Ko juus dariitu citaadi?

 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Ja juus vareetu saakt dziivi no saakuma,ko juus dariitu savaadaak?Biezi cilveekiem uzdod sos jautaajumus un atbilde ir -dziivotu tiesi taapat.
Es tagad biezi aizdomaajos par so .Nav taa ,ka dziive sabojaata,dziivoju labi,bet reizeem ienaak praataa doma-kaa buutu,ja buutu izveeleejusies citu profesiju,citu viiru utt.
Dienas beigaas saprotu ,ka laikam visvairaak par visu, es kaaroju briiviibu!Taa atbilde tad buutu-gribeetu buut nepreceeta ,un straadaat darbu,kas nav saistiits ar mediciinu.
11.04.2019 17:19 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Vairaak klausiitu un ieklausiitos vecaaku padomos.
12.04.2019 15:07 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Esmu iemacijusies dzivot bez nozelas par izdarito. Jo taja bridi, kad savu izveli veicu, tas bija tiesi tas , ko velejos.
Ja, ne viss vienmer izdodas un daudzas izveles beidzas ka pamatiga maciba, tomer, tomer: ja ta visa nebutu , varbut man sodien savas dzives ari nebutu. Bet es milu savu dzivi! Es milu to, kas es sodien esmu un ka dzivoju. :-)
12.04.2019 15:46 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.01.2019
Ir lietas un izvēles, kurās ar tagadējo skatījumu, es būtu rīkojusies savādāk. Bet, tad no otras puses, domāju, ka nebūtu tur, kur esmu tagad. Visi notikumi vienmēr kaut kā ir pakārtojušies nākamajiem, lai es nonāktu tajā punktā, kur esmu tagad.
To vienmēr paturu prātā, kad notiek kas ne tik labs - ka tas noteikti aizvedīs pie kāda pagrieziena. No pieredzes to varu ieteikt arī citiem, kam gadās tumšais posms vai kas nožēlo savas izvēles.
Bet vienu lietu es gan nekad mūžā nevarētu pateikt- ka nožēloju, ka laidu pasaulē bērnu, tāpēc šajā gadījumā brīnos par Odettas uzrakstīto. Lasīju vairākas reizes, lai pārliecinātos, ka tiešām sapratu pareizi.
12.04.2019 16:26 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Interesanti, ka daudzas raksta, ka būtu vajadzējis vairāk mācīties. Manā gadījumā ir tieši pretēji - pārāk daudz laika aizgāja uz olimpiādēm un skolu kā tādu. Tagad saprotu, ka būtu varējusi mazāk sēdēt pie grāmatām un mācīties nevis uz 9 un 10, bet arī uz 7 un 8, toties čillā.
Vēl būtu vēlējusies apgūt kādu mūzikas instrumenta spēli, vairāk sportot, rūpīgāk izvēlēties draugus un puišus, aizbraukt ERASMUS, mazāk domāt, ko domā apkārtējie, ātrāk aiziet patstāvīgā dzīvē prom no vecāku mājām, izvēlēties citu studiju virzienu, būt drosmīgāka un pārliecinātāka par savām spējām darbā, nebūt tik pieklājīga (tb., d**** sūtīt biežāk, ja pelnīti :-D)... Gan jau vēl ir kaut kas, bet šobrīd nenāk prātā.
12.04.2019 17:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vienigi par ko aizdomajos bail butu ko mainot, jo nesatiktu tos cilvekus kas satikti, un berni!! Man vajag manus dvinus!!! Ja man 30 it vai velak gados nebutu bernu , tragedija un bezjedziga dzive!!! Nu man tad ta butu ! Un berns ap 40/it pirmais.drausmigi, vai bernu neesamiba
Bet katram.savs.
12.04.2019 18:04 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Carolinn-es laikam nepreciizi uzrakstiju.Es nenozeeloju sajaa dziivee,ka man ir beerni.Man ir liels prieks par saviem deeliem.
Es laikam so diskusiju izveidoju sakaraa ar astrologes-nummerologes sarunu.Vina uzsveera,ka es sajaa dziivee esmu ienaakusi ,lai gaadaatu par citiem,un esmu aizmirsusi pilniigi par sevi...Tad saaku analizeet visus notikumus un sapratu,ka taa arii ir!Visi notikumi manaa dziivee ir bijusi ar domu-paliidzeet citiem,domaat par citiem utt.
Taapeec es saaku domaat,ka naakosaa dziivee(ticu taadai)es gribeetu vaairaak domaat par sevi.
12.04.2019 18:22 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Piekriitu teicienam, ka peec kara visi gudri. :-D
Ja buutu iespeeja, es laikam neko nemainiitu, jo nevar tomeer zinaat, kaa kaut vismazaako lietu izmainiishana buutu vareejusi ietekmeet naakotni! Varbuut, piemeeram, pavadiishana tos 2 gadus attieciibaas ar to drausmiigo puisi mani patiesiibaa "paglaaba" no veel lielaakas katastrofas. ;-)
Shii teema man ljoti atgaadina filmu The Butterlfy Effect - visiem iesaku noskatiities!:-)
12.04.2019 18:27 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Kaut nu es būtu saņēmusies un pārkāpusi pāri pati sev, vidusskolā dodoties mācīties uz kādu Rīgas ģimnāziju. Tikai tagad saprotu, cik daudz laika izniekoju vidusmēra skolotāju ego apmierināšanai. Domāju, ka būtu nokļuvusi motivējošākā vidē, kļūtu patstāvīgāka un galarezultātā būtu uzdrīkstējusies studēt absolūti citu jomu.
12.04.2019 18:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Protams, ir notikumi un lietas, kuras es vēlētos kaut būtu izdzīvojusi savādāk, bet, konkrēti šobrīd mani manā dzīvē viss apmierina un neko nevēlētos mainīt. Vienīgā lieta, par ko pēdējā laikā aizdomājos - man nepietiek ar vienu dzīvi. Gribētos nodzīvot vēl vienu un tad vēl vienu (pēc pilnīgi cita scenārija), pie tam - atceroties visas iepriekšējās dzīves.
12.04.2019 19:01 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neons!Tiesi taa-es arii taa gribeetu,izmeeginaat kaut ko pavisam citu!(l)
12.04.2019 19:08 |
 
Reitings 3
Reģ: 27.10.2018
nenodarbotos ar seksu ar vienu cali matematikas kabineta,jo pec ta mani izmeta ara no preztizas skolas:-):-):-)
12.04.2019 19:43 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Neko nedarītu citādi, bet iespēja kaut uz brīdi apzināties un "pārslēgties" jebkuru citu iespējamo alternatīvo realitāti jebkurā laika momentā būtu interesanta.
12.04.2019 20:11 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Smadzenu potencials ne vienmer tiek izmantots. Tas nav labakais variants prieks pasa cilveka. Cilveka pastavesanai bez galeja uzdevuma nav jegas. Dzivnieki dzimst, dod dzivibu jaunai paaudzei. Pec tam vairosanas funkcija izbal, zud vajadziba patikt, spelet kaut kadas speles, iestajas nave:)
12.04.2019 22:39 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Būšu banāls, bet teikšu ka neko negribētu mainīt vai darīt savādāk. Kāpēc? Tāpēc ka ar laiku secināju ka visi tie "grābekļi", kuriem es biju kāpis virsū, visas problēmas, likstas un nedienas, kuras ir bijušas manā dzīvē, bija kā sava veida mācība man, kas beigās padarīja mani par to kas es tagad esmu. Uzskatu ka ja es no jauna uzsāktu dzīvi un visu darītu savādāk, tad būtu pavisam cits cilvēks.
13.04.2019 16:25 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Zini, visi šad tad iedomājas, kā būtu bijis ja būtu bijis tā vai tā...
Bet diemžēl, laiku atpakaļ neatgriezīsi, tapēc man tas pārdomu brīdis vienmēr sanāk īss.
Starp citu, ar to laika domāšanu kas mums bijusi tajā brīdī, kad bijām kādas izvēles priekšā nekas nebūtu noticis savādāk! Ar šādu domu es tagadnē dzīvoju.
13.04.2019 16:51 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
xanax-tu labi pateici-buutu cits cilveeks!Tas ir laikam tiesi tas,kas es gribeetu buut.
13.04.2019 16:53 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Agrāk ļoti nožēloju dažus lēmumus saistībā ar izglītību, taču nu vairs ne. Ja dzīvotu (un gribētu dzīvot) citā valstī, un man būtu izcilas svešvalodas zināšanas, tad varbūt izglītība man nestu reālus augļus - iespēju kāpt pa karjeras kāpnēm un saņemt labu algu. LV tas reāli nav iespējams, un manī arī vairs nav tas jaunības maksimālisms. Daru citu darbu, kas man patīk, labi nopelnu, un sapni esmu atmetusi, un tajā līnijā vairs nenožēloju neko.
Agrāk dzīvoju baigi pa gaisiem, tagad esmu kļuvusi diezgan apdomīga, piezemēta, mierīgi izsveru, ko vēlos no dzīves, tāpat arī reāli skatos uz savām iespējām, mērķiem, soli pa solītim piepildu tos. Nespēju nožēlot to, kas bija agrāk, jo tad vēl biju ļoti jauna, nesaprātīga, gaisīga, un man tajā laikā tas pat piestāvēja. Uzskatu, ka tādas smagas, lielas, letālas kļūdas savā dzīvē neesmu pieļāvusi. Vismaz tā šodien šķiet.
13.04.2019 18:30 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Būtu ātrāk kļuvusi patstāvīga un nopietnāk pievērstos savas karjeras izaugsmei, jo ir sajūta, ka kaut ko tomēr esmu nokavējusi un dažas iespējas palaidusi garaam, bet to vareju ari nedariit.. par augstskolas laikiem ir baigais kreņķis, ka neaizbraucu uz erasmusu! To esmu teikusi jau vairākkārt draugiem un priecājos par tiem, kas to izmanto:)
13.04.2019 21:18 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Es mainītu visu. Daļēji piekrītu arī xanax teiktajam. Jāsaka laikam paldies visiem tiem grābekļiem, bet domāju, ka ja jau pirmsākumos būtu citādāk, tad būtu izdarījusi citas izvēles, būtu bijusi nopietnāka attieksme (piemēram, saistībā ar izglītību, cilvēkiem), tad tagad būtu bijis labāk. Protams, būtu citi grābekļi, būtu cita pieredze, bet varbūt viss tomēr būtu labāk (ja neskaita salauztu sirdi, tad, principā, nevarētu arī tagad sūdzēties, bet tomēr...).
13.04.2019 23:23 |
 
Reitings 11
Reģ: 23.03.2019
Es neko nedarītu savādāk.
13.04.2019 23:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits