Garo sieviešu problēmas

 
Reitings 186
Reģ: 19.08.2015
Labvakar!
Esmu sieviete, kuras garums drīzāk atbilst Latvijas vīriešu vidējam augumam, tas ir 1,8m. Ikdienā par to daudz nepārdzīvoju, jo esmu iemācījusies sadzīvot gan ar to, ka džinsi mūždien ir par īsu, gan to, ka bildēs blakus draudzenēm izskatos pēc žirafes, gan to, ka augstpapēžu kurpes nav domātas man utt. Bet nekādi nespēju iedomāties, ka es varētu būt attiecībās ar īsāku vīrieti. Iespējams esmu palaidusi garām vairākus superīgus puišus, jo nespēju pieņemt to kā mēs kopā izskatāmies, ja es esmu garāka. Un kārtējo reizi esmu situācijā, kad nevaru saprast - laisties lapās vai tomēr ļauties īsāka vīrieša vēlmei tikties. Varbūt tās ir tikai manas muļķīgās iedomas? Tāpēc jautāju jums - kāda ir jūsu reakcija, redzot pāri, kur sieviete ir garāka?
09.04.2019 22:10 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Guļus visi vienādi.
09.04.2019 23:36 |
 
Reitings 186
Reģ: 19.08.2015
Arī mums auguma atšķirība varētu būt kādi 3-4cm, it kā jau nekas traks, bet pašai šķiet, ka no malas vizuāli baigi redzama tā atšķirība.
09.04.2019 22:44 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
aukstpapēžu kurpes? nesalst?
09.04.2019 22:41 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
09.04.2019 22:27 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Tomēr esmu pamanījusi, ka garām meitenēm - ja puisis ir īsāks, tad ir tendence visās bildēs ieliekt kāju, lai būtu īsāka. Tāds reflekss ir arī man, bet nu - pieradums dara savu, :-D
09.04.2019 22:26 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Esmu 1,78m auguma īpašniece, un tevi akurāti labi saprotu :-D
Arī man kādreiz bija doma, ka tikšos tikai ar basketbolistiem, jo nu - īss augumā neder (t)
Šobrīd esmu nopietnas attiecībās ( pat pārāk ) ar vīrieti, kura augums ir 1,75m, jā, esmu garāka par viņu. :-D lai, gan šī starpība ir tikai skaitļos, jo blakus - atšķirību neredz. ( tā vismaz saka citi ) attiecību sākumā jutu, ka viņu tas mazliet mulsina, jo mēdzu vilkt aukstpapēžu kurpes un neredzu iemeslu to nedarīt, jo pie skaistas kleitas - es vēlos izcelt savas kājas, kuras man - paldies, Dievam ir garas :-D diezgan daudz runāju pati ar sevi, par to, ka tas ir normāli. Man patīk būt garai un es redzu tikai plusus. Jāsaka paldies arī puisim - jo viņš vienmēr izsaka komplimentus un nav teicis “ Nevelc tās kurpes “. Protams katrā pasākumā, kur esmu papēdenēs - citi labi cilvēki mēdz par to pajokot, bet mēs to uztveram tik pat viegli. Tas netraucē mums. Mēs tāpat normāli bučojamies. :-D
Un par augumu runājot - Apskaties Elīnas Didrihsones to make up meiteni, Aleksandru Demakinu, viņai ar savu vīrieti ir tiešām ( tiešām ) auguma starpība un viņi ir lieliks piemērs ka - pie pakaļas standartus! Ja ir milestiba, tad citi tos standartus var iebāzt sev pakaļā (l):-D
09.04.2019 22:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits