Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zobu raušana

 
Reitings 4
Reģ: 18.03.2019
Sveiki!
Vai kādam ir pieredze ar gudrības zobu raušanu Rīgā? Lūdzu, Iesakiet kur un pie kāda ķirurga to vislabāk darīt.
23.04.2019 15:23 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Es gudrības zobu rāvu pirms gada Stomatoloģijas Institūtā! Ja vēlies droši izraut bez problēmām tad dodies uz turieni!
Gāju pie ķirurga Aleksandra Ivanova.
Ĺoti patīkams ārsts, visu izdarīja ātri un profesionāli. Pēc anestēzijas nebija nekādu baigo lomku un pretsāpju zāles vispār nelietoju. Pat sapampis nekas nebija.
Nav ne jausmas vai tā bija ķirurga profesionalitāte vai arī man vnk tāds organisms. Man bija zobs vēl zem smaganas, līdz ar to bija griešana un šuves 3 vietās. Aizņēma kopā laiks 2 h un samaksāju 140 euro
23.04.2019 16:34 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.01.2013
Es noteikti iesaku Dr.Bīgestānu.
Man gan bija raušana narkozē, diezgan sarežģīts gadījums (abi zobi bija novietoti guļus un nebija vēl izlīduši ārā, spieda virsū septītajiem), taču ārsts ļoti profesionāli, ātri un bez liekām traumām abus zobus izrāva.
Kā arī, visu ļoti vienkārši un cilvēcīgi izskaidroja gan par to, kā sagatavoties operācijai, gan par to, ko darīt, lai būtu ātrāks un vieglāks atlabšanas periods. Ja man vēl kādreiz būs jārauj kāds zobs, es viennozīmīgi dotos tikai pie viņa.
23.04.2019 16:53 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.01.2015
Man ir ļoti problemātiski gudrības zobi (visi 4 pie ķirurga jāoperē ārā) un man ieteica, ka Dr. Māris Sedlenieks esot ļoti profesionāls. Līdz šim vēl savus zobus izoperēt aizgājusi neesmu, tāpēc personīgo viedokli pateikt nevaru. :-P Strādā viņš kaut kur
blakus Stradiņu stomatoloģijas institūtam, bet, ja nemaldos, otrdienās var pie viņa Barona ielā VC4 arī pierakstīties
23.04.2019 17:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits