Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iekārdināt vīrieti

 
Reitings 313
Reģ: 11.04.2013
Kā jūs meitenes iekārdināt, pavedināt savu vīrieti, lai uzsistu uguntiņu?
Vīrietis nav jāatgūst, negrasāmies šķirties.. u.t.t Mums viss ir ok. Bet intereses pēc..
Varbūt kāds vīrietis var padalīties, kas patīk, kā sieviete pavedina.. :-):-)
10.04.2019 18:36 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Kā jūs meitenes iekārdināt, pavedināt savu vīrieti, lai uzsistu uguntiņu?

Jebkurās attiecībās vissvarīgākais ir komunikācija. Pajautā, kas tieši TAVU vīrieti iekārdina, kas viņu uzbudina un kas patīk un whuala, problēma būs atrisināta.
Padomā, ja tu paļautos uz citiem viedokļiem, uz to kas citiem patīk. Piemēram - tev kāds te pateiks, ka viņu ļoti uzbudina skolniecītes tēls, vienu vakaru sataisies tā, viņš ierauga un sāk tevi moralizēt par pedofīliju.
Takā es ieteiktu pajautāt pašam vīrietim. Un tad kādā momentā, kad viņš ir aizmirsis, ka to tev teicis, pārsteidz un iepriecini viņu.
10.04.2019 19:34 |
 
Reitings 313
Reģ: 11.04.2013
blacklce tas viss ir izrunāts un zinu, bet gribas pārsteigt uz savu iniciatīvu, uz ko ir gatavs un nav, to zinu
10.04.2019 20:52 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Ja jūs visu esat izrunājuši, tad kur ir problēma ņemt iniciatīvu savās rokās un uzsist uguni?:-D Es vienkārši nesaprotu... Problēma būtu, ja nezinātu, kas viņam patīk un meklētu pieeju. Tev viss ir zināms, līdz ar to atliek likt lietā fantāziju, un uz priekšu!
10.04.2019 21:43 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Ja sieviete ir skaista, tad viņai nekas nav jādara, vīrieši tāpat paši pavedināsies. ;-)
blacklce tas viss ir izrunāts un zinu, bet gribas pārsteigt uz savu iniciatīvu, uz ko ir gatavs un nav, to zinu

BlackAss ieprovē smuku veļu. :-)
10.04.2019 23:06 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Katras attiecības ir savādākas. Ja pazīsti savu partneri labi, tad jau Tev drīzāk pašai būtu jāsaprot, kas var radīt to uguntiņu.
Tā ir tīrākā gaumes un intelekta lieta, tāpat kā jebkas cits. Katram ir sava izpratne par romantiku, erotiku un veidu kā to pasniegt.
10.04.2019 23:26 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
xanax
Nu attiecības starp vīrieti un sievieti nav tikai tādā rakursā, kā vīrietis un gaļa. :-D Vismaz ne pāriem, kam ir kopdzīve.
Katrā ziņā ir vīrieši, kas novērtē tās sievietes, kas pašas arī izrāda iniciatīvu un vēl piedomā pie tā, nevis pliki pasaka - gribu seksu, kāp augšā :-D
Ja nevari izdomāt, pagūglē...tur būs pilns ar rakstiem par vīriešu fantāzijām :-O
11.04.2019 08:48 |
 
Reitings 22
Reģ: 26.08.2019
Sexīgi sağērbies, it kā nejauši pieskaries intīmai zonai, sagatavo īpašas vakariņas,viņa gaumē, patrennējies kādu striptīza elementu, uzraksti kādu divdomīgu sms,kaut abi esat mājās... iespējas dažādas☺
23.10.2019 22:53 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Man jau šķiet, ka visiem vīriešiem patīk minets, un ja viņu ar to pārsteigsi kādā piemērotā, bet viņam pavisam negaidītā brīdī, tā būs dzirkstelītes piešķiršana.
Un ja ik pa laikam pateiksi kādu atzinīgu komplimentu, arī attiecības uzdzirkstīs. Tā jau tikai šķiet, ka vienīgi sievietēm ir vajadzīgi komplimenti. Es savējam bieži saku, ka viņš man ir visforšākais, visseksīgākais un paslavēju par panākumiem darba jomā. Neuztveru par pašsaprotamām arī citas, manā un manas ģimenes labā no viņa puses darītas lietas. Vienmēr pasakos, novērtēju. Man liekas tas ir forši. Daudzreiz problēmas dzimst, kad otru sākam uztvert kā pašsaprotamu.
23.10.2019 23:06 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Varbūt kāds vīrietis var padalīties, kas patīk, kā sieviete pavedina..
Easy!
Meitenes domā, ja būs baigi labā sieva, taisīs ēst, mazgās traukus, nomainīs tualetes papīra rulli un vīrs kā klēpju sunītis no prieka smilkstēs.
NĒ.
Vīrietis ir vienkāršs kā durvju kliņķis. Vīrietim vajag seksu un ēdienu. Jā, tieši tik vienkārši.
Vīrietis var paņemt mājkalpotāju, ēst kafejnīcā un drēbes izmazgāt jau nu tiešām var pats. Ja Tev ir pareizas proporcijas - iemācies lietot apakšveļu pareizi. Aizej uz laumu, nopērc garās zeķes, jo vairāk mežģīnes - jo labāk, izcel to, ko Tev daba devusi(izņemot speķi, tam vieta ledusskapī). Ja tomēr neesi apmierināta ar formām - ej uz zāli, arī tas vīriešiem patīk. Sievietei nav jābūt tādai, kura izkāpusi no Victoria Secret šova, bet vīrietim ļoti patiks, ja sieviete ies uz zāli, sportos, nevis raudās par lieko svaru.
Kā jau minēju - sagaidi vīru ik pa laikam no savas pareizās puses, gan vīram darbā ies labāk, gan sagaidīsi kādu dāvanu, gan vīrietis sāks palīdzēt mājas darbos, gan beigās prasīsi kā to uguntiņu vīrietī savaldīt ;)
10.11.2019 00:27 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ja sieviete ir skaista, tad viņai nekas nav jādara, vīrieši tāpat paši pavedināsies.
Ar draugu par šito iesmējām, pēc tam sieviete domā "kāpēc viņš mani krāpj" :D
Bet pie ieteikumiem, katram jau savs laikam, man patīk random savam draugam nosūtīt neķitras ziņas, ka piemēram gribētu darīt to un to vai, lai viņš dara ar mani to un to.. Vai pilnīgi negaidīti aizsūtīt seksīgu foto. Vēl ir forši erotiski, pavedinoši video, tev nav jāizģerbjas kailai, uzvelc kādu seksīgu apakšveļu, garās zeķes, zeķturi, mežģīnes un uztaisi kādu interesantu video, padejo, pakusties kameras priekšā.
Ja esat mājās (nezinu jūsu dzīvošanas situāciju) bet paņem vienkārši noej garām kaila, ja darat ko neitrālu.
10.11.2019 10:28 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Pie attiecībām jāstrādā abiem. Ja vienam visu laiku jālēkā apkārt, lai uzsistu uguntiņu, bet tai pat laikā vīrs nekad nerīko kaut ko īpašu, tam nav nekādas jēgas
Iniciatīvai jānāk no abiem . Kādam tas ir jāsāk, bet ja sieviete 3-5x velk Laumas zeķes, taisa minetus, un ko tik nē, vai arī vīrs būs ieinteresēts, lai uzdāvinātu mīļotai tik vienkārši kā banālus ziedus un uzaicinātu vakarā uz restorānu, kaut ko uzdāvinātu, vai arī pats vēlētos darīt, ko jaunu gultā.
10.11.2019 11:14 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Iedot vibratoru, un pasaki ka velies pameiginat double.
2)Kada skatu torni, pie dabas svarki, un izdarit to tur, zinot ka drizuma var kds uzkapt.
3)kluba dejosana trities, ar savu dibenu gar vinu, lai citi tik nosiekalojas, ka viniem netiek, bet tavejam sodien spides.
10.11.2019 13:54 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Te ir jautājums par priekšspēli :) Tā ir māksla šādu sarīkot... miljons variantu tai.
10.11.2019 14:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits