, ļoti grauza. Ja skropsta iekrita acī - tas bija vājprāts. Tāpat, pavisam smuki skropstas izskatījās tikai maksimums 2 nedēļas. Ja Tev ir problēmas ar acīm, vēl jo vairāk neiesaku.
Tagad redzot meitenes ar pieliktajām skropstām, secinu, ka man nepatīk, jo ir ļoti redzams jau no tālienes, ka tās nav īstas. Manuprāt, pieliktās skropstas piestāv vienīgi tumšmatēm, melnmatēm, kurām pašām ir garas, tumšas skropstas. Blondīnes ar gaišām uzacīm un pavisam melnām, garām skropstām izskatās īpatnēji. Protams, ir variants pielikt maksimāli dabīgi, tumši brūnas, pelēkbrūnas, bet nu cik daudzas sievietes tādas liek?
27.06.2019 09:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vēl viens variants, ko vari darīt, un arī izmēģinājuma kārtā - nopērc 1x lietojamās skropstas, tās pārdodas gan Drogas, gan Douglas, teju jebkurā skaistumkopšanas veikalā.
Pirmo reizi droši vien būs grūti un ķēpīgi ar to līmi,saprast cik daudz vajag un jālīmē akurāti, lai labi izskatās. Bet tas varētu būt labs izmēģinājums vienai dienai, tad arī sapratīsi vai traucē, netraucē, vai patīk kā izskatās.
27.06.2019 10:00 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Tomēr ir atšķirība starp pielīmētām un pieaudzētām - gan izskata, gan tīri sajūtu līmenī.
27.06.2019 10:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Protams ir , bet ja bail pieaudzēt un palikt bez savējām, tad šī varētu būt alternatīva
27.06.2019 10:43 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Neprofesionāli pielīmētas izskatīsies drausmīgi, it īpaši no Drogām- neiesaku līmēt pašai; to darīju 2 gadus un tikai pēc pāris mēnešiem bija kvalitatīvi uzlīmēts- ietrennēta roka, jo svarīgs ir arī līmēšanas leņķis, līme, piegriešana pie acs formas. Pluss, tā līme tiešām bojā skropstas, izplēšot tās, kad ņem nost skropstas.
Naturālam look tas variants ar serumiem der, bet no skropstu meistaru pieredzes, cik esam runājušas - wow efekta nebūs, būs dabisks efekts tuvu tādam kāds jau Tev ir tagad.
Iespējams es esmu izņēmums, bet skropstas man perefekti turas 4 nedēļas, vēl 2 ir 80% skorpstu- es tās neaiztieku, lieki neķemmēju, nelieku makeup uz acīm, un lieki neslapinu (1x dienā notiekti vajag ar ūdeni izmazgāt).
Skropstas nekad nav acīs tikušas, iespējams, jo lieku garas, un ūdens acīs nekad nav grauzis- kā tas vispār ir iespējams :D
Bailēm nav pamata, taču piekrītu- ja gribi natural look, tad baigās skropstas pie gaišiem matiem izskatīsies dīvaini.
27.06.2019 11:37 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Didi, man ir diezgan jūtīgas acis un katru reizi kā iekļuva mazlietiņ ūdens, koda pamatīgi. Noteikti nebija meistares vaina, jo tos gadus, kad gāju, izmēģināju 5 dažādas meistares un katru reizi tas pats. SPA un peldes baseinā bija vienkārši neizturamas ?
27.06.2019 11:59 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Hmmm, interesanti, bet tas tiešām no skropstām? Bet jā, ja ir ļoti jutīgas acis, tad iespējams kas tāds ir, pati neesmu nekad saskārusies- vienīgi likšanas procesā dažreiz asaro.
27.06.2019 12:06 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Kā lai atrodu labu meistari? Esmu tikai ar 2 paziņām runājusi - katra iesaka savu. Kā lai atrodu īsto?
Interesē Rīga.
27.06.2019 12:13 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Parasti atbilde uz šo jautājumu katrai savādāka, jo liekas, ka viņu meistare vislabākā.
Realitātē +\- normāli meistari strādā līdzīgi, un turēšanās ilgums vairāk atkarīgs no pašas, ne no līmes, ko meistare lieto (tomēr arī savarīgi).
Instagramā vari apskatīties accounts ar darbiņiem, kas patīk. Esmu bijusi pie 3 meistarēm un vienīgā atšķirība pa lielam ir ātrums, cena un meistara stils skropstu likšanā.
Instagram varu ieteikt, tās pie kā esmu bijusi (un kas strādā uz doto brīdi): skropstu_studija (man turējās 5 nedēļas, bet ar tagadējo meistari ap 8- bet viņa uz doto brīdi neņem jaunas meitenes). Ļoti akurāti un nesāpīgi taisa (pie viņas nekad neasaroja), bet mazāk turas man, jo līme acīmredzot nebija tik agresīva.
Tev liekas viņa piemērota, jo ar jutīgām acīm pie tām citām 2 neiesaku (savām) - asaro, bet labi turās, es paciešu.
27.06.2019 16:58 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Iesakiet, lūdzu, labas līmējamās skropstas! :)
27.06.2019 21:52 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Up
28.06.2019 00:05 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Iesakiet, lūdzu, labas līmējamās skropstas!

Plliiiiz :D Vienkārši gribētu zināt, jo šodien ir iespēja nopirkt kkur.
28.06.2019 09:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits