Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vientulība,varbūt depresija.

 
Reitings 3
Reģ: 10.04.2019
Sveiki visiem!:-)
Es nezinu ar ko lai sāku,un ko vispār ceru šeit sagaidīt.
Lieta tāda,ka esmu stāvoklī,jau 30.nedēļa,bērniņam vis labi,aug,attīstās,pašai arī vis ir medicīniski labi.
Bet,kopš esmu stāvoklī,sevišķi tagad pēdējo dažu nedēļu laikā jūtos ļoti vientuļa :'-( ,reāli nav ar ko parunāties,zudis viss dzīvesprieks.tagad jau ir tik tālu,ka man nekas vispār neinteresē,nesagādā prieku,negribas pat kustēties vai ēst,bet sevi piespiežu bērniņa dēļ.pa laikam uznāk bailes vai esmu vispār gatava bērnam,kā visu spēšu un kā dzīvosim,jo man pa dzīvi nekad bērni nav patikuši,lai gan:-O savu es ļoti vēlējos. Kā arī palikusi vispār bez draudzenēm,viņas arī bija no tām kam bērni nepatīk,tagad domāju,ka viņas nemaz tādas īstas draudzenes nav bijušas,jo piem.,es par savu grūtniecību visu laiku nerunāju un neuzbāzos ar to.
Jūtos morāli slikti arī par to,ka esmu cilvēks,kas pieķeras pie rutīnas,nejūtos īpaši komunikabla,lai atrastu jaunus draugus,esmu ļoti apjukusi.:-(
Ļoti gari gan sanāca.
10.04.2019 19:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kur ir un kādās attiecībās esi ar bērna tēvu? Tavi ģimenes locekļi nav blakus? Tevi neatbalsta? Der neaizmirst, ka grūtniecības laikā un īsi pēc dzemdībām hormoni var padarīt sievieti par absolūti citu cilvēku un "sagrozīt" realitāti un uztveri. Tas viss ir pārejoši, tāpēc nevajag uzticēties savām izjūtām un pieņemt tās šobrīd.
10.04.2019 19:20 |
 
Reitings 3
Reģ: 10.04.2019
Ar bērna tēvu ir labas attiecības,dzīvojam kopā,viņš ir lielisks,atbalstošs.
Ar savu ģimeni ne īpaši šobrīd kontaktējos,jo viņi nespēj pieņem to,ka es nejūtos laimīga visu laiku,bez maz vai viņi grib lai esmu priecīga par visu varu un citas emocijas neparādu.
Tā kā man pirmais bērns,ceru ka pie vainas hormoni,jo šobrīd man vnk vis riebjas un nekas negribas.
Kaut gan kā mana mamma teica visam vajadzētu būt ideāli un priecāties.
10.04.2019 19:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ne visas grūtniecības ir vieglas un ne visas grūtnieces jūtas laimīgas. Ja tomēr uztraucies par savu emocionālo pašsajūtu, labāk parunā par to ar savu dakteri, kura uzrauga tavu grūtniecību. Es neesmu speciālists, bet pieņemu, ka hormonu svārstības var izsaukt arī depresiju sievietei, tāpēc tomēr labāk par to parunāt ar speciālistu, lai laicīgi zinātu kā rīkoties un ko darīt, lai šī lieta nepasliktinās un neieilgst.
10.04.2019 19:57 |
 
Reitings 3
Reģ: 10.04.2019
Paldies par viedokli,tā arī darīšu,parunāšos ar dakteri.
10.04.2019 20:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Iesaku tiešām pakonsultēties ar dakteri. Vari jau laicīgi apmeklēt psihoterapeitu.. kaut vai parunāties ar kādu dūlu utt.
Galu galā grūtniecība nav nekāda ikdienišķa lieta, ķermenī notiek daudz pārmaiņas!
Vari man kaut vai rakstīt PM, ja vienkārši gribas ar kādu pakomunicēt.. :-)
11.04.2019 09:26 |
 
Reitings 17
Reģ: 19.04.2018
Varbūt saņemt palīdzību no dūlas vai psihologa?
18.04.2019 13:06 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es grūtniecības laikā jutos stipri līdzīgi un arī man, diemžēl, apkārt bija ne ļoti saprotoši un atbalstoši cilvēki, paši bez bērniem, tusēt griboši, tad nu, protams, es, nedzerošā grūtniece tiku pastumta malā. Bet arī hormoni man daudz deva negatīvā. Un apm, 1,5mēneši pēc dzemdībām nejutos labi.
Vari man uzrakstīt arī PM, varam parunāt:-)
18.04.2019 22:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits