Garo sieviešu problēmas

 
Reitings 186
Reģ: 19.08.2015
Labvakar!
Esmu sieviete, kuras garums drīzāk atbilst Latvijas vīriešu vidējam augumam, tas ir 1,8m. Ikdienā par to daudz nepārdzīvoju, jo esmu iemācījusies sadzīvot gan ar to, ka džinsi mūždien ir par īsu, gan to, ka bildēs blakus draudzenēm izskatos pēc žirafes, gan to, ka augstpapēžu kurpes nav domātas man utt. Bet nekādi nespēju iedomāties, ka es varētu būt attiecībās ar īsāku vīrieti. Iespējams esmu palaidusi garām vairākus superīgus puišus, jo nespēju pieņemt to kā mēs kopā izskatāmies, ja es esmu garāka. Un kārtējo reizi esmu situācijā, kad nevaru saprast - laisties lapās vai tomēr ļauties īsāka vīrieša vēlmei tikties. Varbūt tās ir tikai manas muļķīgās iedomas? Tāpēc jautāju jums - kāda ir jūsu reakcija, redzot pāri, kur sieviete ir garāka?
09.04.2019 22:10 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Man ir pilnīgi vienalga, neko nedomāju. Ka tik cilvēki paši laimīgi un apmierināti viens ar otru! (l) Paskatieties uz Pecolli pāri. Protams atšķirība acīmredzama, bet man netraucē. Ja tā padomā, tad kā vispār var traucēt citu cilvēku garuma atšķirība.. tur tad pašam jāiet galva paārstēt.
Par sevi runājot, neesmu no īsajām un vienmēr esmu gribējusi vīrieti, kurš garāks par mani. Es pavisam noteikti nejustos ērti ar vīrieti, kurš ir īsāks par mani. Ok, 3cm varbūt varētu pieciest, bet tādu ritīgu atšķirību es nevarētu panest.
Bet, ja cilvēks patīk tev un tu viņam, tad jau acīmredzot tā auguma atšķirība nav jums tik būtiska.
Jo es ilgāk dzīvoju, jo biežāk visur un visiem gribas teikt - kāda starpība ko domās citi.. galvenais, ka paši laimīgi! Citiem vienmēr būs ko pateikt gan par tavu izskatu, gan par tavu dzīvi, partneri, bērniem utt. Un jo nelaimīgāki tie citi, jo vairāk viņi domā un kaut ko saka par tevi. :-D
10.04.2019 13:18 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Atverējis ka man māsai draugs ir nedaudz īsāks par viņu. Sākumā arī viņai bija kompleksiņš, bet tagad jau pieradusi.
10.04.2019 13:31 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Arī esmu diez gan gara, tikusies esmu ar dažāda garuma vīriešiem, protams, ir foršāk, kad vīrietis ir garāks, bet es nevaru kategoriski pateikt, ka ar nedaudz īsāku nekad. Vīrieši ir dažādi, dažiem tiešām tas garums nav milzīgs trūkums, salīdzinot ar pozitīvajiem aspektiem un ir tik daudz citas lietas, kas man liek justies sievišķīgi vai tieši pretēji- vīrišķīgi, ka nu... garums ir mazākais :)
Par drēbēm runājot, jā, daudzas kleitas vai svārki ir par īsu, ar biksēm problēmu gan nav, pati bieži uzloku galus, jo patīk, kā tas izskatās. Par augstpapēžu apaviem- diez gan reti uzvelku. Ikdienā pārvietojos ar auto un man ir grūti braukt ar augstiem papēžiem, pie tam arī pašus papēžus tas bojā. Vasarā man mašīnā stāv maiņas apavi, bet citos gadalaikos gan kaut kā ne ļoti gribas pārvilkt :D Tāpēc velku, ja pati nebraucu pie stūres, bet nu arī kad nav ilgi jāstāv uz kājām.. īsāk sakot reti :D bet tā kompleksu nav staigāt ar papēžiem, drīzāk nav ērti. Citu problēmu arī īsti nav.
10.04.2019 13:44 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Mana reakcija - priecājos, ka cilvēki viens otru ir atraduši. Vienreiz ir gadījies redzēt pārīti kur meitene bija galvas tiesu garāka, puisis bija viņai līdz plecam, tad gan izskatījās nedaudz savādi, bet tomēr viņi kopā izskatījās ļoti laimīgi. :)
Kā piemērs man liekas skaists pāris, krievu dziedātājs Džigans ar savu sievu. Nevar saprast vai arī bez papēžiem viņa ir garāka, bet visās bildēs var redzēt, ka Džigans īsāks par viņu, tāču izskatās super, piestāv viens otram. (l)
10.04.2019 13:48 |
 
Reitings 75
Reģ: 25.04.2016
Bērnībā bieži teicu - gribu izaugt 2 metrus gara! Gribu izaugt 2 metrus gara!" Tagad (augums 1.80 m), kad daudzi puiši īsāki par mani... Diez kas nav. Protams, cenšos vairāk uzturēties garāku puišu sabiedrībā, bet nu... kā sanāk.
10.04.2019 14:09 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Man vīrs tikpat garš kā es. Ar īsākiem nemaz netikos. Vispār jūtos komfortablāk, ja vairums cilvēku man apkārt ir gari (ap 1.80). Ļoti kaitina, ja mazie cilvēki sāk spriedelēt par manu garumu (Ooo, tu gan gara! Tev blakus tik maza jūtos! Tu jau tāda liela padevusies. Tu tāda gara, pieliksi aizskarus? utt).
Ja citiem ir garumu atšķirība, pamanu, bet neko nedomāju. Ka tik pašiem labi.
No problēmām.. Garums ļoti motivē censties nepalikt resnam, jo gari cilvēki ar lieko svaru izskatās dubultlieli. Kaitina, ka skaistas kleitas jāliek atpakaļ plauktā, jo knapi apsedz dibenu :-D Arī tas, ka garumam bonusā ir liela pēda un apaviem uz 40, 41,. izm nav parastos veikalos liela izvēle.
10.04.2019 14:47 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Man kādreiz likās, ka būs baigās problēmas ar apavu atrašanu, bet man paldies dievam ir 41 izmērs.. Un līdz tam ir kaut cik viegli atrast.. Priecājos, ka nav 42 utt.
Nu man tiek izdoti tikai divi jautājumi - tu jau laikam modele vai arī spēlē basketbolu :-D
10.04.2019 14:53 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Es arī esmu ļoti gara,bet mans vīrietis ,par mani ir ~15 cm garāks(l).
Ja viņš būtu īsāks man nebūtu pretenzijas,jo mīlu nevis to cik garš vai īss viņš man ir,bet to kāds cilvēks.
10.04.2019 14:55 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Protams, neliegšos, joprojām citreiz skatos uz gariem vīriešiem un nodomāju cik forši, ka var noslēpties azotē, bet come on - man ir labi kā ir
Tu vari noslēpt azotē savu mazo mīlnieku :D
Ļoti kaitina, ja mazie cilvēki sāk spriedelēt par manu garumu (Ooo, tu gan gara! Tev blakus tik maza jūtos! Tu jau tāda liela padevusies. Tu tāda gara, pieliksi aizskarus? utt).

Katram mazam vīrietītim vajag garu sievieti, lai ir kas lampas, aizkarus pieliek :D
Ja nopietni, slikti izskatās, kad vīrietis ir mazāks par sievieti. Mazāks nevis noteikti īsāks. Piemēram 1.80m apaļīga sieviete blakus 1.75m kārnam vīrietim. Bet ja ir 1.80m slaida sieviete un blakus trenēts, platiem pleciem 1.75 vīrietis, tad skats ir ok. Sievietes virs 1.90m visas izskatās slikti, jo fakts, ka cilvēkam jāpieliec galva, ejot pa durvīm, izskatās komiski :D
10.04.2019 15:11 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Viedā Minka, Tev šajā tēmā kaut kādas savas traumas lien pa visām vīlēm ārā?
10.04.2019 15:22 |
 
Reitings 72
Reģ: 28.01.2019
Pievienošos diskusijai.Es esmu 186cm un mani kaitina tas,ka cilvēki visu laiku jautā-vai tu esi modele/basketboliste?It kā gari cilvēku var nodarboties tikai ar šo:-DArī es esmu sastapusies ar to,ka ir grūti iegādāties piemēroto apģērbu(īpaši bikses),jo esmu vēl tieva un rezultātā bikses vai nu ir īsas,vai vajadzīga josta:-D:-D:-D
10.04.2019 15:34 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
Esmu satikusies ar puisi īsāku pa mani, bet tikai kādi 3cm. Pati esmu 1.73. Nejutos neveikli, tomēr tas viss ir atkarīgs no konkrētā vīrieša, jo var būt garš, tizls un tukšs, tikpat labi var būt īsāks kā pierassts ,bet riktīgs dominants, kuru citi var tikai apskaust saistībās ar vīrišķību.
Visvairāk man besī komentāri no tēma: "Oj tu nu gan gara- vai arī- nu nē tu esi garāka par 1.73. Tajos gadījumos vaicāju cilvēkiem: "Ko tad man darīt? Nogriezt kājas? Visu laiku staigāt ar mērlentu, lai pierādītu, ka nē,es neesmu 2m? :-D Un pat ja būtu ko tad?" :-D Norādu sarunu biedram, ka varbūt ne es esmu gara, bet gan viņš/viņa par īsu :-D Parasti šadās sarunās oponents apjūk, jo saprot, ka ir komentējis stulbu tēmu.
Personīgi man ir vienalga , cik garš ir kāds cits cilvēks uz ielas, kur nu vēl , ja viņš/a ir nepazīstami.
10.04.2019 16:38 |
 
Reitings 52
Reģ: 10.05.2016
Es netiktos ar īsāku vīrieti, jo man patīk justies mazākais un trauslākai vīrieša klātbūtnē. Pati esmu 172cm, draugam ir 190cm. Vienkārši teicami(l)
10.04.2019 16:43 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Ja auguma starpība ir ļoti izteikta, protams, ka to pamanu. Teiksim, ja sieviete, kura ir 1.90 m gara, iet blakus vīrietim, kurš ir 1.70 vai 1.75 m garš. Ja auguma starpība ir neliela, acīs tas noteikti nekrīt. Tā kā pati esmu īsa, ar vēl īsāku par sevi satikties negribētu. Patīk, ka man blakus stāv par mani garāks vīrietis, kuram var ielīst azotē. Ja pati būtu gara, nedomāju, ka izbrāķētu vīrieti tikai tāpēc, ka viņš ir pāris cm īsāks. Tas noteikti nav būtiski. Tomēr ar 20 cm īsāku vīrieti droši vien arī negribētu tikties (s)
10.04.2019 17:08 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Tā kā esmu apmēram 1.62 m, tad grūti iedomāties tik sīku vīrieti, kurš vēl īsāks par mani.
Bet par tēmu - manuprāt, svarīgas ir sajūtas. Ja tas īsākais atbilst visādi citādi, tad nepārdzīvotu par garumu. Zinu pāri, kur viņa ir vsm 10 cm garāka. Tik saskanīgu, mīlošu un laimīgu pāri vēl vajag pameklēt. (l)
10.04.2019 17:47 |
 
Reitings 44
Reģ: 01.11.2016
Oj, jūtu Tavu sāpi. Pati esmu 1,75 m gara, un, jā, tas ir stulbi, bet man gribas garāku vīrieti, jo īsāki vai mana auguma, rada diskomfortu. Pirmais puisis bija īsāks par mani, kad izšķīros un sagājos ar garāku, pilnīgi cita jušana. Bet, tas ir tikai man, citiem varbūt tas augums nespēlē tik lielu lomu.
LV lielākā daļa vīriešu ir salīdzinoši īsi, līdz 1,80, bet meitenes gan ir padevušās augumā :D Un esmu novērojusi, ka tie garie (1.90m) grib sev tās maziņas (1,60m) un tā pārējiem paliek tas vidus :D
10.04.2019 19:43 |
 
Moderators
Reitings 3702
Reģ: 13.11.2016
LV lielākā daļa vīriešu ir salīdzinoši īsi, līdz 1,80, bet meitenes gan ir padevušās augumā

Šī jau ir zinātniskā fantastika bioloģijas jomā:-D
10.04.2019 20:03 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Tām, kam ir grūtības atrast apğērbu, iesaku paskatīties Next internetveikalu, tur ir sadaļa "Tall", kas paredzēta garajiem cilvēkiem. Pati neesmu gara, bet sūtu priekš drauga - viņam grūti atrast bikses, jo parasti lielākā daļa ir par īsu.
10.04.2019 20:13 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Man ir 1,75. Visu dzīvi neesmu sapratusi vai skaitos vidēja auguma vai jau gara? :D jautājums tad drīzāk - no cik sākas gara sieviete?
Īsāks vīrietis nav bijis, bet esmu tādiem patikusi. Bet ne tāpēc tos mazos atsuvu.
Tik un tā, man svarīgi lai vīrietis ir garš, jo smalku virietiti galigi negribas... Man vienīgā problēma ir tāda, ka mans auguma garums šķiet ideāls bez papēžiem, bet uzvelkot kārtīgu 10cm papēdi mans garums no + kļūst par -.
Esmu gribējusi būt drusku īsāka šī iemesla dēl,jo tad izpaustos ar papēžiem kā traka..
Citu problēmu nav.
Bet skatoties uz citiem pāriem kur sieviete garāka un vīrietis īsāks, ieslēdzas dubultā morāle - pati tā negribētu, bet no malas šķiet ok, pat ja vispār pamanu.
10.04.2019 20:14 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
A, ok, nepiemineju, ka man diskomforts ir arī ja vīrietis ir 5cm garāks... minimums no 1,83 ir ok
10.04.2019 20:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits