Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PADOMS

 
Reitings 4
Reģ: 23.04.2019
Sveiciens visam damam. (l)
Versos pie jums ar iespeju pec padoma.
Tatad, nedzovoju LV, bet Velos atgriezties drauga del ar kuru pazistami jau esam 11 gadus, gajis kaa pa kalniem, tad skiramies, tad draudzejamies un tagad jau vairaak kaa gaju esam attalinatas attiecibas, es Arpus LV vins LV strada.
Esmu sobdriiz aizgajusi macities, bet maciibas man iet loti gruuti del valodas probleman. Skolu atmaksa valsts kura dzivoju, bet menesii neko nepelnu, logiski, ka sobriid esmu uz vecaku reikina (lieki pieminet, ka man ir 28 un pirms tam vnm esmu dzivojusi atseviski un pati sevi pilniba uzturejusi).
Tad gribeju dzirdet no Jusu puses viedokli vai pamenstu atmaksatu skolu un dotos uz LV drauga del, vai tomer ar sakostiem zobiem meiginatu izvilkt skolu kas ir 2,2 gadi?
23.04.2019 12:45 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.04.2019
nedzivoju*
23.04.2019 12:46 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
VIspirms es, visdrīzāk, meiginātu tikt galā ar LV valodas problēmām, bet no apmaksatām mācībām (un arī jebkādi citādi finansētām, tostarp no savas kabatas) ir jēga tad, ja kaut ko ar to vari pēc tam iesākt, neatkarīgi no tā - grūti iet mācībās, vai viegli. Abstrahējoties no drauga un ar viņu saistītajām lietām - Tevi interesē ta izglītība, kuru centies šobrīd iegūt, darbs tajā valstī, kurā dzīvo un vispār dzīvošana tajā valstī, vai vienīgais, kas Tevi tur tura ir šīs nofinansētās mācības? Ja pēdējais - es brauktu uz LV neatkarīgi no tā, ir LV draugs vai nē...
23.04.2019 13:08 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.04.2019
Aerher
Man nav problemas ar latviesu valodu, bet gan problemas ar macibam svesvaloda, kadaa sobrid vinas macos.
Zinu, ka seit palikt uz dzivi noteikt nevelos, bet iegutais diploms man noteikt palidzetu LV iegut labaku darbu.
p.s teksts rakstits bez garumzimem, jo PC nav latviesu valoda.
23.04.2019 15:13 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Nu, "uz vecāku reiķina" un "ar sakostiem zobiem meiģināt" nav pareizi ne ar, ne bez garumzīmēm, jopcik...
23.04.2019 15:31 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
2 gadi (kopā 3) ir liels laiks, ir jābūt ļoti pārliecinātai par savām attiecībām, lai tās izturētu un jābūt pārliecinātai, ka tad kad atgriezīsies, tas būs uz mūžu (vismaz es tā gribētu domāt)
Iedomājies situāciju, ka tu atgriezies Latvijā, bet pēc pus gada izšķiries...;-)
Vai nav iespējams turpināt mācības Latvijā?
Vai draugs tevi atbalsta? Ja atbalsta un zini, ka viņš ir īstais un vienīgais, tad 2 gadi ir sīkums karjeras dēļ, ja vien pēc 30 karjera neieņems otro vietu un nesāksi domāt par ģimeni... jo man tas būtu svarīgāk.
Es tavā vietā atgrieztos Latvijā :-)
23.04.2019 15:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits