Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc tā jādara?

 
Paldies Dievam, ne mana situācija... :-D Bet mana topošā vīra drauga dzīvē. Nezinu, kāpēc vispār veidoju diskusiju par citu dzīvēm/problēmām, bet tomēr nedaudz kutelīgi šad tad padomāt ne tikai par sevi:-D
Pāris kopā 1,5 gadus, soc.tīklos pilns feeds ar kopbildēm ar teksiem zem bildēm "tu mans īstais, mūžam tevi mīlēšu, soulmates" utml. Taču paralēli čalis (20 gadi) aktīvi laiko bildes ar, atvainojos, plikiem pupiem, pakaļām iebāztām kamerā, nu tiešām tādas pornogrāfiskas, ļoti piedauzīgas bildes... ne jau vienkārši kādai citai, bet kur piedauzība. Kā arī līdz ko iepazīst kādu meiteni, tā viņu pievieno soc.tīklos, tajā skaitā mani pašu. :-D
Ok, neko nesaku, dabiski, ka heteroseksuāliem vīriešiem patīk sievietes, un tas ir labi un veselīgi, BET kādēļ tas ir jāizrāda, ja tev blakus ir kārtīga meitene? Un vēl jo vairāk - kāpēc katra "jaunpienācēja" dzīvē jāpievieno soc.tīklos? Kā tas vispār iet kopā ar to publisko "mīlestības" izrādīšanu?
Nekā personīga... vienkārši interesē, kādu tālāko iznākumu paredzat Jūs. Varbūt jūsējie arī tā dara un tas nav nekas neordinārs? Vārdu sakot, esmu sākusi skatīties jaunu "seriālu"..:-D
15.04.2019 14:30 | Saite
 
..jo 20 gados šķiet, ka vēl nekas cits neinteresē kā tikai pliki pupi,pakaļas utt!
15.04.2019 14:38 | Saite
 
Manuprāt, tāda publiska laikošana un dalīšanās ar tāda veida bildēm, liecina par kompleksiem un vēlmi pierādīt, cik viņš tagad pieaudzis un neatkarīgs.
Manā FB draugu lokā arī tādi daži ir (pareizāk sakot, bija:-D). Diezgan tracinoši, ka visu laiku gar acīm tādas bildes (un vēl tāda stila joki). Man neinteresē skatīties uz kaut kādiem tur pupiem... (t)
Katrā ziņā, man noteikti būtu ļoti nepatīkami, ja mana otra pusīte to visu darītu. Laikam esmu vecmodīga, bet arī nešķiet, ka tas ir īsta vīrieša cienīgi.
15.04.2019 15:06 | Saite
 
Pusaudžiem pusaudžu problēmas.:-D
15.04.2019 16:16 | Saite
 
 
Dzhilla ++++ :D
15.04.2019 16:28 | Saite
 
Un es jau lasot domāju, ka runa būs par 30 + vecuma vīrieti :-D Tad tas būtu maigi izsakoties dīvaini, bet 20 gadīgs džeks...nu skaidrs, ka viņam ir hormonu pastiprināta vēlme visas izdrāzt! Ja ne dzīvē, tad domās :-D Un viņam vienalga, ka to varbūt nevajadzētu demonstrēt.
Un nebūsim naivi, cik ir to gadījumu, kad 20 gados kopā esošie pāri noturās kopā līdz mūža galam? Manā paziņu lokā tikai 2, kas no agras jaunības ir kopā, bet arī nav teikts, ka kādā brīdī neizšķirsies.
Ta kā apšaubu, ka šī "soulmate love" savienība noturēsies līdz "nāve mūs šķirs". :-D
15.04.2019 18:23 | Saite
 
To zīmēšanos internetā ar kopbildēm un publiskiem uķi-puķi komentāriem lielākoties izpilda greizsirdīgie, kam publiski jāpierāda citiem "Tā, šis ir mans īpašums". Jo īpaši svarīgi tas var kļūt meitenei un tikt pieprasīts, ja čalis tāds kārumnieks. Bet nu... Bērni.
15.04.2019 18:34 | Saite
 
greizsirdīgie, kam publiski jāpierāda citiem "Tā, šis ir mans īpašums". Jo īpaši svarīgi tas var kļūt meitenei un tikt pieprasīts, ja čalis tāds kārumnieks.
Oo, jā, tik tiešām arī no meitenes puses vairāk ir manītas tāda veida bildes. :-D
No sākuma, kad ieraudzīju kopbildes ar tekstiem, no kuriem medus līst, nodomāju "nu šitai gan tā paveicies, ka treat her like a princess", bet kad pamanīju, ko čalītis dara..:-D Palika pat žēl meitenes. Pilnīgi no malas var redzēt, kā viņa lien no ādas burtiskā nozīmē, lai tikai izskatītos pati skaistākā, seksīgākā (piemēram, bildē, kur visi vienkārši neitrāli nostājušies, jo ir neitrāli apstākļi, piemēram, sporta sacensību apbalvošana, šī atšāvusi dibenu, pusi sejas tikai rāda) :-D:-D
Neskatoties uz hormonu trakumu, kopumā puisis ir inteliģents, nav zemē metams, izskatīgs arīdzan...laikam vienīgi neīstajā vecuma posmā satikušies.:-P
15.04.2019 18:51 | Saite
 
Kopā viņi ir? Un meitene Tev kko sūdzas? Ja nē, tad Tev ir visas tiesības pieņemt, ka viņiem viss ir kārtībā, nevis norakstīt attiecības, kurās pat tuvu neesi iesaistīta ;-)
15.04.2019 18:57 | Saite
 
cik ir to gadījumu, kad 20 gados kopā esošie pāri noturās kopā līdz mūža galam?
Nebiedē! :D Precēšos ar vīrieti, kuru satiku, kad man bija 18. Man tādu gadījumu ir daudz zināmi. Patiesībā varbūt viens no 10 ir tāds, uz kuru neattiecas šis apgalvojums no man tuvajiem. Vismaz man, draugam arī, ir tā sajūta, ka attiecības laika gaitā ir mainījušās - uz labo pusi, iepazīstot vienam otru un pieslīpējoties.
Arī diskusijas epicentra varoņiem attiecības izskatās visai nopietnas. Visi ģimenes svētki kopā, čupojas ar "svaiņiem", vecākiem utt. Interesanti, vai šis aspekts par piedauzīgo bilžu laikošanu nekļūs par strīda ābolu, un cik ilgi meitene turpinās līst no ādas pierādot, ka čalis ir aizņemts.;-)
15.04.2019 19:00 | Saite
 
Džekam 20 gadi - ar to viss pateikts.
p.s. Ja meitene uzskata un domā, ka šiem baigi nopietnās attiecības, tad tas nenozīmē, ka arī džeks tā domā. :-P
15.04.2019 19:00 | Saite
 
meitene Tev kko sūdzas?
Nesūdzas, bet tas, ko Tu, Zinas tante, minēji, ka tā parasti dara greizsirdīgie.. nu to var manīt, ka viņa ļoooti mēģina visiem atgādināt "viņš ir mans".
15.04.2019 19:02 | Saite
 
p.s. Ja meitene uzskata un domā, ka šiem baigi nopietnās attiecības, tad tas nenozīmē, ka arī džeks tā domā.
Njam, nedaudz man arī tā sāk likties. :-P Jo Pēdējā laikā no puiša vairs tādas bilžu aktivitātes sen nav bijušas, savukārt meitene katru otro dienu publicē, bet sirdsāķītis ne visas laiko. ;-)
15.04.2019 19:05 | Saite
 
Tā vietā lai pētītu citu attiecības un klačotos apkārt, izsakot pieņēmumus, labāk būtu pievērsusi uzmanību savām attiecībām, kurās ir ne mazums red flags, vismaz spriežot pēc tavām diskusijām. Kā tur bija ar to baļķi acī?
15.04.2019 19:07 | Saite
 
labāk būtu pievērsusi uzmanību savām attiecībām,

Jau tēmu pieteicu ar:
kutelīgi šad tad padomāt ne tikai par sevi

:)
15.04.2019 19:14 | Saite
 
Risina savas problēmas... nav labi. "Paklačojas" par citu situāciju... vēl sliktāk. Ar to jau laikam lilit forumā ir jāsadzīvo..:-D:-/
15.04.2019 19:16 | Saite
 
Izlikt savas problēmas publiskai apskatei ne vienmēr ir vienāds ar 'problēmas risināt'. Un, klačojoties par citu attiecībām, personisko attiecību red flags arī mistiski neizzudīs.
.
Šajā forumā publiski un nosacīti anonīmi ne reizi vien izspēlēts arī destruktīvu attiecību seriāls (nerunāju šobrīd par filmu 'atnācu, ieraudzīju, uzvarēju') n-tajās epizodēs, kurās problēmas tikai pieņemas spēkā mēnesi no mēneša, nedod dies', gadu no gada, kamēr no mazas vēsmiņas pārvēršas viesuļvētrā un beidzas ar katastrofu.
Plašākā sabiedrībā atpazīstamu personu attiecību peripētijas (Kivičs, piem.) dzeltenās preses ēterā arī tiek raidītas gadu gadiem, mainās tikai 'soulmates', bet beigu sezona būs tikai tad, kad, pieņemu, Kivičs noliks karoti, nevis Happy End.
.
Tā ka, autore, labāk žēlo sevi, ne no savas kvēlās mīlas augstumiem nosodoši noskaties uz līgavaiņa drauga meiteni un viņu attiecībām - ka tik neiznāk pārliecināties uz savas ādas par teiciena 'parādi, kas ir Tavi draugi, un pateikšu, kas Tu esi' patiesumu vai aplamību...
15.04.2019 20:21 | Saite
 
Man arī ir tādi pazīstamie:-D Un brīžiem tas tik ļoti kaitina, kad pilnu IG story piemēslo ar to visu. :-D Man rodas viens jautājums - kāpēc to nevar teikt savai otrajai puisītei sejā, acīs, cik ļoti viņu mīli?
Saprastu par bildēm, bet ne tādiem mīlas tekstu blāķiem blakus bildēm. Interesantākais ir tas, ka meitenei ir 16gadi,puisis jau beidzis skolu un strādā, bet čalis meiteni 16gados uzskata par super gudru un advancētu. :-D (Kopējos tusos abi 100x paspēj apvainoties un salabt, protams, visiem to redzot tas notiek) :-D Man no malas tas šķiet tik ļoti stulbi, ka nevaru pat izteikties :-D
16.04.2019 07:40 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits