Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lilit.lv turpmāk būs Dieviete.lv

 
Labdien!
Šajā mēnesī forums Lilit.lv pārtop par Dieviete.lv forumu. Plāns ir šo forumu pilnveidot un attīstīt. Galvenās prioritātes:
1) Ērtums;
2) Ātrums;
3) Skaidri noteikumi.
Mūsu uzņēmuma grupā ir arī apmeklētākais auto & tehnoloģiju portāls Latvijā iAuto.lv. Izstrādes stadijā ir nekustamo īpašumu sludinājumu portāls Dzivoklis.lv
Māris Ozoliņš, iAuto un Dieviete.lv vadītājs
Priecīgas Lieldienas!
20.04.2019 19:24 | Saite
 
man galvā ieskanējās vecs padoms -- neaiztiec to, kas darbojas. vai kaut kā tā.
20.04.2019 22:39 | Saite
 
Lilit.lv turpmāk būs Dieviete.lv

Tas tapa skaidrs jau kādu laiku atpakaļ, nevis šodien.
Plāns ir šo forumu pilnveidot un attīstīt.

O jā, to nu mēs visi esam pamanījuši. Pirmais foruma pilnveidošanas solis bija tāds ka akmens uz akmens nepalika, interesanti kas būs tālāk.
20.04.2019 23:37 | Saite
 
Sveikas.
Es arī saku goodbye ex cosmo ex lilit un tagadējam lilit.dieviete.lv
Neuzskatu sevi par baigo intelektuāli vai pārinteliģentu būtni, taču piederēt pie Dieviete.lv foruma pulciņa man šķiet gaužām tupi - tieši šī nosaukuma dēļ. Un šis nosaukums jau nav tikai burtu kombinācija, jo tas sevī ietver arī koncepta izmaiņas un jaunus īpašniekus, kuri manī neraisa uzticību. Vēl jo vairāk - audzē līdz galam neizskaidrojamu pretestību. Dieviete.lv man asociējas ar negatīvu pieredzi, tie tekstiņi uz bildes, kas savulaik bieži klejoja pa feisbuku, man šķita nenormāli tīneidžeriski un dumi. Neizpratnē pasmaidīju, kad kāda pazīstama sieviete, šēroja tekstus no sērijas - tu mani nenovērtē, bet gan jau drīz atkal kritīsi pie manām kājām, bet būs par vēlu, jo es nepiedodu bla bla. Sviests. Tā ir sapņainu tīņu un šauro pierīšu garīgā barība. Tāpat neatbalstu klikšķu portālus, šaujiet mani nost, bet kaut kāda dieviete sieviete prieviete nav ziņu vai dzīvesstila portāls. Es to bāžu vienā maisā ar Raspopova un Neida virtuālajiem garadarbiem. Tukši salmi ar neprecīzu informāciju un autortiesību pārkāpumiem.
Būt Cosmo - Lilit forumā bija forši. Radās iespaids, ka mēs, cosmietes, šeit vairāk runa par aktīvajām un ilggadējām lietotājām, esam stipras, gudras, interesantas sievietes ar savu mugurkaulu un odziņu. Bieži vien skarbie vārdi un personiskie pārmetumi pie diskusijām šķīda kā dzirksteles, bet tas mani tas ne aizvainoja, ne traucēja. Bija arī tik daudz pozitīvi uzjautrinošu tēmu, komentāru. Cosmo bija foršs laiks, tiešām. Paldies jums! Londa9.
21.04.2019 00:30 | Saite
 
 
Man visticamāk nebūtu lielu iebildumu pret īpašnieku/koncepcijas maiņu, bet pārmaiņu komunikācija ir vienkārši nožēlojama - random adminu kašķēšanās diskusijās, nemaz nerunājot par valodu un izteiksmes veidu šajos postos. Tas uzreiz pastiprina pretestību, kas tikai padara visu situāciju sliktāku.
Cosmo pāreja uz lilit jau bija mēreni neprofesionāla, bet viss šis nerada vispār nekādu uzticību ne jaunajai vadībai, ne foruma nākotnei. Lietošanas noteikumi, moderatori no lietotāju vidus, tehniskie apgreidi, tas viss ir ok, bet tak noalgojiet vismaz vienu normālu komunikācijas speciālistu vai vismaz izlasiet kādu mārketinga rokasgrāmatu :-D Pārmaiņu vadība ir viens no sarežģītākajiem uzdevumiem uzņēmuma darbībā un šis noteikti varētu kalpot kā lielisks piemērs kā nevajag darīt lietas :-D
21.04.2019 09:05 | Saite
 
Es esmu cosmo.lv veterāns, ja tā var teit, esmu piedzīvojusi gan uzplaukumu, gan norietu, un visi kā viens solīja uzlabojumus. Pat dizains nav mainījies jau diezgan ilgu laiku, plus bildes nevar ievietot caur datoru,un smaidiņi ir tikpat daudz pieejami, cik bija pirms gadiem 10. Pat dizains nav mainījies. :-D Tā kā nesoliet, ko nevarat izpildīt. Un popularitāte arī ir diezgan kritusi. Vismaz vizuālās lietas varēja pamainīt.
Man tāāā patika šis forums ziedu laikos. uh, tie tik bija laiki (l)
21.04.2019 09:15 | Saite
 
Būt Cosmo - Lilit forumā bija forši. Radās iespaids, ka mēs, cosmietes, šeit vairāk runa par aktīvajām un ilggadējām lietotājām, esam stipras, gudras, interesantas sievietes ar savu mugurkaulu un odziņu. Bieži vien skarbie vārdi un personiskie pārmetumi pie diskusijām šķīda kā dzirksteles, bet tas mani tas ne aizvainoja, ne traucēja. Bija arī tik daudz pozitīvi uzjautrinošu tēmu, komentāru. Cosmo bija foršs laiks, tiešām.

Miljons plusi! (l)
21.04.2019 09:16 | Saite
 
Vismaz vizuālās lietas varēja pamainīt

Programmēšanas darbi sākās šonedēļ, ir jau ieliktas atstarpes starp rindkopām, var ievienot vairāk foto. Jā, foto šobrīd nevar augšupielādēt. Jaunnedēļ plāns ir uzlabot smaidiņus u.c.
Aicinu rakstīt ieteikumus!
21.04.2019 10:05 | Saite
 
Burkāna garšas īpatnības lielākoties atkarīgas no pātaga (ne)esamības.
21.04.2019 10:54 | Saite
 
Sveiki! Esmu sena cosmo lietotāja. Ļoti žēl, ka šis forums ir pārvērties par..... mē**u, kādreiz te bija tik daudz diskusiju un komentāru, ka visam pat nespēj izsekot līdzi. Tad parādījās daudz troļļu diskusijas, ķiršu zēns ar saviem porno gifiem, administrācijas nekādas, dizains te mainīts tiešām nav ļoti sen. Žēl noskatīties, kā viss aiziet pa burbuli. Nesaprotu, kā var tik neprofesionālus cilvēkus vispār pieņemt darbā. Runāju par jauno administratori. Tā komunikācija ar citiem dalībniekiem vispār ir pāri visām normas robežām. Dalībnieku personīga aizskaršana un apsmiešana, kas tā vispār par profesionalitāti? Jūs parādījāt sevi no sliktākās puses un tagad jo vairāk atsit vēlmi te vispār nākt.
21.04.2019 13:20 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits